הבלוג של ד"ר אסתטיקה

אסתטיקה

המרכז לאסתטיקה בישראל מביא לכם הגולשים את כל המידע אודות טיפולי האסתטיקה השונים, הסרת שיער, הסרת משקפיים וניתוחים פלסטיים. באתר תמצאו מגוון רחב של רופאים מומחים הטובים בתחומם, המלצות על מרפאות אסתטיקה מובילות וסיפורי... +עוד

המרכז לאסתטיקה בישראל מביא לכם הגולשים את כל המידע אודות טיפולי האסתטיקה השונים, הסרת שיער, הסרת משקפיים וניתוחים פלסטיים. באתר תמצאו מגוון רחב של רופאים מומחים הטובים בתחומם, המלצות על מרפאות אסתטיקה מובילות וסיפורי גולשים ממגוון טיפולי אסתטיקה השונים. בקרו עכשיו באתרינו: ד"ר אסתטיקה - המרכז לאסתטיקה בישראל.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאוקטובר 2011

ניתוחים פלסטיים מתבצעים כל יום וכל שעה, אלפי ניתוחים פלסטיים מתבצעים כל חודש אצל הרופאים המנתחים השונים בארץ ובמכוני האסתטיקה השונים בארץ, ניתוחים פלסטיים הפך להיות טראנד ממש נחשב בשנים האחרונות, אלפי נשים וגברים מגיעים לקבל ייעוץ נרחב על טיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים שהם רוצים לעבור.

אני קרן ואני בת 32, בדיוק לפני 4 ימים הייתי אצל המנתח הפלסטי שלי לקבל ממנו ייעוץ על ניתוח פלסטי עיבוי שפתיים, אני סך הכל בת 32 וכבר עשיתי 3 ניתוחים פלסטיים: הגדלת חזה, ניתוח אף והצרת היקפים. עכשיו אני מתכננת את הניתוח הבא שלי ואני ממש מתרגשת מכל העניין הזה.

ניתוחים פלסטיים בשבילי זה חוויה בלתי נשכחת, אני מתרגשת כמו ילדה קטנה מכל ניתוח פלסטי שאני צריכה ורוצה לעבור, מבחינתי זה שינוי מטורף בחיים ואני אוהבת מאוד שינויים כאלה, עד היום קיבלתי המון תגובות טובות מאנשים על ניתוחים פלסטיים שעברתי ואני ממש רוצה שימשיכו לתת לי תגובות טובות כאלה כי זה עושה לי ממש טוב ומעלה לי את הביטחון העצמי.

היום אני ממליצה לכולם לעשות ניתוחים פלסטיים, אין ממה לפחד ואין ממה להתבייש, אם אתם מרגישים לא בנוח עם חלק מסוים בגוף שלכן אל תחששו ותיגשו למכון האסתטיקה הקרוב אליכם על מנת לקבל ייעוץ על אותו ניתוח פלסטי שאתם רוצים לעבור.

יש לנו היום בארץ מנתחי פלסטיקה מעולים שעושים מדי יום ניתוחים פלסטיים שונים, ישנם רופאים מנתחים מומחים שיש להם שם עולמי ואין ממה לחשוש לגשת אליהם, תלכו לפחות לקבל ייעוץ על ניתוחים פלסטיים, תראו הכל בסדר ורוב הניתוחים עוברים בצורה חלקה ונותנים תוצאות טובות מאוד לאחר ההליך.

אחד החסרונות הגדולים ביותר של ניתוחים פלסטיים זה שהם עולים לא מעט כסף, רוב הניתוחים הפלסטיים עולים למעלה מ- 12,000 ₪ וישנם כאלה שעולים הרבה יותר אבל זה בהחלט שווה כל שקל שאתם משקיעים ואני אומרת את זה מניסיון, עברתי כמה ניתוחים פלסטיים בחיים שלי ואני מרוצה מכל אחד שעשיתי בגלל התוצאות שקיבלתי.

עוד מהבלוג של ד"ר אסתטיקה

אסתטיקה

תחום האסתטיקה בארץ תפס תאוצה גדולה מאוד בשנים האחרונות, מכוני אסתטיקה רבים נפתחו בשנים האחרונות והם פותחים כל יום סניפים נוספים של מכוני אסתטיקה ברחבי הארץ. בעבר אם אנשים היו רוצים לעבור טיפולי ...

הסרת משקפיים בלייזר

כבר שנים שאני סובל מראייה לקויה, אני משתמש במשקפי ראייה עם מספר מאוד גבוהה ואני מרגיש שהראייה שלי רק הולכת ונהיית יותר גרועה עד שהחלטתי שאני חייב לשים לזה סוף ולאחר סיפורים רבים שאני שומע מאנשים שעשו הסרת משקפיים בלייזר...

הגדלת חזה

אני רעות ואני חייבת ממש עזרה לגביי ניתוח הגדלת חזה! אני בת 18 וחצי ואני ממש מבואסת ממראה החזה שלי והתחלתי לחשוב על ניתוח הגדלת חזה ואני ממש לא בטוחה לגביי זה כי אין לי מושג כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה