הבלוג של dvcisrael

dvcisrael

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוקטובר 2014

תיקון מצלמות סוני הוא שירות משתלם רק כאשר מדובר על בעיה סטנדרטית ולא על תקלה יוצאת דופן. כדאי להשקיע בתיקון אם ניתן לחזור לשגרה במהירות, אם אנשי המקצוע מזהים באופן ספציפי את התקלה ואם מדובר על דגם יחסית חדש. לעומת זאת, עדיף לוותר על התענוג בכל אחד מהמקרים הבאים:

א. תקלות חוזרות ונשנות – יש מצבים שבהם התקלה חוזרת גם לאחר ניסיונות תיקון. תקלות חוזרות ונשנות מעידות על בעיה עמוקה יותר, שלא תמיד כדאי להשקיע בהן. הפתרון במקרה כזה יהיה להתעניין בדגמים חדשים.

ב. חוסר שביעות רצון מהמצלמה – לפעמים גם בעיה קטנה היא רק תירוץ להחליף את המצלמה. אם היא כבר ישנה, לא עונה על הצרכים או פשוט סובלת מבעיות קריטיות בתפקוד, משתלם יותר להשקיע בדגם אחר. אפשר גם לנצל את הניסיון הקודם עם תיקון מצלמות סוני ולקבל החלטה מושכלת ולא פזיזה.

ג. חוסר יכולת לתקן – לא את כל התקלות במצלמות אפשר לתקן. גם במעבדות הכי מקצועיות בארץ לא יידעו איך להתמודד עם בעיות קריטיות, אז אין סיבה להמשיך לבזבז על זה זמן. במילים אחרות, נציגי מעבדה שמסבירים שאין להם את היכולת לתקן את המצלמה צריכים להדליק נורה אדומה אצל הלקוח.

תיקון מצלמת סוני

מהן הבעיות הנפוצות במצלמות סוני?

היכרות עם הבעיות הנפוצות יכולה לסייע למי שמתלבט לגבי תיקון מצלמות סוני. קודם כל, בכל סוגי המצלמות יש בעיות נפוצות שנובעות משימוש לא נכון. אלו למשל בעיות שמתעוררות כאשר הסוללות מתרוקנות במהירות, כשאין אפשרות להעביר את התמונות למחשב או כאשר צג המצלמה נשאר חשוך למרות שהיא מופעלת.

לכל בעיה נפוצה יש פתרון אחר. את בעיית הסוללות במצלמות סוני פותרים בעזרת החלפת סוללות חד פעמיות בסוללות נטענות, בעוד את חוסר היכולת להעביר תמונות מהמצלמה למחשב פותרים על ידי החלפת הכבל או אתחול כרטיס הזיכרון. כמו כן, יש לבדוק חיבור לרכיב חיצוני כאשר המצלמה לא מצלמת למרות הלחיצה על כפתור הצילום ובאותה הזדמנות גם לוודא שכרטיס הזיכרון אינו נעול או מלא.

עוד מהבלוג של dvcisrael

תיקון מצלמות

תיקון מצלמות – מה היתרונות בלתקן מצלמה במקום לקנות חדשה?   עד לפני מספר עשורים, אם מכשיר כלשהו היה מתקלקל אצלנו בבית, היינו יודעים שיש רק דרך אחת: לתקן אותו. היום, עם ההתפתחות המהירה של העידן הטכנולוגי, יצרני תעשיות...

תיקון מצלמות

מה כדאי לדעת על תיקון מצלמות?   המצלמה שלכם התקלקלה? יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שפונים לשירותי תיקון. ראשית, חשוב לבחור טכנאי לפי סוג המצלמה. לא בכל המקומות המציעים שירותי תיקון נותנים מענה על טיפול בתקלות של דגמים...

תיקון מצלמות פנסוניק

חברת פנסוניק הוקמה בשנת 1918 ומאז הפכה לאחת מחברות האלקטרוניקה הגדולות ביפן ובעולם. למרות ההתמחות של פנסוניק בייצור מצלמות, היא החלה את דרכה בתור חברה בינלאומית לייצור מכשירי חשמל ביתיים ומוצרי אלקטרוניקה בידורית. הדגש...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה