הבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

diti

מאמנת אישית לחיים טובים יותר ומנחת תהליכי הרזיה לקבוצות וליחידים . אמא לחמישה , מרתוניסטית, אוהבת ים, שמש, ואת החיים הורודים.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מאוקטובר 2012

התכנון המקורי שלי היה מאד ברור.  אני כותבת אחת לשבועיים פוסט של כ- 500 מילים ובו אני משתפת בתהליך ה”הרזיה מהראש” האישי שעברתי . במקביל אתם מלווים , בזמן אמת , בחיסיון מלא כמובן, את חברי הקבוצות בעודם עוברים אצלי את סדנת “לרזות מהראש”.

קוראים ,מתרשמים, מיישמים, שואבים השראה, מרזים, אוכלים, לומדים לאהוב את עצמכם או סתם נהנים מלקרוא עוד בלוג בסלונה. הכי פשוט שיש.

אבל כידוע ,אנחנו מתכננים תכניות והמציאות חזקה יותר מכל.

הפוסט שלי עלה בבוקר יום חמישי ותוך כמה שעות הגיע למקום הראשון ברשימת הבלוגים הנצפים.  אהבתי את הפרגון, אני מודה …  אבל במקביל קיבלתי גם עשרות תגובות

של קוראים ( בעיקר קוראות )  נזעמים שהרגישו שמדובר בהונאה. שהבטחתי ולא קיימתי. כתבתי לכם שיש לי את מפתח הקסם להרזיה לתמיד ובמקום לשכפל ולהפיץ לכם אותו  ויראלית ברשת סיימתי את הפוסט עם חיוך של קלולסית והבטחה שנתראה בפוסט הבא.  עצבנתי אתכם.

אתם צודקים. קראתם את הכותרת שלי והחלטתם שכתבתי  “לרזות   מ ר א ש …”

חלום. פשוט לוחצים על מקש ה  ENTER במחשב, קוראים ומרזים. נשמע לכם הגיוני ? לא. ברור שלא אבל בכל זאת כנראה נגעתי פה בכפתור סופר נחשק אצל כל כך הרבה מכם. מאיתנו. כולם רוצים להיות רזים. לפעמים זה מרגיש כאילו להיות רזה = להיות מאושר , מסופק ומלא בשמחת חיים .

אז זהו ש… לא. צר לי לאכזב. ההרזיה פה היא ממש לא מראש. ( in advance  ) אלא

מהראש.

מדובר לגמרי בתהליך. תהליך שעובד. מאה אחוז של הצלחה בתנאי שמבינים שמדובר ב-  process  . בתקופה. בפרק זמן שאנו  מרשים לעצמנו סופסוף לשנות את דפוסי החשיבה שלנו. להחליף את האמונות הישנות באמונות חדשות. להשתחרר מהספק. מחוסר האמונה בעצמנו. האכזבה מהסביבה. מהבטחות שווא של דיאטות, של נוסחאות פלא ושל חלומות שהיו ונגוזו. להתמסר. לבטוח. להאמין. בעצמכם. כל אחד יכול.

אני לא ממציאה. אני יודעת על מה אני מדברת כי הייתי שם. כמעט 35 שנים של התעסקות במשקל , באוכל, באייך אני נראית ואם אני ביום שבא לי לזלול בלי גבול  או יום שאני “ילדה טובה מקזזת” ואוכלת חסה .

המשותף לכל הימים ולכל השנים ההן היה שמעולם לא האמנתי שיבוא יום ואביט במראה ואוהב את זו שמביטה בי ואחשוב עליה דברים טובים .באמת ומכל הלב.

זה לקח זמן. תהליך. זוכרים שאמרתי ? לא ארוך מדי. כמעט 4 חודשים. ואז זה קרה. יום האהבה היה השבוע. חגגתי אותו. אני מאוהבת. בעצמי. למדתי לאהוב אותי  כמו שאני. וזה החלום.

רוצים גם ? אז קחו אויר. תנשמו עמוק. זה מסע . התחלנו.

רוצים לדעת מה צריך ? שנהיה רגע פרקטיים ? נערוך תיאום ציפיות ? נכתוב חוזה ?

אני אהיה פה. אחת לשבוע / עשרה ימים – אתעד בפניכם את מסע הריפוי האישי שלי מאכילה רגשית באמצעות  המילים אנסה להעביר גם אתכם ולאפשר לכם לטעום מהחוויה שעוברים פה בסדנאות . אעבוד אתכם וירטואלית, שלב אחר שלב , על ניקוי  האמונות, הדפוסים, וחוסר ביטחון ויחד נצא לדרך חדשה. אי אפשר לקצר את התהליך אבל הוא גם לא מאד ארוך. כמה חודשים של אמון והסרת הספק ואתם איתי בגן עדן המקומי שכאן.

יותר רזים. בגוף . אבל קודם כל והכי חשוב , רזים בראש .

מה זה דורש מאתכם?

לא המון. מחויבות ורצון אמיתי להיות רזים. התמסרות לתהליך הווירטואלי ולשינוי הקונקרטי שיתרחש בעולמכם.

והפעם לא אסיים בלי מילה על הפוסט הבא.

הוא יעסוק בניקיון. ניקיון עמוק בכל הרבדים. פיזי, רגשי, רוחני. אז תכינו את עצמכם.

לא צריך להביא כלום.

אהבת אמת ,

עידית

עוד מהבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

תצוגה מקדימה

לרזות מהראש

    עד לפני שנה הייתי מסתכלת על הכותרת הזאת וצוחקת בפה מלא או פולטת הערה צינית. לרזות ? זה מהבטן, או מהתחת , או מעוד אינסוף מקומות שנראו לי שהם שמנים מדי אצלי ויש מאיפה לרזות. עכשיו אני מחזיקה אצלי ביד את מפתח הקסמים. אני...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אינטימיות באוויר

בא לי לפתוח עוד כפתור ולשתף אתכם בהצצה ( אל תתלהבו ...) אל מאחורי הקלעים של הבלוג שלי. נראה לי שאחרי למעלה משנה שאני מפרסמת פה שהגיע הזמן שאשתף בעוד כמה מילים על מי אני ומה...

תצוגה מקדימה

רזה בראש - יש דבר כזה ?

אם אתם רוצים לרזות, להעיף את הקילוגרמים העודפים שלכם ולתת ליהלום הפנימי שבכם לצאת החוצה ולנצנץ לעולם, אם ניסיתם את כל סוגי הדיאטה שקיימים, אם ביקרתם אצל כל דיאטן אופנתי , אם שילמתם למכוני כושר והתייאשתם אחרי שלושה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה