הבלוג של הדס ויסמן

המעבדה לזיכוך עצמי

מחברת הספר 'קח אותי אתך' סוללת דרך להרשאה עצמית. מקווה שתרגישו בנוח ללכת בה, דרך המילים, וגם בחיים.

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מאפריל 2012

19/09/2012

ארוחת חג אצל ההורים של גיא. שולחן ערוך לאדם אחד פחות. כוס יין הורמה בלב לאהוב שלי שכבר איננו. הפסקת סיגריה והוא לא יוצא אחריי כדי לתת לי נשיקה רכה על השפתיים וחיבוק גדול. ההבנה שהוא לא יעשה את זה שוב אוכלת אותי מבפנים החוצה. לילה מלא סיוטים, אחוזת אימה ועדיין לא רוצה להתעורר.

הדם שלי בורח ממני, לא ברור לאן. אני נחלשת, נעלמת, עצובה.

אחרי שבועיים שמילאתי את ימיי מהשנייה שקמתי ועד הרבה אחרי שהייתי צריכה ללכת לישון הגיעו ימים של חג בדיוק בזמן כדי לכאוב. אתמול ביטלתי את כל המשימות והפגישות להיום רק כדי שאוכל לפגוש את עצמי. אני רואה אותי. אבל אני לא רואה דבר.

אני רואה זוגות ונזכרת איך גיא היה הולך גאה לידי, משוויץ בי, מגן עליי. הייתי האישה היפה שלו. עכשיו אני שוב האישה של עצמי.

הרבה אנשים סביבי. כל אחד יודע מה אני צריכה. תחזרי לשגרה, תקחי את הילדים לגן, תציבי גבולות, תעשי משהו. ואני שומעת אותם ממרחק מסויים, מקשיבה ותוהה מה הם אומרים בעצם. אחותי אמרה שחילקתי את המטלות של גיא בין אנשים, ככה הכל כאילו בסדר. אבל אף אחד לא נכנס איתי למיטה בלילה, נושק לגבי ומחכך את רגליי כאומר, זכיתי בך.

אני יודעת על תעצומות הנפש שלי, על היותי חזקה יותר מהחיים. אבל ברגע הזה אני נעלמת, תדאגו רגע לילדים, תציבו להם גבולות, תעשו משהו. אני- תיכף אשוב.

מתוך הספר ‘קח אותי אתך’

לאתר הספר היכנסי: קח אותי אתך

עוד מהבלוג של הדס ויסמן

הנני כאן

"הכל ידוע מראש אבל נשכח מהלב שלאהוב אותך זה לשלם בכאב. אהוב יקר, אתה רואה את השלכת, זה זמן ללכת..."   רונית שחר ציטוט נוסף ממאמר שכתבתי בעצמי בחודש יוני על האחזות, הזדקקות: " להתחיל מאפס כשיש לי...

תגובות

פורסם לפני 7 years

מנסחת מחדש

הי אתה (אני עוד לא יודעת איך קוראים לך) רוצה להיות בן הזוג שלי? אני בת 32, אלמנה יש לי שני ילדים קטנים ומהממים. אני גרה בדירה שכורה מעלפת ברחובות שבערך עוד שנה יבקשו ממני לפנות אותה. זה לא הפריע לי לרהט אותה מ 0 ולהשקיע בה את כל...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אוספת שברים

כשהייתי צעירה ולמדתי בבי"ס דתי. הייתי חשופה למקרי מוות נוראיים. נשים שהתאלמנו בגיל צעיר  וילדים שנשארו בלי אבא. שמעתי את הנשים מדברות בטלוויזיה, על כך שהכל משמיים וצריך להמשיך הלאה. הדרך של הסביבה להכיל את אותן נשים היה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה