הבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

edit165

מאמנת ומטפלת בשילוב ביואורגונומי, דמיון מודרך, שחזור גלגולים, נומרולוגיה, רייקי מאסטר . מנחה קורסים של ביואורגונומי, פתיחת קלפים ורייקי.

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 1

החל מינואר 2018

שחזור גלגול – לאן מגיעים בתהליך ? מתי כדאי לעשות ? למה צריך ?

26/02/2018

נשימה לנשמה

כאשר הבת הגדולה שלי הייתה בת 7 חודשים היא קיבלה את התקף האסתמה הראשון שלה. ומאז 5 שנים הייתי בריצות, אבחונים, טיפולים, משאפים סטרואידים וכל מה שמשתמע מקוצר נשימה. הייתי ישנה לידה בכדי לשמוע את הנשימות שלה ולוודא שהיא בסדר. כשהגיעה לגיל 3 החלטתי להכניס אותה לגן. בגן אסור לתת טיפולים או בכלל תרופות. נאלצתי פעם ביום בבוקר להגיע פעם נוספת ולתת לה משאף או אינהלציה. כך שגם לצאת לעבוד לא ממש התאפשר.
יום אחד כשהיא בהתקף נשימתי כבד, השפתיים כבר היו סגולות ואני מחבקת אותה ומחזיקה לפיה את מסכת האינהלציה אמרתי ” די! שיהיה לי ולא לה!” כן, שם הכל התהפך. היא נפרדה מהאסתמה ואני מצאתי עצמי עם משאפים. סטרואידים וכל מיני מטעמים קונבנציונליים.
ערב אחד לאחר כ10 שנים הגעתי למפגש שחזור גלגולים- שם המנחה אמרה “בחרו נושא” ואני אמרתי אסתמה!. בתוך התהליך הבנתי למה? איפה? ומתי ? ושם גם נפרדתי כמעט לחלוטין מקוצר הנשימה ש”זימנתי” לי. מאז נהנית להתגלגל ולחוות העצמה ולשחרר תקיעות שלי ושל מתאמנות שלי

אש

5 דברים חשובים לפני הגלגול

  1.  נקודת הפתיחה היא שהנשמה היא נצחית והגוף הוא לזמן מוגבל ומכאן הכל מתחיל!
  2.  הנשמה היא נצחית היא זוכרת נקודות שיא בגלגוליה ( כמו שאנחנו זוכרים חוויות שיא מהילדות שלנו) שלמדה לאורך הוויתה ומהותה. לא הכול רלוונטי.
  3.  כשנכנסים לתהליך גלגול לא נכנסים לגלגול “הקודם” אלא לגלגול רלוונטי שאליו כיוונתי שאלה.
  4.  כדאי לדעת מי הם הדמויות בחיינו היום שהם משמעותיים ויכולים להופיע תוך כדי חווית הגלגול. לדוגמה: אבא, אמא, אחים, חברים, דמויות חשובות (גם חיה משמעותית) . בתהליך השחזור אנחנו נפגשים בדמויות שנראות או מרגישות לנו מוכרות, לכן המטפל רוצה לדעת בכדי שיוכל להוביל את התהליך נכון.
  5.  יש למצוא שאלה, דילמה או בעיה שאותה את רוצה לפתור בשחזור. לדוגמה: למה יש לי פחד קהל? הקושי עם הבן שלי? מה היה הטריגר למחלה? איפה כבר עסקתי בריפוי? פחד נטישה, השיעור שלי עם אמא/אבא , פחד לקבל כסף או אישו עם כסף , זוגיות ועוד….


לאן?
– למסע בזמן אל המקום שבו נוצרה הדילמה או החוויה. עכשיו שהכול מוכן ואנחנו יודעות לאן פנינו מתחיל תהליך של הרפיה. נשב אחת מול השנייה ואעזור לך להיכנס להדמיה ( לפעמים בהייה למרחק מעבר לכאן ועכשיו)

ישנם 3 שלבים בתהליך השחזור

1. הפגישה עם המדריך הרוחני וכניסה לגלגול – נגיע לנקודת השיא באותו גלגול הרלוונטי לשאלה ונעבור את הגלגול עד לסיום החיים באותו הגלגול.
2. מציאת הקשרים – מה קרה באותו גלגול שחוזר על עצמו? לדוגמה – אם השאלה שלי הייתה – למה קשה לי לקבל תגמול עבור טיפול? ובשיחזור קיבצתי נדבות, היום יש לי פחד לקבל תשלום עבור טיפול כי מרגיש כמו מקבצת נדבות. זו חוויה שאבחן וחשוב לתקן אותה.
3. חזרה לגלגול ולתקן – כאן כבר נדמיין אותנו במיטבנו כמו שאנחנו רוצים להיות באותו הגלגול. כך חווים גם תיקון.

חשוב לתקן את הגלגול לא רק לדעת אותו!  אלא אם את שלמה אתו כמו שהוא.

מתי? כשיש הרגשה שמשהו מהדהד במחשבה ואת לא יודעת לשים את האצבע ולנקות אותו. כשיש הרגשה שאת רוצה משהו ואת יודעת שאת יכולה אבל משהו שם תקוע, כשאת מממשת משהו בעצמה ורוצה להבין מאיפה התשוקה הזו מגיעה.

למה?  מתאמנת שלא הבינה את האהבה והתשוקה שלה לאפיה, ואז גילתה שהיא הייתה אופה גדולה בגלגול קודם וחוותה המון הצלחה, עכשיו מנסה לשחזר את ההצלחה. מתאמנת אחרת שאיבדה אח, חוותה חיבור אליו בגלגול אחר.

שחזור גלגול 1

הכל קורה כשהמטופלת במדיטציה ואני מנחה אותה ומקבלת ממנה תשובות בד בבד. שואלת שאלות והיא עונה מה החוויה שלה. אני מלווה לאורך כל הדרך ואם צריך מרגיעה מלטפת ומיידעת את המטופלת בשליטה ולא לבד.

לסיום תודה לבעלי יוני ולבן שלי עמית על התמונות, תודה לבת שלי אור שהיום היא מאמנת כושר וספורטאית.

ב ה צ ל ח ה!!

שלך באהבה
עידית גדג’
054-8313835
[email protected]

עוד מהבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

תצוגה מקדימה

תקשור בעצימת עיניים

משהו השתנה בתודעה שלי זה קרה לאחר קורס רייקי לפני 19 שנה, משהו השתנה בתודעה שלי, משהו שבאותו הרגע לא ידעתי להכיל. זה התחיל בלשמוע קול של ילד פונה אלי..... מצאתי את עצמי עורכת שולחן לארבעה ואנחנו בעצם רק שלושה - אז משהו השתנה...

תצוגה מקדימה

הבת שלי קראה לי לסדר והדהדה לי חזרה

הדהוד - זו מילה שחוזרת על עצמה הרבה. "הדהדי את החלום וזה יגיע" "הדהדי את הזוגיות שאת רוצה וזה יקרה" "הדהדי את הבקשה שלך ו...." "הדהדי..... וכשאני הדהדתי שנים לילדיי זה מה שקרה.... השבועיים האחרונים היו עמוסים בעשיה ברעש...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה