הבלוג של ד"ר אלכס לבנברג

ד"ר אלכס לבנברג

ד"ר אלכס לבנברג הינו רופא בכיר ומוערך בישראל ובעולם, לזכותו נרשמו במהלך העשורים האחרונים אלפי ניתוחים, הזרקות וטיפולים קוסמטיים מוצלחים, שביצע כמנתח פלסטי, בקרב לקוחות מרוצים. ד"ר לוינסקי מקפיד בעבודתו על יחס... +עוד

ד"ר אלכס לבנברג הינו רופא בכיר ומוערך בישראל ובעולם, לזכותו נרשמו במהלך העשורים האחרונים אלפי ניתוחים, הזרקות וטיפולים קוסמטיים מוצלחים, שביצע כמנתח פלסטי, בקרב לקוחות מרוצים. ד"ר לוינסקי מקפיד בעבודתו על יחס אנושי ורגיש כלפי המטופלים ומבין כי עבודתו של מנתח פלסטי אינה מסתכמת ב"פיסול הגוף" בלבד.

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מאוקטובר 2015

ניתוחי חזה הם ניתוחים קוסמטיים בעיקרם אולם במקרים מסוימים עשוי רופא להמליץ על ניתוח הקטנת חזה מסיבה רפואית, על פי רוב כאשר החזה גדול ומשקלו רב והוא עלול לגרום לכאבי גב וכתפיים ולקושי בשמירה על היגיינה (בקפל התת-שדי הסופח זיעה, העלול לגרום בחודשי הקיץ לדלקות ולהישנות פטריות).

לפני ביצוע ניתוח להגדלת חזה או להקטנות חשוב לפנות אל כירורג פלסטי מומחה, מאומן ומיומן, על מנת שימליץ על טכניקת הביצוע האפקטיבית ביותר והמתאימה לסוג השינוי המבוקש או הנדרש. חשוב לוודא כי המומחה הוא חבר באיגוד הכירורגיים הפלסטיים בישראל. חשוב להיפגש עם המנתח לייעוץ ולקבלת מלוא המידע, לרבות מצג ממוחשב של החזה כפי שהוא צפוי להיראות לאחר הגדלתו או הקטנתו, בד בבד עם תיאום ציפיות, לרבות היתכנות קבלת חזה לא סימטרי לאחר הניתוח.

ד"ר אלכס לבנברג הגדלת חזה

ד”ר אלכס לבנברג הגדלת חזה

סיבות שונות לניתוחי חזה

 לפני ניתוח חזה חשוב לברר את הסיבה לו;  לא פעם הסיבה לפנייה לביצוע הגדלת חזה נובעת מדימוי גוף מוטעה או מתחושה כי החזה קטן בעוד הוא אינו כזה כלל ועיקר לדעת רבים. לכן חשוב לשקול היטב פרמטרים שונים ובהם: מידת הנחיצות של הניתוח, אופציות ההרדמה, סיכונים ותופעות לוואי, הליווי לאחר הניתוח.  כאשר הסיבה להגדלת חזה, שכרוכה בהכנסת גוף זר- שתל מסיליקון – לחזה, המחייבת לקיחה בחשבון של תופעות לוואי ואף סיכון מחושב, היא תחושה ודימוי של חזה קטן, רצוי לשקול היטב עד כמה כדאית, חיונית ומוצדקת היא הפרוצדורה הרפואית הכרוכה בהגדלתו.

מתיחת פנים להצערת המראה

מתיחת פנים נועדה למתוח את העור והרקמות התת- עוריות, לבטל עודפי עור וקפליו, להיפטר מעודפי שומן בצדי הסנטר ומתחתיו, לחדד  את קו הלסת. חשוב לציין, כי אין בכוחה של מתיחה להעלים פיגמנטציה וכתמים בעור (לשם כך יש לבצע קילוף עור) והיא אינה משנה את הרכב העור, אף שהיא משנה את מראהו. מראה העור מושפע משורה של גורמים ובהם: עוביו, מרקמו, גורמים גנטיים שונים, תזונה, אורח חיים, שתייה מרובה, הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש, הימנעות מעישון ומאלכוהול ועוד. ככל שמרקם העור טוב ובריא יותר, כל, בהתאמה, צפויות תוצאות המתיחה להיות טובות יותר.  חשוב לבצע את המתיחה אצל מומחה בכירורגיה פלסטית; חשוב לתאר באוזניו מה מפריע במראה עור הפנים וכיצד הייתן רוצות שהוא ייראה אחריה; חשוב לברר ולוודא האם הציפייה מציאותית והאם אתן מתאימות לביצוע הניתוח על פי שורה של פרמטרים. ניתוח מתיחת פנים מתבצע על פי רוב בהרדמה כללית ועשוי להימשך בין שעתיים וחצי לשלוש שעות וחצי. לאחר הניתוח ייחשבו הפנים בחשיבה אלסטית מיוחדת. תוצאות הניתוח עשויות להחזיק מעמד בין שבע ל-15 שנים.

נכתב באדיבות ד”ר אלכס לבנברג – הגדלת חזה

עוד מהבלוג של ד"ר אלכס לבנברג

תצוגה מקדימה

מתיחת פנים - אותה אחת, אבל מעט אחרת

אחת התוצאות הצפויות של  הזדקנות העור הי היווצרות קפלים מעל הלחיים ועודפי עור בצוואר. בין השאר גם קו הלסת מאבד את המתאר החד שלו. אין אפשרות לעצור את התהליך הטבעי של הזדקנות העור והתבלותו אבל ניתן, בניתוח מתיחת פנים או...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הרדמה בניתוחים פלסטיים

תחום הניתוחים הפלסטיים הולך ומתפתח בצורה מואצת בשנים האחרונות, בקרב גברים ונשים מכל הגילאים. היכולת לעבור ניתוח לשיפור מראה הגוף ו/ או הפנים בטכניקות מתקדמות ובטוחות יותר, יוצר בקרב אנשים רבים את הרצון בניתוח פלסטי. כחלק...

תגובות

פורסם לפני 4 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה