הבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

diti

מאמנת אישית לחיים טובים יותר ומנחת תהליכי הרזיה לקבוצות וליחידים . אמא לחמישה , מרתוניסטית, אוהבת ים, שמש, ואת החיים הורודים.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מאוקטובר 2012

אם אתם רוצים לרזות, להעיף את הקילוגרמים העודפים שלכם ולתת ליהלום הפנימי שבכם לצאת החוצה ולנצנץ לעולם . אם ניסיתם את כל סוגי הדיאטה שקיימות, ביקרתם אצל כל הרופאים והדיאטנים, שילמתם למכוני כושר והתייאשתם אחרי שלושה חודשים, ואתם קרובים לייאוש ולהשלמה שככה אתם וזה כבר לא ישתנה , והגעתם עד השורה הזאת ..אז הנה, היה שווה. עכשיו זה יקרה. למה? כי ככה אתם חולמים ורוצים וככה מגיע לכם. אני רק השתקפות של הרצון הפנימי שלכם. החלום הוא אישי שלכם ומי שיגשים אותו יהיה רק אתם. אני רק אלווה אתכם . זה החלום שלי. והנה גם זה קורה.

29/09/2013

הפוסט הזה הוא אישי.  אתם נותנים בי אמון ,עוקבים אחרי ומנסים להבין איך לעזאזל מרזים מהראש . אני מרגישה שאני יכולה לתת בכם אמון ולהתוודות היום על אחת ה״הפרעות״ המאפיינות שלי… אחרי הווידוי ננסה להבין יחד איך זה קשור לנושא ואיך זה יכול להועיל לי ולכם בדרך אל המשקל האידאלי , דימוי הגוף המושלם ותחושת האהבה והקבלה העצמית . שהרי לשם כך התכנסנו כאן. ״לרזות מהראש״ . זוכרים ?

כל החיים מסודרים לי ברשימות , משימות ואתגרים שאני צריכה לעשות, לארגן, לסדר, לסיים , להגיע. החל מלקבוע תור לרופא, לסדר את הארון, לדבר עם המורה של מספר חמש ( גם הילדים ממוספרים ומקוטלגים ברשימה . קצרה מסוגה. יש לי חמישה שיהיו בריאים ) ועד  לשדרג את הנייד ולהזמין כרטיסים לריאנה ( עוד יש בכלל ?! ) ועוד ועוד….

תמיד יש לי רשימות. הן נמצאות בכל מקום. פנקסים ייעודיים שנרכשו במיוחד למשימה, היומן הדיגיטלי שבנייד, פתקים שיש לי על יד המיטה, על השיש במטבח, באוטו, ביומן בכל מקום. טו דו. ככה אני קוראת להן.

העניין מלווה גם בעזרים טקטיים נילווים. מרקרים למשל. רצוי בורוד זוהר. פנקסים, דפים מיוחדים, דפי ממו מודפסים, יומנים , עטים ועפרונות עם הלו קיטי עליהם .

הרגע שאני הכי אוהבת זה הרגע בו אני יושבת עם עצמי ומכינה רשימה חדשה ו״טרייה״ . לפני כל רשימה שכזאת אני יושבת, חושבת , סורקת את כל התחומים וכותבת מה אני צריכה לעשות על מנת שחיי יהיו טובים יותר.

כלי ידוע באימון הוא ״מעגל החיים״ . מציירים עיגול, מחלקים אותו לפלחים , נותנים להם כותרות : בית, משפחה, זוגיות, ילדים, קריירה, פנאי, בריאות, כסף, צמיחה והתפתחות אישית, תחביבים, ועוד ועוד. ואז בכל פלח , מתבוננים פנימה לתוך החיים , כל אחד במידת הכנות האישית שלו מול עצמו ומגדירים על הסקאלה שבין 0-10 איפה הוא ממוקם . כרגע . לאחר שכל הפלחים מסומנים מתחילה עבודה אימונית על הקטנת הפערים בדרך למעגל חיים מאוזן ושלם. (ראו מעגל חיים להדפסה. תרגיל מומלץ לכל אחד באשר הוא)  התרגיל הזה מיושם אצלי בכל פעם שאני מתיישבת מול הדף הריק ומכינה ״ טו דו ״ חדש. אני סורקת את המפה של חיי. לא מוותרת על אף תחום ופשוט כותבת בשצף קצף מה אני צריכה לעשות על מנת שהכל יהיה עשר. ״אחרי חגים״ זה רגע קלאסי להכנת רשימה חגיגית. כל החגים התבשלתי עם הרשימה הזאת.

החל בהתבוננות פנימית, דרך חגיגות השנה החדשה , זכרונות מהשנה שהיתה ומסקנות לשנה החדשה. השלכתי “בתשליך” סימבולי את כל האקסים למינהם, בגדים ב4 מידות גדולות (הריונות כבר לא יהיו ככל הנראה), סלחתי בכיפור ובסוכות שמחתי בחג.

ואם לא די בכל החגיגות העבריות הללו, תוך כדי גם חגגתי יום הולדת 49, ״מה באמת ?״ ״לא רואים״. ״נראית טוב לגילך״ … תודה רבה :-) , נכנסתי לשנת היובל של חיי. עוד סיבה למסיבה, למחשבות על מה הספקתי ובעיקר כמו שהבנתם …. מה לא הספקתי ומה אני עדיין רוצה להשיג, לראות, לעשות, לשנות.

באיחור אופנתי של כמה שנים  הספקתי לעשות טיול של אחרי צבא בהודו, כל זאת בחודש האחרון. בתקופה שנקראת “החגים”. תקופה של התבוננות גבוהה על משמעות הקארמה והרוחניות הנמצאת שם באוויר בשילוב סוטול וטיפות פסיכודליות שפותחות את התודעה ומספקות הצצה תלת מיימדית ואחרת על החיים האלה. ( גילוי נאות. אני לא נוגעת בסמים , לא קלים ולא אחרים. מי אמר “חננה” ולא קיבל?)

במהלך הסוכות , עשיתי הקפות סביב כל התובנות שהיו לי , עיבדתי אותן, חשבתי עליהן, נתתי לבליל המחשבות להסתובב לי במשך ימים בראש , בלי לעשות סדר עדיפויות ולחשוב מה יבוא קודם ומה אחרי, מה חשוב ומה לא ממש, מה הגיוני ומה סתם פינטוז ובקיצור… בלגן.

ואז מגיע הרגע שאותו אני הכי אוהבת. רגע הכנת הרשימה. מתוך כבוד לרגע ולמעמד , אני מתארגנת לכבוד האירוע. מתקלחת, מתלבשת, מוזגת לי כוס יין או מים עם לימון ונענע או תה עם עלים כיפיים מהגינה , מתיישבת באחת הפינות האהובות עלי בבית, בוחרת את העט הכי כייפית שיש, ומתחילה לרשום.

הרשימות שלי הן תמיד ארוכות. מפורטות. חלומות ופנטזיות. גיליתי שככל שהרשימות שלי יותר מפורטות, כך הן נגישות לי וקלות למימוש והגשמה.

וולט דיסני אמר פעם : ” If you can dream it, you can do it ” . מסכימה איתו. אנחנו לא חולמים על דברים שהם בלתי אפשריים להשגה. אם המחשבה עברה לנו בראש, סימן שההגשמה בדרך. ״ הכל אפשרי״ , לפעמים זה נשמע קלישאתי אבל זאת המנטרה שאני חיה לפיה. בכל רמ״ח איברי אני יודעת שכל מה שאני רוצה יכול לקרות . במהלך השנים והתפתחות המודעות שלי למדתי שיטות איך עושים את זה , איך מנצלים את היקום ואת מה שיש בו על מנת לעזור לי להגשים חלומות שלי ושל אחרים.

הכנת הרשימה זה אחד הכלים שלי, ככה אני מסמנת ומגדירה מטרות. וככה הדברים קורים.

דבר ידוע הוא שנושא המשקל עולה תמיד בקונטקסט של אחרי החגים. אחרי אינסוף ארוחות, שבירת מסגרות, החיים שלא בשיגרה, פורקן העול, האכילה החברתית ובולמוס האכילה הרגשית שמתלווה אליה, כולנו קמים בבוקר שאחרי ומחליטים ש….״ זהו. אני בדיאטה…״ , מפסיקים לאכול, קובעים תור לדיאטנית, נירשמים למכון כושר ולוקחים את עצמנו בידיים.

ההצעה שלי היא אחרת . בואו אלי. תעקבו אחרי הטור שלי פה בסלונה ותראו איך אני מחליטה ועושה. מסמנת מטרות רחוקות, יומרניות ונשגבות ובאמצעות פירוק הפנטזיה לגורמים מצליחה לחלום, להגיד ולעשות.

למי שרוצה להרגיש את זה יותר מקרוב מוזמן השבוע להגיע לערב מבוא שאני עושה. אחרי חלק מההסברים והתיאוריות של השיטה אני מדגימה את החוויה ונותנת במתנה תדר ״גמילה״ מכל דבר שרק תחליטו ותירצו להיגמל ממנו : בצקים, מתוקים, סיגריות, או כל הפרעה כפייתית אחרת שמפריעה לכם ביומיום ומעכבת אתכם בדרך אל החלום.

אני מאמינה וחיה על פי הדרך הזאת. אין מקום שהוא רחוק מדי ואין חלום שאי אפשר להגשים אותו.

אז אם אתם רוצים לרזות, להעיף את הקילוגרמים העודפים שלכם ולתת ליהלום הפנימי שבכם לצאת החוצה ולנצנץ לעולם . אם ניסיתם את כל סוגי הדיאטה שקיימות, ביקרתם אצל כל הרופאים והדיאטנים, שילמתם למכוני כושר והתייאשתם אחרי שלושה חודשים, ואתם קרובים לייאוש ולהשלמה שככה אתם וזה כבר לא ישתנה , והגעתם עד השורה הזאת ..אז הנה, היה שווה. עכשיו זה יקרה. למה? כי ככה אתם חולמים ורוצים וככה מגיע לכם.

אני רק השתקפות של הרצון הפנימי שלכם. החלום הוא אישי שלכם ומי שיגשים אותו יהיה רק אתם. אני רק אלווה אתכם . זה החלום שלי. והנה גם זה קורה.

יום שלישי , שמונה בערב, ערב מבוא חינם . להרשמה : [email protected]

מחכה לכם באהבת אמת ,

עידית

עוד מהבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

Thumbnail

לרזות מהראש

    עד לפני שנה הייתי מסתכלת על הכותרת הזאת וצוחקת בפה מלא או פולטת הערה צינית. לרזות ? זה מהבטן, או מהתחת , או מעוד אינסוף מקומות שנראו לי שהם שמנים מדי אצלי ויש מאיפה לרזות. עכשיו אני מחזיקה אצלי ביד את מפתח הקסמים. אני...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אינטימיות באוויר

בא לי לפתוח עוד כפתור ולשתף אתכם בהצצה ( אל תתלהבו ...) אל מאחורי הקלעים של הבלוג שלי. נראה לי שאחרי למעלה משנה שאני מפרסמת פה שהגיע הזמן שאשתף בעוד כמה מילים על מי אני ומה...