הבלוג של עירית הובר - אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית

eirit

שמי עירית הובר אמנית ואופטימית בנשמה, סקרנית ואוטודידקטית, תלמידה, חולמת, יוצרת, מטפלת. רואה בכל דבר פוטנציאל לצמיחה ומאמינה שהכל לטובה ואפשרי! אני נשואה ואמא לשני ילדים מדהימים, משפחתי הנפלאה ממלאת אותי בכל כך הרבה... +עוד

שמי עירית הובר אמנית ואופטימית בנשמה, סקרנית ואוטודידקטית, תלמידה, חולמת, יוצרת, מטפלת. רואה בכל דבר פוטנציאל לצמיחה ומאמינה שהכל לטובה ואפשרי! אני נשואה ואמא לשני ילדים מדהימים, משפחתי הנפלאה ממלאת אותי בכל כך הרבה אושר, אהבה והשראה לחיים, בורכתי. במסעי האישי אפשרתי לעצמי במהלך השנים ללמוד, לחקור, להקשיב, להתבונן. הקדשתי זמן מבורך להעצמה ולהתפתחות אישית וממשיכה בכל יום. העשרתי את היכולות שלי בידע עצום מתחום האמנות והריפוי, למדתי רבות על מהות הנפש והקשר של האדם עם כל הקיים, על היצירתיות וחשיבותה, על חוקיותו של היקום, על ההגיון ומעבר לו. ​ למדתי אמנות, עיצוב גרפי ושיטות ריפוי : תטא הילינג והוראת השיטה, דמיון מודרך ו NLP, access consciousness, ריפוי ביצירה והבעה. פיתחתי שיטה שנקראת "אמנות מולקולרית" (לחצו על הטקסט לפרטים) המשלבת את האמנות והריפוי דרך חיבור אנרגטי יצירתי לתנועת המולקולות בחומר וברוח הקיימות בנו ובסובב אותנו כשלם אחד. בתהליך הריפוי והיצירה אני נותנת ביטוי לכישורים, לניסיון המקצועי וניסיון החיים שלי, כדי להעניק כמה שיותר ידע ולאפשר לכל אחד תהליך משמעותי בחייו ליצירת מרחב פנימי וחיצוני בטוח, בריא והרמוני עבורו ולהגשים באהבה, בשמחה, בתשוקה, רגישות והמון סקרנות, את הייעוד שלי בחיים לעזור לאנשים ובסיפוק עצום. ​ http://www.eirithuber.com/

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2016

על אהבה וטיפים כיצד להשיג אותה בחיינו

במיוחד לט”ו באב 

 

מערכות יחסים מלמדות אותנו על מערכות יחסים, אנו זקוקים להן כדי ליצור אותן.
למעשה הכוח האישי שלנו הוא קנה המידה להצלחה או אי הצלחה של  מערכות היחסים בחיינו.  אנחנו בוחנים הצלחה של מערכת יחסים ע”י שאלות כמו: “האם מערכת היחסים הזו שואבת ממני אנרגיה או אני ממנה?”, “מהי מידת ההשקעה שלי לעומת האדם השני?”, “האם אני מתפשר/ת בתמורה למעמד, לביטחון או כסף?”

המחלוקות בין אני או אתה, שלי או שלך, טוב או רע, נכון או לא נכון, עשיר או עני וכו’ וכן הרצון לשלוט על האחר – כל אלה יוצרים לרוב מעגל קסמים שחונק את המרחב האנרגטי הזוגי.
כשההתנהגות שלנו בתוך מערכת היחסים מגיעה מתוך פחד, היא מבטלת את האמונה שלנו באחר, מגבירה את הניגודיות ואף יוצרת אצל בן /בת הזוג את המראה שלנו בעיני עצמינו.
מתי הדואליות הזו נפסקת? כשאנחנו מבינים שאותם פחדים כמו פחד מנטישה, בדידות, אימפוטנציה וחוסר יכולת לדאוג לעצמינו, בגידה, הפסד כספי, עוני וכישלון – באים לעזור לנו ללמוד לשחרר שליטה ולהבין כמה שאנו זקוקים למערכות יחסים יציבות.

אז מתי בחיינו התחלנו לבנות את הגישה שלנו למערכות יחסים?

התשתית לכל מערכת יחסים בחיינו מתחילה מהקשר הראשוני של התינוק עם הסביבה הקרובה – המשפחה. מתוך התבוננות לומד הילד ליצור את עולם המושגים שלו לגבי מערכות יחסים ואהבה. מנקודה זו הוא מתחיל לבנות את מערכת היחסים עם הכוח האישי הפנימי שלו. ככל  שספג מערכת יחסים בריאה ומאוזנת יותר בתוך התא המשפחתי, כך ירגיש מחובר, נוכח ומוערך בעיני עצמו ,ויטיב לבחור את הטוב ביותר עבורו גם במערכת הזוגית ובכלל. אם למד שאהבה כלפיו תלויה בדבר כתנאי, לדוגמא: “אם אהיה טוב/ חכם, יאהבו אותי יותר”, או “אם אהיה יותר מדי טוב יחשבו שאני פראייר”, ” ועוד… יפתח משמעות מעוותת כמו, אהבה = דחייה, אהבה = פחד, וכו’.

עשו ואל תעשו

ü     התייחסו וחשבו על עצמכם בדיוק כפי שאתם רוצים שיתייחסו ויחשבו עליכם.

ü     כשאתם פוגעים באגו של בן/בת הזוג שלכם על ידי ביקורת ושיפוט, אתם פוצעים את הערכתו העצמית. והתוצאה? קבלת יחס עויין ופוגע בחזרה. תזכרו, אף אחד מאיתנו לא אוהב להרגיש “תחת זכוכית מגדלת”.

ü     הכינו רשימת מכולת מפורטת של כל התכונות הפנימיות והחיצוניות של האדם שאתם רוצים כשותף לחיים, כולל עיסוק, מקום מגורים, שפה וכו’ וקראו את הרשימה בכל יום.

ü     אל תהיו קורבנות, מלאו את עצמכם באהבה עד שתצליחו למגנט אותה לחייכם.

ü     שימו את עצמכם בראש הרשימה. ככל שתעניקו לעצמכם יותר, כך יהיה לכם קל הרבה יותר להעניק לאחר.

ü     אל תתנו לבן /בת הזוג את התפקיד להראות לכם כמה אתם יפים, טובים, חכמים, וכו’. האמינו בכך בעצמכם.

ü     כולנו מעדיפים להיות בחברת אנשים מחייכים ומאושרים. היו אתם אחראים לאושר שלכם, אל תחכו שמשהו אחר יעשה זאת במקומכם.

ü     במקום להתלונן, התחילו להעריך ולהתמקד בדברים הטובים שיש בשותף/ה שלכם לחיים. הכינו רשימה של כל המעלות שיש באדם שבחרתם לחיות איתו.

ü     אל תקחו על עצמכם את תפקיד “המבוגר האחראי” בתוך מערכת היחסים שלכם. אחרת אתם תהפכו להורה המחנך ובן / בת הזוג יהפכו אוטומטית לילד המפונק, המרדן וחסר האחריות.

ü     גם כשאתם בזוגיות הכי טובה, לעולם את תפרדו מאף חלק שבכם למענה. כי מרגע שתעשו זאת תשנו את כל האיזון האנרגטי של מערכת היחסים שלכם.

ü     בני זוג כוחניים ושתלטנים לעולם לא יעצימו אתכם, אלא רק את עצמם על חשבונכם.

ü     בני הזוג המושלמים ביותר עבורכם זהו הילד הפנימי שאתם. נסו להיזכר כיצד הייתם בתור ילדים. הכינו אפילו רשימה של תכונות – אלה גם התכונות של הפרטנר המושלם עבורכם.

1642ace3-8500-4d95-9d3a-1028b1f5b27c

לסיכום

הכל יושב במקום של אהבה – אהבה ללא תנאי. כולנו זקוקים למערכות יחסים יציבות בחיינו ובכל תחום. ככל שהמפגש הראשוני שלנו עם הצורך הבסיסי – אהבה – יהיה מאוזן ובריא יותר, כך ניצור בחיינו עולם פנימי ומערכות יחסים בריאות ויציבות הרבה יותר.

אם היתה ניתנת לנו היכולת להיכנס לראשו של האחר, היינו מגלים שלכל אחד יחס שונה לאהבה וצורך שונה לבטא אותה, אך כולנו זקוקים לה.

זיגמונד פרויד, מייסד הפסיכואנליזה ואחת מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה, הגדיר זאת הכי טוב: “אישיות ללא אהבה נופלת למשכב ומתה”.

אהבה מכילה הבנה, רצון טוב וכבוד לעצמך ולכל הקיים.

השתדלו להאמין באהבה ובסגולות שלה. אהבו את מה ואת מי שאתם ואת מה שאתם יכולים, התמקדו רק בדברים שאתם אוהבים, ובמה שבאמת עושה לכם טוב.

חיו חיים שלמים ומלאים בחיוניות, שמחה ואמונה בטוב. לפי חוק המשיכה השאר כבר יגיע מעצמו.

באהבה, עירית

540830_204587599666897_1080884492_n

 

הכותבת: עירית הובר אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית, בעלת מרכז “אופק לחיים”. עוסקת בטיפול ואימון אישי במגוון שיטות, סדנאות ליחידים וקבוצות בציור וכתיבה יוצרת,  פיתחה שיטה ייחודית המשלבת בין האמנות והריפוי הנקראת “אמנות מולקולרית”. ספקית שירות מורשית של חברת  B WELL  במתן שירותים ברפואה משלימה: רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי רפואי ובמתן שירות לילד: פיתוח כישורים התפתחותיים – טיפול בתרפיה באומנות.

עוד על עירית ועל המרכז שלה “אופק לחיים” ,             באתר – http://www.eirithuber.com/

עוד מהבלוג של עירית הובר - אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

המדריך למפגש ידידותי עם הפחדים שלנו

המדריך למפגש ידידותי עם הפחדים שלנו   כל אחד מאיתנו נולד עם שני פחדים בסיסיים בלבד, פחד מנפילה ופחד מרעש פיתאומי, אלו פחדים "נורמליים – טובים" שמטרתם לשמש לנו כאות הזהרה...

איך לפתח ולעודד אצל הילדים חשיבה עצמאית יוצרת?

איך לפתח ולעודד אצל הילדים חשיבה עצמאית יוצרת? החופש הגדול כבר החל ואתם ההורים וודאי שואלים את עצמכם מה עוד אפשר לעשות כדי שהילדים לא ישתעממו?    בדיוק בשביל זה הכנתי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה