הבלוג של אפרת צרי 2in1

efratzory

מומחית בשיווק, אסטרטגיה, מדיה חברתית, תוכן וניהול משברים. עצמאית, אמא לתאומות בנות 3.5 אוהבת לכתוב ולרוץ... לרוץ ולכתוב

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 0

החל מאפריל 2016

proikt_alis_cover(1)

לכאורה מדובר בעוד ספר מתח שבו יש גופה, חשדות לרצח וחשודים מיידים שברור שלא הם אלה שרצחו. לכאורה צפוי, אבל אחר.

 

מבנה הסיפור אינו מבנה של ספר מתח מובהק. זהו ספר בתוך ספר, עלילה בתוך עלילה. העלילה המרכזית היא אכן פרשיית הרצח.

העלילה המשנית היא הספר אותו כותב פרופ קוק, אחד מהחשודים אשר יש לו יותר מסיבה אחת להיות חשוד ברצח ויותר מסיבה אחת לחקור את הרצח.

זה כבר יוצר עניין נוסף בעלילה כשבוחנים אותו בשני כובעים. פעם אחת כחשוד מרכזי ופעם אחת כמישהו שהנרצחות כל כך קרובה לליבו עד שלא מניח את החקירה בצד ועורך חקירה משלו.

בזה גם נתקלנו בז׳אנר הזה, בקונפליקט הזה ובכל זאת מה שתפס אותי בספר הזה הוא איסוף פרטי המידע מפירסומים וכתבים שנמצאו לאחר הרצח ובעיקר כאלה שמופיעים ברשתות החברתיות, בלוגים, טוקבקים וכד.

מתקיים לו איפשהו ייקום מקביל שבו נחשפות עובדות חדשות והקשרים חדשים כאשר כל החשודים מנסים לתעתע את החשדות והסיפור שלהם מסופר במילים שלהם.

זה דומה ושונה ממה שקורה בחדרי החקירות וזה מחזיר למחשבה שלכל אדם יש סיפור שהוא מספר לעצמו מהודק פחות או מהודק יותר, הסיפור הזה משרת אותו בחיי היום יום, קשה לו לוותר עליו וחורים בו מערערים לו את הבטחון.

אהבתי את הספר, יש בו שיקוף של חיינו הדיגיטליים ובכך הוא משקף מציאות שלנו שבה לא תמיד אנו נותנים את הדעת לאיך הסיפור שלנו נשמע

 

עוד מהבלוג של אפרת צרי 2in1

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

נו, נו, נו, נו, נו, נו, נו,יס. גדעון עמיחי- מסע יצירתי בניו יורק

אחר הספר החדש של גדעון עמיחי הוא אחר, הוא ספר שמספר את סיפורו של איש מעניין במיוחד בעיר מעניינת במיוחד וגורם לך לרצות יותר ויותר להעביר את עצמך לכרך הגדול ולחוות הגשמת חלומות. יגידו לך הרבה לא, אבל כדברי עמיחי אחרי הלא יש...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

עצמאית בילד אין

בהיותי בת 9, אחותי ואני חיכינו להוריי בבית כשלקחו את אחי לרופא. לפתע האדמה התחילה לזוז, אני שלא הכרתי הרגשה כזו קודם ומעולם לא הונחתי כיצד לפעול, משכתי את אחותי מתחת...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה