הבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

edit165

מאמנת ומטפלת בשילוב ביואורגונומי, דמיון מודרך, שחזור גלגולים, נומרולוגיה, רייקי מאסטר . מנחה קורסים של ביואורגונומי, פתיחת קלפים ורייקי.

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 1

החל מינואר 2018

כשהייתי קטנה צחקו עלי שאני שׁוגה בדמיונות. היום כשאני מבינה את הסרטים שאני רואה ויכולה להעביר מסר דרכם, נרגעתי. עכשיו אני מתפרנסת מהדמיונות שלי ,אני מאפשרת לעצמי להעביר אותם הלאה ללא פחד. אני חיה בסרטים המאפשרים לאחרות לממש.

19/03/2018

 לחיות בסרט של מטופלת

כאשר מגיעה אלי מתאמנת/מטופלת אני בתחילתו של “סרט” זה מתחיל בשמה, כי לפי השם שלה אדע כבר לזהות נומרולוגית את החזקה החולשה האהבה וגם איך הסביבה רואה אותה.
וכשהיא מתיישבת מולי בכורסה אני כבר בדמיוני בכיסא הקולנוע, מקום טוב באמצע שרשום עליו “שָׁמוּר” כל כולי מתמסרת לחוויה שהיא מעוניינת לשתף.
היא מתחילה לספר ולשתף את שעל ליבה ובדמיוני אני כבר רואה אותה בתוך הסיטואציות. איך היא מתנהלת, חושבת ,מגיבה ומרגישה.

אם היא מספרת שכואב לה הראש אני כבר רואה את הגלגלים בראשה ואיך צריך “לשמן” אותם בכדי שהראש ישקוט.

אם משהו קשה לה בבית אוכל לראות את הבית ואם יש משהו שכדאי לנקות אנרגטית או פיזית אומר לה לשנות בכדי שהיא תרגיש בנוח.

השבוע התקשרה אלי מטופלת שמספרת שיש לה ראיון להצעה שהיא רוצה מאוד לממש, היא משתפת שהיא אמורה להיפגש עם משהי מאוד משמעותית שתוכל לעזור לה בהמשך דרכה בעבודתה  ומתארת לי מה הייתה רוצה שיקרה במפגש בכדי  שהרעיון שלה יתממש.

נכנסתי בדמיוני לסרט של הפגישה העתידית שלהן, שם אני רואה את פוטנציאל הפגישה ואיך היא יכולה להתקיים. אני רואה את האנרגיה של המראיינת, את שפת הגוף שלה, את הלך מחשבתה והאם היא פתוחה לקבל את המטופלת שלי בידיים פתוחות, מה הייתה רוצה לשמוע או לדעת וכן איזו אנרגיה נמצאת בחדר והאם כדאי לנקות אנרגטית את החלל. אני מוודא ובוחנת מה יכול להביא את המטופלת למפגש בצורה מיטבית שיעזור לה לממש.
אני מתחילה לשקף מה אני רואה בסרט ואיך אפשר לערוך את התסריט במיטבו. וכשאנחנו יודעות מה הציפייה של המראיינת ומה נקודת הפתיחה שאתה  הגיעה למפגש. יותר קל לנו לבנות תסריט נכון, שייתן את המיטב למימוש. בסיום השיחה הבנו מה הכי נכון להתקיים והיא יצאה לדרכה.
לאחר זמן מה, היא התקשרה לעדכן שהפגישה הייתה מעולה ומדויקת, הטיפים שדיברנו עליהם הביאו את המפגש לשיא של עשיה חדשה וייתכן גם לממש את החלום במיטבו. אנחנו לא יודעות אם הכל יתממש ויקרה כמו שהיא תכננה אבל המטופלת שלי הרגישה שהייתה פגישה טובה שאפשרה לה להעביר את המסר נכון ובביטחון עצמי.

 זכרו לא תמיד התוצאה תהיה בדיוק כמו שאנחנו רוצות אבל בהחלט הדרך הנכונה וההרגשה שעשיתן את המיטב.

תקשור

ולסיום כמה שלבים להיות העורכות של הסרט בחייכן.

זיכרו ! לכולנו יש אינטואיציה טובה בקשר לעצמנו יותר מלאחרים עלינו. ולכן היו קשובות לעצמכן יותר מלכל אחת אחרת

1. דמיינו את הסיטואציה/ חוויה/ שאלה  כמו שהיא כרגע בראשכם ותנו לה מקום בלי שיפוטיות. אם זה הבית, הראש, הריאיון או כל דבר אחר.
2. שאלו את עצמכן מה האנרגיה שבה אתן נמצאות ומביאות למקום. אם הרגשות מציפים, האם נמצא פחד, לחץ, מחשבות שעושות רעש או התרגשות.
3. בדמיון יש לכן את כל הכלים שלהן אתן זקוקות בכדי לממש. דמיינו אתכן במיטבכן. הוסיפו אומץ, צחוק מיקוד, דיוק ואולי אפילו מברגה בכדי לפתוח תקיעויות, תהיו יצירתיות.
4. התחילו לדמיין אתכן במיטבכן בתוך הסיטואציה כשהיא מדויקת לכן. התחברו לרגש מעצים ולא עוצר.
5. אם הסיטואציה היא בכלל הרגשה שמשהו בבית עוצר או תקוע הסתובבו בבית ותנו לרגש או לגוף לעזור לכם למצוא את המוקד. אז התחילו לנקות ולשנות בהתאם.

טיפ חשוב! בכדי להיות מחוברת לאינטואיציה/ דמיון/ תקשור שימי “שכל” בצד! כלום לא רלוונטי חוץ מהיותכן מחויכות מבפנים החוצה.

 

שלך באהבה
עידית גדג’
054-8313835
[email protected]

 

עוד מהבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

תצוגה מקדימה

תקשור בעצימת עיניים

משהו השתנה בתודעה שלי זה קרה לאחר קורס רייקי לפני 19 שנה, משהו השתנה בתודעה שלי, משהו שבאותו הרגע לא ידעתי להכיל. זה התחיל בלשמוע קול של ילד פונה אלי..... מצאתי את עצמי עורכת שולחן לארבעה ואנחנו בעצם רק שלושה - אז משהו השתנה...

תצוגה מקדימה

הבת שלי קראה לי לסדר והדהדה לי חזרה

הדהוד - זו מילה שחוזרת על עצמה הרבה. "הדהדי את החלום וזה יגיע" "הדהדי את הזוגיות שאת רוצה וזה יקרה" "הדהדי את הבקשה שלך ו...." "הדהדי..... וכשאני הדהדתי שנים לילדיי זה מה שקרה.... השבועיים האחרונים היו עמוסים בעשיה ברעש...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה