הבלוג של dotanos

dotanos

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מדצמבר 2012

14/12/2014

I                         אני מאשים  ! ! !  אני מאשים  חלק א.

אני מאשים את שלי יחימוביץ’, את ציפי לבני, את זהבה גלאון, את מירב מיכאלי, סתיו שפיר, את איילה חסון,  אני מאשים , את ציפי חוטובלי, את לימור לבנת. את סופה לנדבר, את שרה נתניהו, את אשת נשיא המדינה,  אני מאשים את הנשים האוחזות בתפקידי מפתח בישראל, בפוליטיקה , בתקשורת, באמנות,  במעילה בתפקידן, בפחדנות, בעדריות,  בהתעלמות מכוונת, בכך שדם של מאות ואלפי חפות מפשע על ידיהן.
מאז קום המדינה מתו  כ23,000  גברים נשים ילדים וטף במלחמות ומעשי  איבה.
הנתונים מראים מנגד , כי כל אישה שלישית בישראל עוברת או תעבור תקיפה מינית במהלך חייה.
כל  א י ש ה   ש ל י ש י ת.  23,000 , מול כמליון נשים בהערכה זהירה מאוד.
אני מאשים את הנשים הנמצאות בעמדות מפתח בישראל , בשתיקה שמעודדת אנסים, שמעודדת פגיעה בנשים, שמעודדת רצח נשים , שמעודדת גילוי עריות בין אבות לבנותיהן הרכות .
שמעתם על אשכר אלדן כהן ? אולי את או אתה, שקוראים כרגע את הפוסט הזה, לא שמעתם אבל האמינו לי שכל הנשים המוזכרות מעלה שמעו גם שמעו, אם לא הן, אז העוזרים או העוזרות שלהן שמעו.  אשכר אלדן כהן נאנסה  על פי דבריה ,על ידי איש מטונף, בזוי ונקלה, ובתמורה לכך החליט דירקטריון מפעל הפייס לתת לו פרס על פעילותו כמשורר. 

100,000,  ובמילים מאה אלף שח טבין ותקילין מכספי ציבור , שלנו, שלכם, שלכן. פרס.
אשכר אלדן כהן  כבר למעלה מחודש מוציאה את נשמתה, במטרה לבטל את הענקת הפרס למי שפגע בנשמתה , פגיעה אותה לא תשכח עד יום מותה,  כותבת בפייסבוק, מריצה מכתבים, מתראיינת במעט הדקות שמואילים בטובם עורכי משדרי האקטואליה לתת לה. אם אני שמעתי וראיתי וקראתי וליבי נשרף מהכאב אותו היא נושאת, גם הן שמעו. את ציפי שמעתן מתבטאת בענין ? את שלי ? את מירב מיכאלי ? את לימור לבנת ? את זהבה גלאון ? לא ! מה פתאום, הם כבר ביג שוטס, הן חכמות, הן מוצלחות, הן שם, הן עסוקות בזבל הגברי הלעוס לעייפה, מבוקר עד ערב, מבן גוריון עד בגין, מרבין עד נתניהו , מתנחלים, ערבים, חרדים, תקציבים, מאוד חשוב, כל כך חשוב. !! שזה מעניין לנו את הזין . כל אישה שלישית. כל אישה שלישית. הבנתן ? אתן השותקות, המתקרנפות, העושות עצמכן לא שומעות , המותירות אותה בכאבה, לבד במערכה, מה לכן ? מה !!!! ?? ? ? השתגעתן לגמרי ? אתן מאויימות ? מפחדות ? אזוקות ? למה אתן שותקות ? מה אנחנו צריכים להגיד לבנות שלנו, אם אנס שלא אישה אחת אמרה שהוא אנס אותה , שלא אישה אחת אמרה שדיבר אליה בגסות מעוררת פלצות, מקבל פרס ואתן שותקות  ? מה !!! ? ? ?  מה צריכים להבין מזה כל שאר האנסים ? המטרידים ?  המנבלים את הפה שלהם, החושבים שאישה היא רכוש ? 

אל תשלחו אותי לגברים, מי יגן עליה ? מי יצעק את צעקתה של אשכר ? של עוד מאות אלפיי נשים המסתובבות ביננו פצועות, מדממות, חסרות בטחון בסיסי בגבר, באשר הוא גבר. כמה עוד עדויות צריך שיהיו כדי שתקימו קול צעקה ? שתגידו ככה זה לא יימשך.
מי יגן עליה, חיים רמון ? הנשיא לשעבר קצב ? ניסו כהן ?ניצב בדימוס ? מי !!!
השטויות שאתן מתעסקות בהן, באג’נדה הגברית המופרכת והכל כך צפויה לא שוות כלום. העם היהודי הסתדר  2000 שנים בלי מדינה ואם חלילה  יצטרך, יסתדר עוד 2000, אבל מה עם הנשים שלנו ? האמהות שלנו ? הבנות שלנו ? למה אתן לא קמות להשמיע את קולן ברמה . למה ? ? !!!
הן בוכות  אל הקירות, בוכות אל עצמן לתוך ליבן השבור ,הפגוע , מאבדות עצמן לדעת, ואתן ? אתן שותקות. דמה של האישה שהתאבדה היום בגלל שאף אחד לא חשב שיש להעמיד לדין את אביה המתעלל בה מינית על ידכן. אל תחשו. מהרו כבר עכשיו. עוד לא מאוחר, כתבו מייד,  לוועדת הפרס שלאנסים אסור לתת פרסים, השמיעו קולכן ברמה, מעל כל במה אפשרית, נגד המעשה המתועב הזה. אנסים מקומם בכלא ! לא בשום ועדת פרס, אנסים מקומם בכלא ואם אתן שותקות, אתן חלק מהבושה והכלימה המזוויעה הזו.

גם אתם הקוראים את הפוסט עכשיו. אל תעמדו מנגד. הפרס הזה הוא גם נגדכם.  הדף של עוזי דיין,
נמצא בתגובה הראשונה, כנסו והביעו את דעתכן דעתכם, על מעשה הנבלה הזה.

עוד מהבלוג של dotanos

תצוגה מקדימה

אני מבקשת את החופש שלי.

כשחשבתי איך להתחיל לספר על הסרט גט, עלו לי בראש שני דברים, הראשון : איך האמנות שאנו צורכים,משפיעה עלינו יותר או פחות, בין השאר, בהתאם למה שקורה לנו בחיים שלנו, הן בהיבט של...

תגובות

פורסם לפני 5 years

סרט הקולנוע למלא את החלל

מתי בפעם האחרונה ראיתן גאון בפעולה ? ועוד גאון ישראלי בפעולה ? זה קורה לעיתים נדירות, אם בכלל. הסרט הישראלי הטוב ביותר שנעשה בארץ לדעתי, מאז בכלל, מאפשר במשך שעה וחצי לראות גאון בפעולה, לשמוע אותו מדבר מפי שחקניו, מצלם,...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

לצעוק, להתנגד, או לקפוא לאונס ?

אם היית עוברת אתמול בלילה, בעת קידוש ליל שבת, מתחת לחלון הבית שלנו, היית בוודאי שומעת במשך כחמש דקות, צרחות קולניות של ילדות : אחת בת 9 ואחת בת חמש, הילדות הצעירות שלנו צרחו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה