הבלוג של דולה תם

dolatam

מעצבת ויוצרת בנייר מוצרים לאירועים ולעיצוב הבית שמוסיפים שמחה אווירה חן ואהבה בעלת סטודיו Paper Zer

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2019

למדתי לשגר את החלומות שלי מאז לשחרר את הפחדים, להעז לפעול אחרת לשתף ולחלום אין כמעט מה להפסיד, רק להרוויח

21/06/2019

 

צילום: רן ברגמן

צילום: רן ברגמן

אני נזכרת בעצמי כילדה עומדת מול אבנים גדולות ומרשימות, יונים חגות מעליהן במעגלים, המון אנשים נרגשים שהצליחו להגיע לכותל עומדים ומתפללים. יום לפני הביקור בכותל הציעה לי אחותי הגדולה לכתוב פתק ולהשאירו בין האבנים הגדולות כך היא נהגה לעשות לבקש בקשות ומשאלות. ואני לקחתי פתק קטן וכתבתי עליו בקשה. ניגשתי אל הכותל עצמו נגעתי בו וחשתי את הקרירות של האבנים. הבחנתי בצמחי ירק רבים ושונים הנאחזים בסדקים שבכותל. ראיתי את הפתקים הרבים המקופלים והדחוקים לתוך הסדקים ובתוכם תפילות אישיות. גם אני השארתי פתק עם משאלה שלא בדיוק זוכרת אם התגשמה, רק זוכרת שזה היה סוד ביני לבין עצמי.

צילום עצמי

צילום עצמי

גדלתי מאז, והיום אני לומדת לצעוק את החלומות שלי להגיד אותם בקול רם בלי לשמור את זה בסוד כי רק כך אוכל להגשים ולהוציא אותם לפועל. במסגרת קורס דיגיטליות בעסקים נתבקשתי לכתוב מכתב ללקוח החלומות שלי ועם מי אני חולמת לעבוד.

צילום: רן ברגמן

 

הוא זכה השנה, למעצב השנה, אצלי בלב הוא אחד המעצבים הישראלים האהובים מזה שנים. הוא מעצב בקו מינימליסטי שקט ובעל עצמה, בקו שמחבר צורות אוריגמי וגאומטריה ואם טרם ניחשתם מדובר ברונן חן. אז רונן חן אם תקרא את זה תדע שיש מעצבת ואמנית נייר שהחלום שלה זה לעצב קולקציית חלונות ראווה עבורך או להכין דקורציה לצילומי הקולקציה שלך או ליצור דקורציה לתצוגת אופנה. ואם מישהו בקהל מכיר את רונן חן מוזמן לקשר ולהתקשר תודות.

דולה תם סטודיו Paper Zer 

מייל [email protected]

עיצוב קיר צילום עבור פנדורה

צילום: תום ברטוב

אינסטגרם  www.instagram.com/paper_zer

פייסבוק www.facebook.com/paperzer

עוד מהבלוג של דולה תם

תצוגה מקדימה

להצמיח כנפיים מקיפולי נייר

נולדתי בירושלים, כבר מגיל צעיר אהבתי דברים יפים יצירה תמיד סקרנה אותי, ודחפה אותי לגלות עוד אפיקים חדשים. כבר כילדה אהבתי מאוד לצייר וליצור עם הידיים בבית הספר נבחרתי תמיד לוועדת קישוט. הורי ראו שיש בי נטייה חזקה לציור...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

פריחה של נייר

אני חוזרת  אחורה בזמן אל הילדות שלי שם הכל התחיל, גרתי בבית עם חצר גדולה שאמי ואבי מטפחים ומטפלים עד היום. חצר שהייתה מלאה עצי פרי, שיחי הדסים, שושנים, וורדים, קלות, רקפות, גרניום, אירוסים, חמניות צהובות ועוד פרחים שאיני...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה