הבלוג של עירית הובר - אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית

eirit

שמי עירית הובר אמנית ואופטימית בנשמה, סקרנית ואוטודידקטית, תלמידה, חולמת, יוצרת, מטפלת. רואה בכל דבר פוטנציאל לצמיחה ומאמינה שהכל לטובה ואפשרי! אני נשואה ואמא לשני ילדים מדהימים, משפחתי הנפלאה ממלאת אותי בכל כך הרבה... +עוד

שמי עירית הובר אמנית ואופטימית בנשמה, סקרנית ואוטודידקטית, תלמידה, חולמת, יוצרת, מטפלת. רואה בכל דבר פוטנציאל לצמיחה ומאמינה שהכל לטובה ואפשרי! אני נשואה ואמא לשני ילדים מדהימים, משפחתי הנפלאה ממלאת אותי בכל כך הרבה אושר, אהבה והשראה לחיים, בורכתי. במסעי האישי אפשרתי לעצמי במהלך השנים ללמוד, לחקור, להקשיב, להתבונן. הקדשתי זמן מבורך להעצמה ולהתפתחות אישית וממשיכה בכל יום. העשרתי את היכולות שלי בידע עצום מתחום האמנות והריפוי, למדתי רבות על מהות הנפש והקשר של האדם עם כל הקיים, על היצירתיות וחשיבותה, על חוקיותו של היקום, על ההגיון ומעבר לו. ​ למדתי אמנות, עיצוב גרפי ושיטות ריפוי : תטא הילינג והוראת השיטה, דמיון מודרך ו NLP, access consciousness, ריפוי ביצירה והבעה. פיתחתי שיטה שנקראת "אמנות מולקולרית" (לחצו על הטקסט לפרטים) המשלבת את האמנות והריפוי דרך חיבור אנרגטי יצירתי לתנועת המולקולות בחומר וברוח הקיימות בנו ובסובב אותנו כשלם אחד. בתהליך הריפוי והיצירה אני נותנת ביטוי לכישורים, לניסיון המקצועי וניסיון החיים שלי, כדי להעניק כמה שיותר ידע ולאפשר לכל אחד תהליך משמעותי בחייו ליצירת מרחב פנימי וחיצוני בטוח, בריא והרמוני עבורו ולהגשים באהבה, בשמחה, בתשוקה, רגישות והמון סקרנות, את הייעוד שלי בחיים לעזור לאנשים ובסיפוק עצום. ​ http://www.eirithuber.com/

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2016

המדריך למפגש ידידותי עם הפחדים שלנו

 כתבה2

כל אחד מאיתנו נולד עם שני פחדים בסיסיים בלבד, פחד מנפילה ופחד מרעש פיתאומי, אלו פחדים “נורמליים – טובים” שמטרתם לשמש לנו כאות הזהרה הישרדותי.
שאר הפחדים “הלא נורמליים”, הם אוסף/ רצף אסיוציאטיבי שהמחשבה פיתחה לחוויה מסויימת שהועברה אלינו מהסביבה (הורים,משפחה,מורים, חברים, דמויות וארועים נוספים) שהשפיעו ומשפיעים על חיינו.

פחד תמיד יהיה איתנו הוא חלק מנטלי רגשי שקיים בנו, הוא אף לא יעלם, תמיד יהיה קול שיגיד לנו: “אתם לא יכולים, או לא עושים את זה נכון”.  החכמה היא לא להילחם בו כאויב, אלא לדעת ולהבין איך להתייחס ולקבל את החלק הזה בנו. לפעמים הפחד יכול לשמש לנו כחבר טוב שבא להזהיר אותנו ולעזור לנו להימנע מתהליכים, מקומות או אנשים שאינם טובים עבורינו.

כדי לאפשר לו להמשיך ולשרת אותנו מצד אחד, ושלא יפריע לנו מצד שני , יש לזהות ולהבין קודם מהם הפחדים שלנו, ורק לאחר מכן לשחררם.

זיהוי  פחדים נרכשים:

פחד מנטישה, איבוד שליטה/ יתר שליטה, דחייה,  ביקורת, מלקיחת אחריות, מערכות יחסים ואהבה, כישלון, בדידות, בגידה, קינאה,  שינוי, אובדן, מחלה.

כמו כן ישנם פחדים פנימיים שמקורם באדם עצמו:

פחד מעצמי, מהעוצמות והחולשות שלי, מהאמת.
פחד להקשיב ולסמוך על עצמי ועל האחר, ממשמעת, מאחריות, ממחויבות.

לשחרר את המובן השלילי של הפחד:

  1.   דברו עם הפחד, צרו איתו דו-שיח, ממש כמו עם חבר טוב, הודו לו על הזמן שעזר לכם ואמרו לו שמעכשיו אתם כבר יכולים להסתדר לבד ושהוא יכול לסמוך עליכם.

  2.   פחד הוא מחשבה שלילית, החליפו אותו במחשבה חיובית ובונה, הביטחון יתחזק יותר מהפחד.

  3.    התמקדו בטוב, חיו מתוך סקרנות ,תקווה ותשוקה . כך תמשכו לחייכם מצבים הרבה יותר חיוביים ופחות מצבים לחוצים ומטרידים.

  4. השתמשו בדמיון שלכם כדי ליצור תמונה אופטימית וחיובית למצב או פעולה עתידיים. דמיינו שאתם כבר מבצעים את הפעולה באופן הקל החיובי והמוצלח ביותר. לדוגמא: פחד מכשלון, החליפו בהדמייה שהדבר כבר נעשה וראו את התוצאה המוצלחת. שתלו את תמונת ההצלחה במוחכם ושלפו אותה בכל פעם שפחד הכשלון עולה, עד שייעלם מעצמו.

  5.  דלגו על “הפעם הראשונה”. כשעליכם לבצע משהו בפעם הראשונה, במקום החשש וחוסר הוודאות, שכנעו את עצמכם שכבר ביצעתם את הדבר בפעם ה- 10, למשל. חזרו על מחשבה זו עד שתהפוך לעובדה קיימת.

  6. עשו את הדבר שאתם פוחדים לעשות , העזו! האמינו בביטחון מלא שאתם יכולים לשלוט בפחד ולנווט אותו, זכרו שמאחורי כל פחד מסתתר הדבר שאתם באמת רוצים לעשות.

  7. התבוננו על הפחדים שלכם בהגיון, למדו לצחוק עליהם, הכוח נמצא בתוככם.

  8. פרקו את הפחד למה שהוא באמת, למשל: “פחד ממים-  המים הם בסך הכל תרכובת כימית, הם פסיביים ולכן אני חזק/ה יותר מהם”.

  9. פתחו אהבה עצמית, החמיאו לעצמכם על הישגכם, כשאנחנו מעריכים ואוהבים את עצמנו יהיה לנו הרבה יותר קל להתמודד ולצאת ממצבים מאתגרים ולא להפכם לעוד פחדים.

 

לסיכום:

כשאנחנו מרגישים פחד אנחנו בעצם מפחדים מהמחשבות של עצמנו. במקום, למדו לאהוב ולהעריך את עצמכם, לכבד את הרעיונות , היצירתיות ואת הכוח האישי שלכם.  והפחדים? במקום להפכם לאוייבים,השאירו להם את התפקיד העיקרי שלשמו הם נועדו – עזרה של חבר הבא להזהיר אותנו ממצבי סכנה והישרדות אמיתיים.

בשבילכם באהבה, עירית

 

overcoming-fear-580x200

*בקרוב יפורסם מאמר מיוחד בנושא “התמודדות עם אגורופוביה”

 

 

הכותבת: עירית הובר אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית, בעלת מרכז “אופק לחיים”. עוסקת בטיפול ואימון אישי במגוון שיטות, סדנאות ליחידים וקבוצות בציור וכתיבה יוצרת,  פיתחה שיטה ייחודית המשלבת בין האמנות והריפוי הנקראת “אמנות מולקולרית”.

ספקית שירות מורשית של חברת  B WELL  במתן שירותים ברפואה משלימה: רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי רפואי ובמתן שירות לילד: פיתוח קישורים התפתחותיים – טיפול בתרפיה באומנות.

 

עוד על עירית ועל המרכז שלה “אופק לחיים” ,             באתר – http://www.eirithuber.com/

עוד מהבלוג של עירית הובר - אמנית ומאמנת הוליסטית רב תחומית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

על אהבה וטיפים כיצד להשיג אותה בחיינו, במיוחד לט"ו באב

על אהבה וטיפים כיצד להשיג אותה בחיינו במיוחד לט"ו באב    מערכות יחסים מלמדות אותנו על מערכות יחסים, אנו זקוקים להן כדי ליצור אותן. למעשה הכוח האישי שלנו הוא קנה המידה להצלחה או אי הצלחה של  מערכות היחסים בחיינו....

איך לפתח ולעודד אצל הילדים חשיבה עצמאית יוצרת?

איך לפתח ולעודד אצל הילדים חשיבה עצמאית יוצרת? החופש הגדול כבר החל ואתם ההורים וודאי שואלים את עצמכם מה עוד אפשר לעשות כדי שהילדים לא ישתעממו?    בדיוק בשביל זה הכנתי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה