הבלוג של ד"ר אלכס לבנברג

ד"ר אלכס לבנברג

ד"ר אלכס לבנברג הינו רופא בכיר ומוערך בישראל ובעולם, לזכותו נרשמו במהלך העשורים האחרונים אלפי ניתוחים, הזרקות וטיפולים קוסמטיים מוצלחים, שביצע כמנתח פלסטי, בקרב לקוחות מרוצים. ד"ר לוינסקי מקפיד בעבודתו על יחס... +עוד

ד"ר אלכס לבנברג הינו רופא בכיר ומוערך בישראל ובעולם, לזכותו נרשמו במהלך העשורים האחרונים אלפי ניתוחים, הזרקות וטיפולים קוסמטיים מוצלחים, שביצע כמנתח פלסטי, בקרב לקוחות מרוצים. ד"ר לוינסקי מקפיד בעבודתו על יחס אנושי ורגיש כלפי המטופלים ומבין כי עבודתו של מנתח פלסטי אינה מסתכמת ב"פיסול הגוף" בלבד.

עדכונים:

פוסטים: 14

עוקבים: 3

החל מאוקטובר 2015

אחת התוצאות הצפויות של  הזדקנות העור הי היווצרות קפלים מעל הלחיים ועודפי עור בצוואר. בין השאר גם קו הלסת מאבד את המתאר החד שלו. אין אפשרות לעצור את התהליך הטבעי של הזדקנות העור והתבלותו אבל ניתן, בניתוח מתיחת פנים או בשיטה שאינה מחייבת ניתוח, לשפר באופן משמעותי את מראה העור וכתוצאה מכך גם את תחושת מי שמבצעים בהן את המתיחה.

מטרתו של ניתוח מתיחת פנים הוא מתיחת העור והרקמות התת-עוריות, ביטול קפלי העור ועודפיו, חידוד קו הלסת וסילוק עודפי שומן בצדי הסנטר ומתחתיו. חשוב לציין, שמתיחת העור אינה מעלימה את הפיגמנטציה ואת הכתמים בעור, המחייבים טיפולים אחרים כגון פילינג

גורמים המשפיעים על תוצאות הניתוח

על תוצאות הניתוח משפיעים גורמים אחדים כגון סוג העור, מרקמו, גמישותו, עוביו ועו. מראה העור מושפע גם מגורמים חיצוניים כגון תזונה בריאה, שתייה מרובה, אורח חיים מתון, הימנעות מעישון והמעטה בצריכת אלכוהול, הימנעות מחשיפה לשמש ועוד.

כמו בניתוחים פלסטיים וקוסמטיים אחרים, גם קבלת החלטה על אודות ניתוח מתיחת פנים צריכה להתקבל לאחר שיקול דעת מקיף תוך בירור המניע האמתי, הכן והעמוק, לרצון לבצע את המתיחה.

חשוב לשתף בהחלטה חברים קרובים וכמובן- את הרופא. חשוב לאפיין ולהגדיר מה מפריע לך במצב העור כפי שהוא ולמה את מצפה לאחר המתיחה. חשוב לשקף לאישה את האפשרויות המציאותיות הניתנות לביצוע ולתאם ציפיות לקראת הטיפול.

מי מתאימה למתיחת עור?

למתיחת פנים מתאימות מי שיש להן עור נפול באזור הצוואר וקו הלסת, בעלות עודפי עור גמיש, נשים בריאות שמשקלן יציב לפחות במשך חצי השנה הקודמת לטיפול, בעלות מבנה עצמות פנים חזקות וגם, ואולי בעיקר, מי שהציפייה שלהן מהמתיחה היא מציאותית. על מנת להיות שלמה עם ההחלטה רצוי שאישה תדע כי התשובה לשאלה כמה זמן מחזיקה המתיחה אינה חד משמעית, ולו רק משום שאי אפשר לעצור את קצב הזדקנות העור. גורמים שונים משפיעים על משך הזמן שבו ייוותרו הפנים מתוחות: גמישות העור, תזונה, גנטיקה, חשיפה לשמש, הורמונים ועוד.  על פי רוב טווח השנים של אפקטיביות הטיפול נעה בין שבע ל-15 שנה.

על פי רוב ההחלמה אורכת בין שבוע לעשרה ימים. ייתכנו שטפי דם לאחר הניתוח בלחיים ובקו הלסת ונפיחות כללית בפנים שאמורה לפוג לאחר ימים אחדים. השיפור הוא הדרגתי. החתכים נתפרים בחוטים שנמסים בתוך כמה ימים או בסיכות מתכת, שהרופא יוציא אותן בתוך חמישה ימים עד שבועיים, על פי מצב האישה.

בשורה התחתונה רק את יודעת האם המתיחה מוצדקת לא רק בבחינתה במושגי עלות תועלת אלא האם מצב עורך ומראהו אכן מחייבים מתיחה. אם החלטת לבצע מתיחה – היי שלמה עם עצמך. בהצלחה.

לקריאה מעמיקה יותר לחצו על הקישור – ניתוח מתיחת פנים – ד”ר אלכס לבנברג

עוד מהבלוג של ד"ר אלכס לבנברג

תצוגה מקדימה

הרדמה בניתוחים פלסטיים

תחום הניתוחים הפלסטיים הולך ומתפתח בצורה מואצת בשנים האחרונות, בקרב גברים ונשים מכל הגילאים. היכולת לעבור ניתוח לשיפור מראה הגוף ו/ או הפנים בטכניקות מתקדמות ובטוחות יותר, יוצר בקרב אנשים רבים את הרצון בניתוח פלסטי. כחלק...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

ד"ר אלכס לבנברג: ניתוח עפעפיים, למי הוא מיועד?

“העיניים הם מראה הנפש וניתוח עפעפיים מחזיר לעיניים את הברק והנעורים”, אומר דוקטור אלכס לבנברג. לא מעט אנשים בוחרים לבצע אותו ממגוון של סיבות אך בעיקרון כל הסיבות מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות: מראה אסתטי או בעיות...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה