הבלוג של efimen1975

efimen1975

קצת עלינו- לה-אקלסנטה מביאה בשורה חדשה בתחום מגשי האירוח ובמתן שירותי קייטרינג לאירועים ,לא חשוב מהו ההיקף המוזמנים, ומהי מהות המפגש, אם פרטית, משפחתית או עסקית אנו מתמחים במתן מענה הולם לצורכיהם של עורכי אירועים מכל... +עוד

קצת עלינו- לה-אקלסנטה מביאה בשורה חדשה בתחום מגשי האירוח ובמתן שירותי קייטרינג לאירועים ,לא חשוב מהו ההיקף המוזמנים, ומהי מהות המפגש, אם פרטית, משפחתית או עסקית אנו מתמחים במתן מענה הולם לצורכיהם של עורכי אירועים מכל סוג.מעוניינים לתת את הטוב ביותר, בלי להתפשר, לספק מזון משובח, טרי וטעים במיוחד יש לכם אפשרות לבחור מתוך היצע רחב ולקבל. שירות אמין ומקצועי במיוחד אתם מוזמנים להכיר את מה שיש לנו להציע.לה-אקלסנטה חרטה על דיגלה סטנדרטים של איכות ברמה גבוהה מאוד, בדגש על סדר המגשים ומראה מרהיב אסתטי ,עמידה בזמנים,ותודעה שירות מהטובות שידעתם. חוויה מושלמת עבור כל אירוע לרגעים המיוחדים של החיים וטעמים בלתי נשכחים .אנו מקדישים את מלוא תשומת הלב והמחשבה מעמיקה למזון ולהרכב המנות שאנו מציעים. בחירה בריאה של רכיבים איכותיים ובטריות מקסימאלית שמביאות לתוצאות מושלמות לכל אירוע .אנחנו מתמחים בארוחות מוכנות, כריכים וסלטים, בין אם אלה מגשים של מלוחים או מתוקים, או סנדוויצ'ים אנו מייצרים הכול בעצמנו, ומחומרי הגלם המובחרים ביותר שאפשר למצוא. כמו כן, אנחנו מקפידים שהן ההכנה והן האריזה יתבצעו בזמן הקרוב ביותר למשלוח, כך שלא ניתן להטיל ספק ברמת הטריות.

עדכונים:

פוסטים: 32

החל ממרץ 2013

מי מכם מאמינים כי צירופי מקרים אינם מקריים? מי מכם חושבים שיד מכוונת, גם אם נעלמה, היא שמנחה אנשים? לפעמים ייתכנו גם מקרים שלא ייאמנו. אפשר להאמין בצירופי מקרים או לכפור בהיתכנותם, אבל צירוף מקרים מהסוג שהצטרפו בביתנו לפני שבועות אחדים מחייב, לתחושתי, שיתוף. ערכנו ערב אינטימי לחברים טובים. רובם ככולם מתגוררים בתוך תא שטח מצומצם למדיי. קבענו מראש- תמיד אנחנו קובעים מאיבר זה – כי כל זוג יביא משהו קטן.

16/12/2013

מי מכם מאמינים כי צירופי מקרים אינם מקריים? מי מכם חושבים שיד מכוונת, גם אם נעלמה, היא שמנחה אנשים?

לפעמים ייתכנו גם מקרים שלא ייאמנו. אפשר להאמין בצירופי מקרים או לכפור בהיתכנותם, אבל צירוף מקרים מהסוג שהצטרפו בביתנו לפני שבועות אחדים מחייב, לתחושתי, שיתוף. ערכנו ערב אינטימי לחברים טובים. רובם ככולם מתגוררים בתוך תא שטח מצומצם למדיי.  קבענו מראש- תמיד אנחנו קובעים מאיבר זה – כי כל זוג יביא משהו קטן.

החברים הטובים שלנו מכירים אותנו. הם יודעים כי מי שמתארח בביתנו ומביא עמו תקרובת, מתבקש להניחה על מגשי אירוח, שאותם אנחנו מכינים מבעוד מועד. וכך היה גם בערב ההוא.

לא ייאמן כי ייתכן? אולי לא ייאמן אבל ייתכן. בזו אחר זו נשלפו שקיות ועליהן לוגו של אותה מעדנייה, שבה, התברר, רכשו כל החברים שלנו את הכיבוד שאותו הביאו אלינו- מי מתוק ומי מלוח, מי בפרוסות ומי בתפזורת. כאילו נדברו כולם להביא את המאכלים המובחרים ביותר.

כשהכול קרוב,  במרחק ריח. במיוחד המעדנייה השכונתית

חיש קל הניחה אותם אשתי על מגשי אירוח ולפתע הוצף הסלון ריח מאפים טריים, אשר משכר ממנו היה רק ריחו של הקפה…

עיניכם הרואות והקוראות עדות: תמיד צפויות הפתעות מפתיעות. תמיד ייתכן צירוף מקרים. אבל לא רק על מה שאכלנו באותו ערב אני רוצה לשתף אתכם אלא גם על הפשטות והנוחות של מגשי אירוח.

אנחנו תמיד רוכשים מלאי מספיק של מגשי אירוח חד פעמיים שאינם נראים כאלה כלל וכלל. הם קשיחים, כסופים, אם ריקועים יפים. נראים כמגשי כסף אמתיים. מגשי אירוח שניתנים לשימוש רב פעמי אף שהם מוגדרים כחד פעמיים ונמכרים כאלה. המחיר- בהתאם.

לא תמיד צריך ללכת רחוק. לפעמים הדברים נגישים וזמינים במרחק הליכה, ולפעמים – במרחק ריח. כמו המעדנייה המעודנת, שבה  קנו החברים הטובים שלנו את הכיבוד שבו התכבדנו כולנו, כמו מגשי אירוח שנמכרים בחנות שאף היא קרובה לביתנו.

החברים שלנו צוחקים עלינו (כלומר- מחייכים אתנו) כאשר הם מגיעים לביתנו והשאלה הראשונה שלהם שהם שואלים אותנו היא- איפה כאן “מגשי האירוח?”

מגשי אירוח מאפשרים לנו לארח בנוחות, ללא טרחה, ללא צורף לשטוף כלים. את המפיות היפות, הצבעוניות, שעליהן מניחים את המזון אנחנו זורקים ולפעמים, כשאיש מהאורחים אינו רואה, אנחנו רק נושפים מהם את הפירורים, מקפלים אותן יפה-יפה, ומשתמשים בהן באירוח הבא…

עוד מהבלוג של efimen1975

מגשי אירוח לישיבה

אתם אמורים לקיים ישיבה עם אנשים חשובים ומכובדים.  הישיבה חשובה. אמורות להתקבל בה החלטות חשובות. אתם ודאי רוצים שכל משתתפיה יהיו מרוכזים. שבבטנו של איש מהם לא תקרקר צפרדע. שהמחשבה- פרפר חופשי מאין כמוהו- לא תנדוד אל מה שהיא...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אירוח ברמה אחרת קייטרינג חלבי

כשאומרים אוכל לא תמיד מתכוונים לסעודה חגיגית בת שלוש מנות. כשאומרים קייטרינג חלבי לא בהכרח מתכוונים...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

מגשי אירוח - כיבוד מכובד

מי אמר שצריך לעשות סיפור מאוכל? מי קבע שבכל אירוע צריכה להיות ארוחה מלאה? יש אירועים אשר מגשי אירוח מהווים פתרון מצוין ומענה מושלם. איך אני יודע? התשובה פשוטה: התנסיתי בכך לא אחת. בביתנו אנחנו מארחים תכופות אורחים מהארץ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה