הבלוג של dramati

dramati

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2019

ואלה רוצה לחלוק אתכם קצת כמה דברים מהשבוע.

קודם כל הייתי בשני ניחומי אבלים. יא אללה שלי, זה פשוט לא ייאמן העולם הזה, אנחנו ממש כמו קן של נמלים, אחד בא אחד הולך, אין שום הבדל בינינו להינם חוץ מזה שלרעתנו אנחנו מודעים לקיום שלנו (נמלים מודעות לקיום שלהן?). מפה לשם, קרובת משפחה מבוגרת ואח צעיר של ידידה. אותה הכרתי, הייתה אישה מקסימה. אותו לא הכרתי, אך הנסיבות מצערות והידידה עצמה מקסימה אז אני בטוח שגם הוא היה. זה קטע כמה שהחיים שלנו קצרים ובאמת, לא כהצהרה, צריך לעשות מהם את המקסימום. המודעות לארעיות הזו של החיים גורמת לי לחשוב הרבה. יחד עם הפקקים המטורפים (כן, גם אם אתה על אופנוע בשוליים), ונטל המסים והפוליטיקה עשו לי חשק לעזוב את הארץ אז דיברתי קצת עם אנשים שאני אוהב על העניין. אסף החבר הכי טוב שלי אמר משהו נכון, שמה שעושה אותך מאושר זו הקהילה, ושחרא יש בכל מקום. אני נוטה להסכים עם זה, יהיה לי קשה לעזוב את החברים והמשפחה. את שלושת האחיינים החיימים שלי. מצד שני, היום בשבעה דיברתי עם מישהי נחמדה שירדה מהארץ, אמרה לי שחוץ מעניין החוסר במשפחה ממש ממש טוב להם והם לא חושבים אפילו לחזור. מעניין.
עוד שיחה, בעבודה הפעם, אז הבחור שאיתו דיברתי עלה לפה מלונדון והתחלנו ככה לדבר באקראיות על כל מיני דברים שקורים והבנתי אחרי שהוא הזכיר משהו בסגנון הזה שבתכלס אם יהיה פה ממש ממש חרא ואולי אפילו תהיינה מלחמות ודברים משוגעים המצפון שלי יכריח אותי לחזור למילואים או ואטאבר. אז כנראה שכרגע אני פה על אפכם ועל חמתכם אני לא עובר לSALOONA SYDNEY.

בהקשר של הדברים האלה, שמעתם פעם על אופטימיות ניהיליסטית? זו אחלה דרך חיים. הייתי בטוח שאני הגאון שחי ככה אבל מסתבר שזה ידוע בסוף הפוסט אשאיר לכם לינק שתוכלו להיכנס. זה אומר את הדבר הבא עיקבו אחריי פה:
נגיד שאנחנו באמת נמלים, כלומר נניח שלחיינו אין משמעות. נניח שאין אלוהים, וגם אם יש, הוא לא באמת שם זין מה קורה איתנו, הוא אפילו לא עם רגשות ומחשבות, הוא לא איזה אבא עם זקן ושרביט ברקים. במקרה כזה כל אחד נתון לגורלו (באופן אירוני גם גורל לא יתקיים במקרה הזה) ואם ככה איזו משמעות יש בעצם? אחד הגורמים לדיכאונות אצל המון אנשים חכמים ומשועממים בו זמנית הוא המחשבה הזו של הריקנות וחוסר המשמעות. אין להם דרייב לקום בבוקר. אז זה ניהיליזם. אבל למה (ככה חזק) להיות פסימיים? למה לא לקחת את זה בטוב? כלומר אם אין משמעות לשיט הזה אז אולי שווה לומר FUCKIT, אעשה מה שבא לי! כל עוד אני לא פוגע באחרים (טוב קשה לי בעצם להסביר למה לא לפגוע, זה סותר את הטיעון וזה לשבוע הבא אולי) אז אעשה מהההה שבבבאאאא לייי. מה הכוונה? אני רוצה לרדת מהארץ?! אני גם ככה לא חשוב, אני לא משמעותי, אני לא משפיע על היקום רחב המימדים הזה שאני חי בו, גם אם נראה לי שכן, כנראה שאני לא. אז ארד מהארץ מה כבר יקרה? יכול להיות מגניב אפילו. אני מתבייש לבקש העלאה? מתבייש להתחיל עם בחורה? חושש לקפוץ באנג’י? למה? מה הבעיה? הכל חסר משמעות. קיצור תראו את הוידאו

שבת שלום

עוד מהבלוג של dramati

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 months

WTF

טוב, אין לי שמץ של מושג לא רק מה אני עושה פה, אלא גם איך משתמשים באתר הזה. ידידה שלי ביקשה, אז הנה נסטיה, בשבילך אני מנקז את כל הג'אנק שלי מהפייסבוק שגם ככה לחברים שלי אין סבלנות אליו כבר. אולי מישהו כאן יואיל בטובו לקרוא ואז...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה