הבלוג של עידיתוש - יוצרת חלומות קסומים

Dream Live Fly

עידית - בת 43, אמא לשלושה ובעלת עסק עצמאי. נשמע די נורמלי עד שנכנסים לביוגרפיה האישית שלי ומגלים המון חלומות ושאיפות שנתקעו בזמן מהפחד להגשימם, עד שבוקר אחד החלטתי לחיות באמת את החלומות שלי ולעוף הכי גבוה שיש כדי להגשימם.

עדכונים:

פוסטים: 12

החל ממרץ 2014

בעוד שבוע ויום בשעה הזו כבר אעמוד על קו הזינוק.

האדרנלין הולך ותופס תאוצה לרמות מטורפות שאני לא מכירה. הראש כואב לי מרוב מחשבות איך יהיה ? מזג האוויר ? מה הקצבים שהמאמן יתן לי ? וכלום אבל כלום לא משתווה לדופק שפועם לי בחזה בחוזקה מרוב פחד.
כן אני מפחדת, הפחד עצום כי אני יודעת שכבר רצתי את המרחק הזה ויותר מפעם אחת (וכבר נגעתי ב 30 ק”מ) אבל תחרות זה תחרות.
אני ממריאה לאמסטרדם להגשים חלום, חלום שלפני שנה לא היה אפילו מתגלגל בראש.
לפני שנה חזרתי מפציעת גב קשה, שלושה דיסקים פרוצים ששיתקו גם את רגל ימין ואיבדתי תחושה. לדרוך היה סיוט של כאבים והזדקקתי לטיפול פזיותרפי ממושך שעליו הייתה אמונה גלית ברנר המדהימה, מטפלת שהאמינה שניתוח לא יפתור את הבעיה והיא הייתה האור שלי בחודשי הקיץ.
באוקטובר 2015 היא מסרה אותי לידיים הנאמנות של מאמן הריצה המשקם שלי תומר ניסני ומאז החיים שלי עשו תפנית שבחלומות הכי ורודים פינטזתי והוא, הוא הגיע כדי לעזור לי להגשים אותם.
לפני שנה רצתי מאוד לאט רק כמה ק”מ בודדים, ובנוב’ תומר אישר ללכת על החצי מרתון. הוא ראה בי את מה שאני אפילו לא הצלחתי לראות. לאט לאט הוא גילה לי בשנה האחרונה שאני ספורטאית בדם. שהיותי כזו בתור צעירה לא נעלם ממני, שאני תחרותית, שאני שואפת להצליח, שאני נחושה והכי חשוב שלא משנה מה מזג האויר בחוץ התאמנתי בכולם כולל גשם ושלג.

הכתיבה מרגיעה אותי, היא משחררת את כל הפחדים שמשתוללים לי בבטן ומזכירה לי עד כמה אני חזקה. אני מנסה להכנס לתוך בועה ענקית של אור, להאמין שהכל יצליח, ומהרגע שאזנק הפחד יתפוגג ותכנס לפעולה המלחמה המנטאלית שאני עובדת עליה בימים האחרונים ואוספת כל חלקיק שלה לכי אחד ענקי שידחוף אותי בדיוק שאזדקק לה בריצה.

אני מקשיבה לשיר “שמחות קטנות” של עמיר בניון ומיכה שטרית והמילים הבאות הולכות ללוות אותי במסע הזה:

“עמוק בליבך
עיגולים של שמחה
ואור גנוז
בנשמך אפך.

עמוק בלב
עיגולים של כאב
אתה שונא
אתה אוהב.

יהללו, 
יהללוך מלאכים
ולא תאבד דרכך
בזוהר וחשיכה.

יהללו
יהללוך מלאכים
שמחוץ קטנות
כניצנוץ הכוכבים”

 

אני יודעת שכל המלאכים ילוו אותי, הם אלו שפעם הבטיחו לי שאלמד על האושר בחיי, למדתי עליו בעצב ובשמחה והובלתי לעולם הריצה לאט לאט ובטוח, כשלתי ונפצעתי כדי שאלמד ללכת מחדש ולרוץ כדי להבין עד כמה הריצה היא הדבר שמעניק לי את הכוח הכי חזק לעצמי וזה האמונה הפנימית שאני יכולה גם כשהרבה סביבי עדיין ציניקים שאני יכולה.

יש לפני אור מופלא שמוביל אותי לעבר הגשמת החלום שלי.

אני חולמת, אני חיה את החלומות שלי, והכי מכולם אני עפה הכי גבוה כל פעם מחדש כדי להגשימם באהבה ענקית.

עוד מהבלוג של עידיתוש - יוצרת חלומות קסומים

תצוגה מקדימה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי! הבלוג נפתח ועמד שומם עוד כמה ימים עד שהרגשתי מוכנה, מוכנה לשתף את העולם בתהליך האישי. אני הולכת עם משפט מאוד חזק שמזוהה איתי מאוד "אין לפעמים - חלומות מתגשמים" רק תאמינו בהם אפילו...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

על פחדים וחלומות שמגשימים - ניתוח משנה החיים שלי

לראות ולא להאמין איך נראית יום לפני ויום אחרי..... לקח לי זמן להבין שלעולם הספורט הייתי שייכת עוד כילדה בבית ספר. תחרויות ריצות קצרות, שחיה, הדיפת כדור ברזל, קפיצות...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

רצה איטית, שמנה ומאושרת

גשם, גשם ועוד קצת גשם. יותר מידי גשם השבוע. אני אוהבת לרוץ בגשם, אבל השבוע הזה לא רק שלא רצתי אלא יותר דיברתי אל הכרית ועשינו הרבה שיחות נפש אני והיא. שפעת מעצבנת שתקפה אותי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה