הבלוג של ד״ר ליאת אדרי

מדעי החיים הבריאים

אני מדענית מומחית בבילוגיה רפואית. בעלת תואר שלישי בנוירוביוכימיה, פוסטדקטורט בביולוגיה תאית והתפתחותית בבית ספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. פוסטדוקטורט נוסף ממדעי המוח במכון וייצמן ובקיצור דוקטור לביולוגיה רפואית.... +עוד

אני מדענית מומחית בבילוגיה רפואית. בעלת תואר שלישי בנוירוביוכימיה, פוסטדקטורט בביולוגיה תאית והתפתחותית בבית ספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. פוסטדוקטורט נוסף ממדעי המוח במכון וייצמן ובקיצור דוקטור לביולוגיה רפואית. אני מרצה על בריאות ממגוון היבטים מדעיים, לשם פיתוח מודעות להתנהלות בריאה המשלבת תזונה, מדעי המוח, מדעי הרפואה, מדעי ההתנהגות ובודהיזם. מנהלת מחקרים קלינים ברפואה משלימה ועושה דיקור סיני כשצריך. לצד הידע הרב והמגוון, יש לי יכולת ונסיון רב בהנגשת שפה מדעית גבוהה בקיצור מדעי החיים הבריאים.

עדכונים:

פוסטים: 75

החל מדצמבר 2014

תארו לכם מרחב של שקט בתוך גלריה. תארו לכם SHOPPING  בהתפנקות זוגית בצימר. תארו לכם הרצאה בקיבוץ בצפון הלא כל כך רחוק מהמרכז, תארו לכם את “עליית הגג של ג’וד”.

כשהזמנתי לי סוף שבוע ב “עליית הגג של ג’וד” אשר בקיבוץ הסוללים כדי לחגוג את יום הולדתי עם בן זוגי, לא תיארתי למצוא כל כך הרבה במקום אחד. צמד המילים  “עליית הגג” עורר בי זיכרונות של ספרים ישנים הטבועים בי, של סרטים עם ניחוח אמריקאי, של סודות הטמונים בעליית הגג. מצאתי מקום שיכול לתת לי שקט לכתיבת הרעיונות שלי, והצטערתי שלא היה לי בנמצא שכתבתי את הספר שלי, אך אל דאגה תמיד יש עוד מה לכתוב.

Photo 02-09-2017, 10 42 46

ג’וד הפתיעה אותנו בפינוקים לכבוד יום ההולדת וזה כבר העלה חיוך גדול על שפתנו, ובכלל המשפט “אלוהי הדברים הקטנים” מצוי באישה המדהימה הזו.

“עליית הגג של ג’וד” היא בית שהוא גלריה, מלאה בטוב טעם בדברים ייחודיים שהעניקו לי השראה לדבר הבא שתיכף תשמעו עליו. בחדר זה ניתן לקיים הרצאות עד 25 אנשים או סדנאות אינטמיות יותר. חדר נוסף הוא חדר שינה נעים ומזמין וחדר אירוח נוסף.

“עליית הגג של ג’וד” נתנה לי השראה לבוא ליום ייעוץ במקום הנפלא הזה ולתת את הידע שלי למתגוררים באיזור הצפון, מדי פעם בהרצאות אני שומעת שחבל שהקליניקה שלי בפתח תקווה ושאי אפשר להשיג אותי במקום אחר. אז דעו לכם שלא היה מקום כזה עד שראיתי את “עליית הגג של ג’וד”.

לכן החלטתי להציע יום בריאות שכזה פעם בחודשים  מתחילים ב- 15/2/18.

אז מה אני בעצם עושה?
אני מובילה גישה של “בריאות מותאמת אישית” עליה כתבתי את הספר שלי.
אני חוקרת את הסוגיה הבריאותית שלך במספר דרכים, לאיבחון שהינו ספציפי לקבלת טיפול מותאם אישי. תחילת העבודה איתי כוללת תשאול מעמיק שהינו חלק מהאיבחון, הנשלח במייל.

להרשמה ופרטים נוספים.

כמו כן, אני מבקשת את הטפסים הרפואיים שישלחו לי במייל ואישור כניסה למערכת קופת החולים. אני מבצעת תחקיר מעמיק אשר מתבצע על ידי, והוא כולל אינטרקציות בין תרופות, מעבר על סימפטומים בכל מערכות הגוף. חיפוש ועיון במאמרים הנוגעים לעניינך ופתרונות בריאותיים בארץ ובעולם.

כל זה עוד לפני שפגשתי אותך.
בזמן הפגישה אנחנו מעמיקים את ההיכרות הבריאותית וההתאמה האישית.
בנוסף, אני מבצעת בדיקת דם פשוטה מהאצבע לאיתור רגישויות למזון (רשימת המזונות מופיעה כאן).

Flesh blood wound from diabetes patient finger

למייל אני שולחת את סיכום האבחון ותוצאות בדיקת דם לאיתור רגישויות למזון, והמלצות להמשך הדרך.

אתם מוזמנים להירשם ליום “בריאות מותאמת אישית” בתאריך  15/2/18 ב “עליית הגג של ג’וד” אשר בקיבוץ הסוללים ולשריין לך את השעה המתאימה ביותר.

אשמח לפגוש אתכם ולהנחות אתכם לבריאות טובה.

 

עוד מהבלוג של ד״ר ליאת אדרי

תצוגה מקדימה

פלא, החיים האלה הם פלא!

השבוע ראיתי את הסרט בהקרנת בכורה וזאת לאחר שבכורתי בת ה11 התלהבה מהספר וביקשה לקרוא את ההמשך- תופעה נדירה בביתנו. בדרך כלל אני מעדיפה לקרוא ולא לראות סרט אך, מבלי לדעת על תוכנו של הסרט הלכנו לצפות בו. ...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

תוכנית חיסכון בריאותית לכל ילד

בימים אלו שכולם עסוקים בתוכנית חיסכון לכל ילד, אני רוצה להעלות את הנקודה מבחינה בריאותית. אחד הויכוחים עתיקי יומין המפורסמים ביותר הוא מה משפיע יותר גנטיקה או סביבה ? כמדענית אני מאמינה  שהמחקר המדעי הוא הבסיס לרפואה...

תצוגה מקדימה

רופא הכפר איפה אתה היום?

רופא הכפר המסור, ז'אן פייר שהרי הוא השחקן המוכשר פרנסואה קלוזה, שראינו אותו ב״מחוברים לחיים״.  ובכן הרופא הוותיק והמסור מטפל בפציינטים שלו יום ולילה, נוסע מרחקים ארוכים כדי להציע את עזרתו המלומדת.   ברקע ז'אן פייר מגלה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה