הבלוג של dorini

dorini

עדכונים:

פוסטים: 284

החל מאפריל 2016

בוסים רבים ובעלי משרדים במרכז הארץ הבינו זה מכבר שאחת ההשקעות השוות ביותר במשרד ובעסק הוא שכירת שירותים של חברת ניקיון במרכז. עסק הוא מטבע הדברים דבר שדורש השקעה רבה, החל מבנייה של כל תשתית העסק, גיוס עובדים, הצבת יעדים, השקעה כספית רבה והשקעה של אנרגיה נפשית וזמן. בעבר פחות הבינו את החשיבות של התדמית החיצונית והניקיון להצלחת העסק.

אין כמו רושם ראשוני

תארו לעצמכם שאתם מזמנים פגישה עסקית במשרד שלכם, אליה צפויים להגיע אורחים שאינם מכירים אתכם ואת ההתנהלות שלכם. אין ספק שמשרד נקי ומסודר בו לכל פריט יש מקום מסודר, יעשה רושם הרבה יורת חיובי ומקצועי . מצד שני, אם האורחים יגיעו למשרד מוזנח, מלא באבק וללא כל סדר בניירת, הדבר ייצור רושם ראשוני גרוע . אין כמו רושם ראשוני כדי לגרום ללקוח להחליט האם להיות עמכם בקשרי עסקים או לא.

רוצים  להעלות את המוטיבציה?

חברת  ניקיון במרכז לא רק תורמת לתדמית של העסק אלא בעיקר לאווירה ולמוטיבציה של עובדי העסק. כאשר העובד יודע שיש לו מקום מסודר בו הוא ישוב, שסביבת העבודה שלו נקייה ומסודרת , אין ספק שההנעה שלו תעלה והוא יעבוד בצורה יעילה הרבה יותר.

מקצועיות- עד לפרטים הקטנים

חברת ניקיון במרכז מספקת שירותים לערי המרכז כמו פתח תקווה, תל אביב, רמת גן, בהן ישנם משרדים ובתי עסק רבים מאוד. חברת ניקיון  מקצועית  היא חברה כזו שמספקת שירות מקצועי אבל לא זו בלבד אלא שהיא דואגת לכל הפרטים ופרטי הפרטים הקשורים לעסק. חצר העסק, מסדרונות צדדיים וכמובן השירותים והמטבחים ראויים ליחס בדיוק כמו מקומות מרכזיים במשרד. חברה מקצועית לא תבצע את העבודה בצורה חובבנית אלא תשים לב לכל הפרטים. גם אם יהיו לכם השגות על רמת הניקיון, אם מדובר בחברה מקצועית, תמיד יהיה לכם למי לפנות.

עוד מהבלוג של dorini

האם כדאי לבצע סגירת מרפסת אלומיניום?

מגוון רחב של אפשרויות ניצבות בפני מי שמחפש לנצל את שטח החצר או המרפסת. סגירת מרפסת אלומיניום זו אפשרות נוחה ומוצלחת במיוחד! מרפסת הבית עשויה להיות שימושית ומועילה בצורה ניכרת. כדי שאכן כך יהיה יש להתאים אותה לשימוש...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

ניתוח לגברים להרמת הביטחון

גברים שיש להם איבר מין קטן יכולים לסבול מחוסר ביטחון עצמי כשהם נמצאים בחדר המיטות עם אישה שבכוונתם להתייחד אתה. זה בוודאי מצב שיכול להיות מתסכל במיוחד, אם כי כדאי לדעת שבמקרה כזה, שבו הגבר לא מרוצה מגודל איבר המין שלו,...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה