הבלוג של dramati

dramati

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2019

WTF

08/11/2019

טוב, אין לי שמץ של מושג לא רק מה אני עושה פה, אלא גם איך משתמשים באתר הזה.
ידידה שלי ביקשה, אז הנה נסטיה, בשבילך אני מנקז את כל הג’אנק שלי מהפייסבוק שגם ככה לחברים שלי אין סבלנות אליו כבר. אולי מישהו כאן יואיל בטובו לקרוא ואז יהיה לי כיף.

קיצור, במה נתחיל? נסטיה, אמרת שזה טוב לכתוב על פוליטיקה? או לא? אין לי זין לביבי כבר. נסטיה, מותר לכתוב ביבי? בכל אופן, מה הוא ממנה עכשיו את בנט לשר הביטחון?! הוא בעצמו לא ראש ממשלה אפילו. מה שכן, ראיתי השמצות מצידו של ניצן הורוביץ, בקטע של ” זה לא חוקי ולא דמוקרטי” וכו וכו, אבל למען האמת ועם כל הסלידה שלי מנתניהו וחבריו, לא הגיוני שהוא ממנה שר באופן לא חוקי ואף אחד לא מרים דגל אדום, נניח היועץ המשפטי או מבקר המדינה או יו”ר הכנסת או מישהו שם. אם תהיינה בחירות דור 3 זו תהיה פה מכה רצינית לכלכלה ולדעתי גם למורל, אבל חייבים לזכור שכרגע המצב כנראה גרוע יותר. ביבי מצד אחד נמאס על הרוב, גנץ מצד שני, נטול כריזמה ויכולת רטורית… בלגן.

טוב אז, נעשה כזה דבר, יש לי מלא נושאים לדבר איתכם (או איתכן? היה כתוב בהומפייג’ שזה מגזין לנשים) עליהם, אז ננסה שזה יהיה כזה פעם בכמה ימים סלאש שבוע.

לבינתיים לכו לראות “בפנים” סדרה פצצה בנטפליקס, באמת אחת הטובות שראיתי.

עוד מהבלוג של dramati

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 months

מה היה לי השבוע

ואלה רוצה לחלוק אתכם קצת כמה דברים מהשבוע. קודם כל הייתי בשני ניחומי אבלים. יא אללה שלי, זה פשוט לא ייאמן העולם הזה, אנחנו ממש כמו קן של נמלים, אחד בא אחד הולך, אין שום הבדל בינינו להינם חוץ מזה שלרעתנו אנחנו מודעים לקיום...

תגובות

פורסם לפני יום אחד

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה