הבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

edit165

מאמנת ומטפלת בשילוב ביואורגונומי, דמיון מודרך, שחזור גלגולים, נומרולוגיה, רייקי מאסטר . מנחה קורסים של ביואורגונומי, פתיחת קלפים ורייקי.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מינואר 2018

מהם ארבעת הרבדים להדהוד בכדי שיוכל להתקיים במיטבו

07/04/2018

הדהוד – זו מילה שחוזרת על עצמה הרבה.
“הדהדי את החלום וזה יגיע”
“הדהדי את הזוגיות שאת רוצה וזה יקרה”
“הדהדי את הבקשה שלך ו….”
“הדהדי…..
וכשאני הדהדתי שנים לילדיי זה מה שקרה….

השבועיים האחרונים היו עמוסים בעשיה ברעש ובריצות.  ובהם הנחתי ערב נוסף של טארולוגיה (– ערב של טארוט נומרולוגיה וקלפים) כשהוא הסתיים הרגשתי את הגוף קורס, קרסתי למיטה והרגשתי איך אני נטמעת לאט לאט אל תוך המזרן. בוחרת להתנתק לעצום עיניים ולתת למחשבות לאט להתפוגג.
בבוקר מתעוררת והתודעה חוזרת אך הגוף מרגיש  עייף. אני בוחרת לשבת לבהות לחלל אך כשהדמיון, האינטואיציה והתקשור הם העבודה שלי אז גם אם הגוף לא ממש קם ומתפקד אני ממשיכה לקבל מסרים ולהתווכח אתם, לדייק אותם ומנסה להעלות אותם על הכתב אך ללא הועיל, אין רצף בכתוב.
אז מגיעה ביתי הצעירה בת ה- 15 מבית הספר מסתכלת עלי ומבינה “לאמא הראש עובד עם המון רעש” היא קוראת לי לחדר הטיפולים שלי, כן, שלי!! מושיטה יד אל ארגז הקלפים שלי. מושכת חבילה אינטואיטיבית פורסת את הקלפים ומושכת קלף מסר. אני, שלפני רגע עשיתי לה פרצוף עקום של ”תניחי לי”  פותחת עיניים גדולות למראה הקלף ותוהה מה היא תפענח לי .

הסנדלר לא הולך יחף

גאיה: את שכחת! את שכחת למה את עושה את מה שאת עושה, שכחת שרק כשאת מטפלת, מעניקה, מתקשרת, מייעצת את במיטבך. ולבסוף עוד מחשבת לי את מספר הקלף מחברת את הספרות ואומרת אמא תראי זה יוצא -  1 -  את צריכה לחזור להוביל ליצור ולממש את 1!
עיניי התמלאו בדמעות של “נכון, את צודקת” ובנוסף הריאות שלי התמלאו בחמצן ואויר חדש כל כך הייתי גאה, הבת שלי החזירה אותי למסלול.

אז כשאת מהדהדת אל היקום את השפע שלך, ידיעותייך, אהבתך וכמובן החיוך אין ספק שהיקום ובמיוחד הסובבים אותך יהדהדו לך בחזרה!

הדהוד

ולסיום זכרי את 4 הרבדים שהדהוד נכון יכול להתקיים במיטבו

1. מחשבתי / מנטאלי – מחשבה זו התחלה שבה אנו מתחילות ליצור מציאות ופרשנות לחיינו. חיבור לאמונה פנימית של אני יכולה ויהיה בסדר.
2. דיבור – אני לא רק חושבת אני גם מדברת על זה. תקשורת, ביטוי, אחריות על מילותיי
3. רגשי – חיבור מבפנים למה שאני אומרת, ומה זה עושה לי? עכשיו שאני מחוברת לעובדה שמגיע לי, אני פנויה לקבל אותו.
4. פעולה / עשייה בשטח – אני עושה ומממשת דברים שמוכיחים את העשייה הרצון והשאיפות שלי.

וכאשר הדהדתי נכון מתוכי החוצה אל הסביבה שלי ואל העולם כולו אז ורק אז אהיה פנויה גם לקבל בחזרה!

שלך באהבה
עידית גדג’
054-8313835
[email protected]

 

עוד מהבלוג של עידית גדג' - אימון וטיפול רגשי בשילוב קלפים

תצוגה מקדימה

תקשור בעצימת עיניים

משהו השתנה בתודעה שלי זה קרה לאחר קורס רייקי לפני 19 שנה, משהו השתנה בתודעה שלי, משהו שבאותו הרגע לא ידעתי להכיל. זה התחיל בלשמוע קול של ילד פונה אלי..... מצאתי את עצמי עורכת שולחן לארבעה ואנחנו בעצם רק שלושה - אז משהו השתנה...

תצוגה מקדימה

שדרגי את טקס בדיקת חמץ והוסיפי טיהור

היום אנחנו מודעות שהחיים הם חיבור של חומר רוח והרבה מזה גם אנרגיות. רוצה לשתף אתכן בטיהור שמתקיים כבר שנים בביתי לפני החג, מתוך חיבור בין חווית הילדות שלי בבדיקת חמץ ובין חוויות חדשות שאני מנחילה כעת לילדי. מוזמנות לנסות...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה