הבלוג של ד"ר אסתטיקה

אסתטיקה

המרכז לאסתטיקה בישראל מביא לכם הגולשים את כל המידע אודות טיפולי האסתטיקה השונים, הסרת שיער, הסרת משקפיים וניתוחים פלסטיים. באתר תמצאו מגוון רחב של רופאים מומחים הטובים בתחומם, המלצות על מרפאות אסתטיקה מובילות וסיפורי... +עוד

המרכז לאסתטיקה בישראל מביא לכם הגולשים את כל המידע אודות טיפולי האסתטיקה השונים, הסרת שיער, הסרת משקפיים וניתוחים פלסטיים. באתר תמצאו מגוון רחב של רופאים מומחים הטובים בתחומם, המלצות על מרפאות אסתטיקה מובילות וסיפורי גולשים ממגוון טיפולי אסתטיקה השונים. בקרו עכשיו באתרינו: ד"ר אסתטיקה - המרכז לאסתטיקה בישראל.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאוקטובר 2011

07/10/2011

תחום האסתטיקה בארץ תפס תאוצה גדולה מאוד בשנים האחרונות, מכוני אסתטיקה רבים נפתחו בשנים האחרונות והם פותחים כל יום סניפים נוספים של מכוני אסתטיקה ברחבי הארץ.

בעבר אם אנשים היו רוצים לעבור טיפולי אסתטיקה הם היו חוששים מאוד ולא כל אחד יכול היה להרשות לעצמו לעבור את אותו טיפול אסתטיקה מסיבה אחת עיקרית שזה עלות טיפול האסתטיקה.

בעבר הטכנולוגיה לא הייתה ברמה גבוהה מאוד ולא היו פתרונות אסתטיקה מתאימים לכל בעיות האסתטיקה של האנשים, אנשים שהיו להם בעיות אסתטיקה חששו לגשת למרפאות האסתטיקה כי ידעו שהטיפול הולך לעלות הרבה מאוד כסף וכנראה שהם לא יכלו לעמוד בסכומי הכסף הללו והיו כאלה שחששו כי היו טיפולי אסתטיקה חדשניים ניסיוניים שרק אלה הטיפולים שהיו יכולים לעזור לאותה בעיית אסתטיקה שהייתה למטופל ולכן חששו להיות “שפני הניסיונות” של אותם מכוני אסתטיקה.

היום התמונה שונה לגמרי, ישנם עשרות מכוני אסתטיקה בערים השונות בארץ שמציעים מגוון טיפולי אסתטיקה לבעיות האסתטיקה השונות שיש לאנשים, מכוני אסתטיקה שמחשיבים עצמם, משתמשים בציוד המשוכלל והמתקדם ביותר, ציוד יקר מאוד שמוכיח את עצמו בין טיפול לטיפול, מכוני האסתטיקה מעסיקים צוות עובדים מסור מאוד שמלווה את המטופל לאורך כל טיפול האסתטיקה שלו ואחריו גם.

אנשים שרוצים לעבור טיפולי אסתטיקה היום כמו למשל הסרת שיער בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר, ניתוחים פלסטיים למיניהם, אסתטיקה רפואית וכלל טיפולי האסתטיקה השונים יכולים להגיע למכוני האסתטיקה שמעניקים כמעט את כל טיפולי האסתטיקה הללו ועושים זאת בצורה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים לעבור טיפול אסתטיקה כלשהו ואתם לא בטוחים במכון האסתטיקה שאליו תפנו מה שאתם צריכים לעשות זה לקבוע בכמה מכוני אסתטיקה שונים תור לייעוץ, כשתגיעו למכוני האסתטיקה לקבל את הייעוץ על טיפול האסתטיקה שאתם רוצים לעבור אתם תבינו לבד אם מכון האסתטיקה ברמה גבוהה ואם הרופא המטפל מנוסה עם ניסיון רב של אלפי טיפולי אסתטיקה, תבחנו את מראה מכון האסתטיקה אם הוא נראה כמו שמכון אסתטיקה צריך להיראות וכמובן עוד פרמטר חשוב מאוד זה המחיר, ישנה תחרות גדולה מאוד בין מכוני האסתטיקה על כלל הלקוחות ולכן אתם צריכים לקבל מחיר סביר וממוצע בכל מכוני האסתטיקה שתגיעו אליהם.

עוד מהבלוג של ד"ר אסתטיקה

הגדלת חזה

אני רעות ואני חייבת ממש עזרה לגביי ניתוח הגדלת חזה! אני בת 18 וחצי ואני ממש מבואסת ממראה החזה שלי והתחלתי לחשוב על ניתוח הגדלת חזה ואני ממש לא בטוחה לגביי זה כי אין לי מושג כל...

הסרת שיער בלייזר

שלום אני גב ועשיתי הסרת שיער בלייזר. לפני כחודשיים סיימתי את כל טיפולי הסרת שיער בלייזר שהיו לי, עברתי למעלה מ- 17 טיפולי הסרת שיער בלייזר בכל הגוף. במשך השנים סבלתי מאוד משיער...

הלבנת שיניים

כמה חששתי מהרגע הזה שאני יגיע אל רופא השיניים והוא יגיד לי שהשיניים שלי במצב נוראי ואני חייב לעבור כמה טיפולי שיניים בדחיפות לפני שיהיה מאוחר מדי, הרגע הזה הגיע לפני שלושה חודשים. הגעתי אל רופא השיניים לא בגלל שהיו לי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה