הבלוג של מארי פוסה

MaMa PaNDa

מחנכת, ולאחרונה גם אמא

עדכונים:

פוסטים: 18

החל ממרץ 2015

23/09/2015

לכבוד יום הכיפורים הבא עלינו לטובה, החלטתי לפתוח את שק רגשות האשמה שילדתי יחד עם בתי היקרה, ולנסות לכפר על עוונותי, כי רבים וחמורים המה.

סליחה שאני לוקחת אותך איתי לכל מקום, ולכן את לא ישנה וכך אני הורסת לך את החיים. עם זאת, סליחה שאני נשארת איתך הרבה בבית ואז את ישנה הרבה ולא סופגת גירויים חדשים וכך אני הורסת לך את החיים.

סליחה שאני מאכילה אותך גם אם עוד לא סימנת לי שאת רעבה, ובכך אני מאביסה אותך ולכן הורסת לך את החיים. עם זאת, סליחה שכשאת רעבה האוכל לא תמיד מוכן באותו רגע וכך את מאבדת אמון בבני אדם. ואז בעצם אני הורסת לך את החיים.

סליחה שאני מוותרת על קנייה של המון חפצים שנחיצותם מוטלת בספק, ובכך אני מונעת ממך צרכים חיוניים ואני הורסת לך את החיים. עם זאת, סליחה שאני קונה מלא חפצים לא נחוצים ובכך מלמדת אותך שהכל בחיים בא בקלות. ואז אני הורסת לך את החיים.

סליחה שלפעמים אני לא מקדישה לך זמן ומתפללת שתעסיקי את עצמך עם האוניברסיטה איזה שעה-שעתיים וככה אני הורסת לך את החיים. עם זאת, סליחה שלפעמים אני מציקה לך ומציקה ומציקה לך עם הזיופים שלי ומשחקי קוקו דביליים. והורסת לך את החיים.

ואת יודעת מה? סליחה באמת שיש לי חיים. סליחה באמת של תמיד יש לי כוח אליך. סליחה באמת שלא הכל אני יודעת! סליחה שאין לי כוח! ואני שוכחת כל מיני דברים! סליחה שלפעמים גם אני עייפה ורעבה! סליחה! את יודעת מה? אני כבר אנוח בקבר!

אוי, סליחה שהתפרצתי. והרסתי לך את החיים.

עוד מהבלוג של מארי פוסה

נתחיל מההתחלה – גילית שאת בהריון

נתחיל מההתחלה – גילית שאת בהריון. איזו התרגשות! כל מה שהיית צריכה לעשות זו פעולה פשוטה, יומיומית כמעט, שאת עושה בהנאה רבה – להשתין על מקל. את שואלת את עצמך: מאיזו זווית בדיוק אני אכניס את היד? אם אני לא אצליח לכוון? ואיך...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years

ואז השלב הדבילי הזה

אח"כ מגיע השלב הדבילי הזה, שאת לא מספרת. את מתהלכת קורנת מאושר (מחוצ'קנת), עם מבט מצועף בעיניים (מעייפות), חוגגת את החיים (אוכלת כמו בהמה) וכל גופך אומר 'נשיות' (משמינה, ובבטן). אבל את כמובן, לא מספרת. למה, אגב? מישהו יודע? אז אני...

תגובות

פורסם לפני 5 years

לידה טבעית

אני חייבת לשים את הדברים על השולחן (או על הדסקטופ). זה ישמע גס, זה ישמע ברברי, זה ישמע כמו כפירה, דברי הבל או גרוע מכל - ישמע כמו טוקבק ממומן בדף הפייסבוק של דני דנון, אבל אני אכתוב זאת. המונח "לידה טבעית" הוא בעיני אוקסימורון....

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה