הבלוג של אלעזר סלע

אלעזר סלע מעדכן בסלונה מה חדש באריאל

אלעזר סלע הינו מנכל בדימוס של פארק התעשייה של אריאל וסמנכל של החברה הכלכלית לאריאל.

עדכונים:

פוסטים: 32

החל מאוקטובר 2018

אלעזר סלע לאחרונה נחשף לעולם הנוודות. כעת אלעזר סלע קרא פוסט מעניין והוא מה עושים אחרי שהיית במקום מסוים שנה וקצת ואתה רוצה לעבור למדינה אחרת.
מה עניינים, נוודים יקרים?…

האפי ניו אייר ממנילה פיליפינים! אז אחרי שנה וחצי במנילה מרגיש שהגיע זמן לקצת אוויר חדש, מחפש מדינה חדשה להעביר בה לפחות חצי שנה.

מה חשוב לי —
- קודם כל אינטרנט חזק ויציב – אני מעביר וובינרים קבוע, ואינטרנט קווי יציב הוא חובה.
- אפשרות לשהות במקום ללא סיבוכים מיותרים או ויזות מורכבות לפחות חצי שנה (אין בעיה מבחינתי לחדש בהגירה או לעשות ויזה ראן קצרצר אם צריך).
- קצת חברת יזמים וגירוי מנטלי, אולי מתחמי עבודה משותפים בסביבה…
בתאילנד, קולומביה ומקסיקו כבר גרתי – אשמח לפתוח ראש לכיוונים חדשים :)

מה דעתכם?
קייפטאון, דרום אפריקה. לגמרי.
לגבי הויזה, הויזה בהגעה היא ל3 חודשים, לא יודע להגיד כמה מורכב או לא מורכב תהליך החידוש.
טיוואן מהממת והתברכה ביופי של אינטרנט. ישראלים יכולים לשהות בה 3 חודשים ללא ויזה, לצאת בקטנה להונג קונג, לחדש ולחזור. אוכל מעולה, מלא יזמים. האתגר היחיד הוא הסינית, אבל אם תישאר בטייפה לא אמורה להיות לך בעיה להסתדר. בהצלחה!
פנמה, בירת מרכז אמריקה נמצאת בצמיחה מתמדת. המטבע הוא דולר, אינטרנט מעולה, מתחמי עבודה ומגורים משותפים מופיעים בחודשים האחרונים בכל מקום. לישראלים אין צורך בויזה ורשמית השהייה היא 3 חודשים, בתכלס מותר לשהות עד חצי שנה. פשוט מאריכים את הכרטיס אחרי 3 חודשים.
אני בפנמה שנה וקצת וממה שאני שומע, בשנים האחרונות היא מתייקרת. עם ישראל כמובן אין מה להשוות, זולה בהרבה אבל בדברים מסויימים (בעיקר מוצרי צריכה) מבין היקרות באמריקה הלטינית.
אנחנו בדיוק בדרך לפיליפינים עוד חודש! מתכננים לבלות 3 חודשים בDUMAGUETE.
אם יש לך דרכון זר, מה לגבי באלי? שם כנראה היינו כבר מזמן אם היה דרכון. אולי עוד שנתיים עם דרכון פורטוגלי!

עוד מהבלוג של אלעזר סלע

תצוגה מקדימה

אלעזר סלע עם ניתוח התעסוקה בשומרון

לפי אלעזר סלע בסך הכל באלקנה קיים פוטנציאל לכ-10 אלף מ"ר בנוי למסחר ותעסוקה שברובו מנוצל. באורנית קיים פוטנציאל לכ-43 אלף מ"ר בנוי - מתוכו רק 10 אחוז מנוצל. בעמנואל הפוטנציאל...

תצוגה מקדימה

אלעזר סלע - איך איש עסקים צריך לבקש סיוע?

6 דרכים שונות כדי לבקש עזרה כאיש עסקים / מאמר מאת מר אלעזר סלע   בשלב זה, כאשר רינגר לאבס - יוצרי הטרנזיסטור, הלייזר והמכונת ההוספה - חקרו מה חיבר את נציגיה שהחזיקו ברשיונות...

תצוגה מקדימה

אלעזר סלע - מהו מנהל טוב?

משרת עבודה בסיסית כמנהל בקשר בין העובדים המחוברים לתוצאות העסקיות. אלעזר סלע מסביר בבלוג שלו כי המנהלים הטובים ביותר מבינים שזה חיוני למורה יותר מאשר ישיר. הם מבינים את...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה