הבלוג של דר' נעמי רשף - אסתטיקה דנטלית l ציפוי שיניים l הלבנת שיניים

חיוך משנה חיים

רופאת שיניים,בעלת מרפאה לאסתטיקה דנטאלית ברחוב ה' באייר 2 תל אביב (כיכר המדינה) , שיקום הפה ושתלים. מאמינה גדולה בכוחו של חיוך. תחום האסתטיקה הדנטאלית תופס תאוצה, כחלק ממגמה הולכת וגוברת של מודעות כללית לטיפולים... +עוד

רופאת שיניים,בעלת מרפאה לאסתטיקה דנטאלית ברחוב ה' באייר 2 תל אביב (כיכר המדינה) , שיקום הפה ושתלים. מאמינה גדולה בכוחו של חיוך. תחום האסתטיקה הדנטאלית תופס תאוצה, כחלק ממגמה הולכת וגוברת של מודעות כללית לטיפולים אסתטיים, במיוחד באזור הפנים. הקוסמטיקה הדנטאלית משלבת את עקרונות האמנות והמדע, ומציעה טכנולוגיה חדשה שלא רק שומרת על בריאות השיניים אלא מטפחת את מראן המשווה מראה הרמוני לפנים. המרפאה מציעה ייעוץ מקצועי של רופאים מומחים, כל אחד בתחומו, ותכנית טיפולים אישית ויסודית, לצד יחס חם ואישי עם כל מטופל ומטופל, אווירה נעימה והסבר מפורט על התהליך.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מפברואר 2012

משום מה במראה וביום יום פחות הבחנתי בכך או לפחות זה נראה פחות צורם…אבל בתמונות…אויי מיי גוד… אני מניחה שהקלישאה “תמונה שווה אלף מילים” תופסת גם פה. מלבד חברה אחת שהעירה לי :”זה נראה פשוט” איש לא אמר דבר… כנראה שאנשים לא מעזים להעיר לך על החיוך!

18/05/2013


היי ,

שמי רוני (שם בדוי) וקיבלתי החלטה לפני שנתיים שכשאגיע לגיל 40 אעניק לעצמי מתנה…חיוך יפה!

לקח לי הרבה מאד זמן למצוא את הרופאה המתאימה ובעיקר את האומץ להתיישב על כיסא של רופא שיניים אבל יש שלב שאין ברירה; כשראיתי את עצמי בתמונות מחייכת התביישתי!

משום מה במראה וביום יום פחות הבחנתי בכך או לפחות זה נראה פחות צורם…אבל בתמונות…אויי מיי גוד… אני מניחה שהקלישאה “תמונה שווה אלף מילים” תופסת גם פה. מלבד חברה אחת שהעירה לי :”זה נראה פשוט” איש לא אמר דבר… כנראה שאנשים לא מעזים להעיר לך על החיוך!

נתתי לד”ר רשף את הרשות לפרסם את הבלוג שלי כאן מתוך מחשבה שאולי התהליך שאעבור אצלה יהווה סוג של השראה למי שמחכה,חושש/ת או לא מודע/ת לעניין החיוך ובעיקר לקבל מכם עידוד כי בכל פעם שאני מתיישבת על הכיסא בא לי לקפוץ ממנו ולתת לעצמי את כל ההסברים למה אני צריכה לקום וללכת; “החיוך שלך לא כל כך נורא”,”זה עולה הרבה כסף” “זה בטח יכאב” ועוד מלא סיבות טובות פשוט לקום, ללכת ולוותר על החיוך…אבל האהבה לחיוך ולצחוק מנצחת וכן, מודה חשוב לי להראות טוב!

בשלב ראשון עשיתי צילום מקיף שגם ממנו חששתי, חששתי לדעת שמלבד חיוך לא יפה אני הולכת לקראת טיפולים נוספים זה היה לפני שנה…כן,הזמן רץ כשאת בורחת.

השלב השני הוא הביקור אצל השיננית…לאור מצב האבנית אצלי בפה הזדקקתי לשני טיפולי שיננית. הנחמה הייתה שהשיננית בעלת ניסיון עשיר עם ילדים,עדינה ורגישה באופן מיוחד…וכן,אני בהחלט חשה כילדה מפוחדת בכל פעם שאני שומעת את רעש המכשירים של רופאת השיניים. זה מזכיר לי את סרט האימה “המסור” שמעולם לא ראיתי…
יאמר לזכותה של השיננית שהיא הייתה מדהימה ונבחרה בקפידה, באמת!!! הופתעתי מהעדינות, מההקשבה לכל הנפת יד שלי כשלא היה נעים לי,כשהייתה לי רגישות באזור בו ניקתה.

עתה, יצאתי מתקופת האבנית והפה נקי וממורק. מדהים לחוש הקלה עצומה בפה, תחושת רעננות FRESH – נגולה אבן מעל שיניי ואולי אני בכלל צריכה להישקל כי בטח ירדתי חצי קילו .

היום, אין לי ספק שגם החיוך קצת יותר לבן היא הצליחה להסיר כתמי ניקוטין שדבקו לשיניי עכב ההזנחה ובעיקר עכב העישון ובקיצור אני ממשיכה.

למען הסר ספק אני לא מעוניינת בחיוך ושיניים לבנות ומלאכותיות לכן הגעתי לד”ר נעמי רשף..אני רוצה את החיוך שהיה לי אז ..בצעירותי אמיתי, שלי…

מקווה לשמוע מכם קצת מילות עידוד וממליצה לכם בחום לעשות טיפול שיננית איכותי פעם בשנה.

אני חוסכת מכם וממני את התמונות..יהיה לי יותר קל לפרסם בתום התהליך..אבל טיפ קטן עבור כל מי שבא לו לראות איך החיוך שלו באמת נראה…פתחו עכשיו את המצלמה בסמארטפון או כל מצלמה וצלמו את החיוך שלכם עכשיו…

תודה לכם שהייתם איתי עד כאן אמשיך לשתף מעת לעת
רוני
ט”ל לרוסי,השיננית 03-6091513 לאתר המרפאה
FRESH

עוד מהבלוג של דר' נעמי רשף - אסתטיקה דנטלית l ציפוי שיניים l הלבנת שיניים

Thumbnail

יום בחיי - סיגריה (מתוך בלוג פציינטית)

אני רוצה להפסיק לעשן כבר הרבה מאד זמן אבל הכיף הזה שבסיגריה וההתניות רבות השנים מחזירות אותי אליה שוב ושוב; לעבוד עם סגריה, סיגריה של "אחרי", לצאת להפסקת סגריה ואיך בדיוק אשתה קפה בלי סגריה? החלטתי לעשות ניסוי במשך 24 שעות...

תגובות

פורסם לפני 7 years

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....