הבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

diti

מאמנת אישית לחיים טובים יותר ומנחת תהליכי הרזיה לקבוצות וליחידים . אמא לחמישה , מרתוניסטית, אוהבת ים, שמש, ואת החיים הורודים.

עדכונים:

פוסטים: 34

החל מאוקטובר 2012

כל בוקר אני קמה עם החלטה לעשות היום משהו טוב למען עצמי . משהו אחד , אפילו אם זה משהו ממש קטן. גיליתי שההתכווננות והמחשבה על איך אני יכולה לשמח את עצמי כבר עושה את שלה ומשמחת אותי . לפעמים זה כל מה שצריך, בלי שבאמת אעשה כלום. זה לא רק נשמע קל. זה קל. ו…יורדים מזה במשקל.

03/07/2016

עידית והדניש

כל בוקר אני קמה עם החלטה לעשות היום משהו טוב למען עצמי . משהו אחד , אפילו אם זה משהו ממש קטן.  גיליתי שאפילו ההתכווננות והמחשבה על איך אני יכולה לשמח אותי כבר עושה את שלה ומשמחת אותי אפילו בלי שבאמת אעשה כלום. זה נשמע אולי טיפשי אבל זה ממש לא .

זה יכול להיות קשור בספורט היומי שאני עושה, בבילוי שאני מתכננת לי עם האהוב שלי , במשהו טעים שבא לי לבשל לעצמי, או למשפחה שלי , בהחלטה איזה שמלה אלבש היום שגם איראה מקסים וגם ארגיש בה נפלא, בתכנון זמן פנוי לעצמי או זמן איכות שאני מייעדת לי עם אחד הילדים. בזמן שאני אפנה לי לקרוא ( כרגע אני ב “טירת הזכוכית” . משובח !!!) או לעשות שנ”צ או סתם לראות עוד פרק של משחקי הכס .

והכי אני אוהבת שזאת גם העבודה שלי . את כל התורה הזו אני מיישמת עלי ומעבירה אותה הלאה למטופלים שלי . כבר דיברנו על זה בעבר. אני מנחת קבוצות ומנטורית של תהליכי הרזייה בשיטה שפיתחתי, תהליך ריגשי שמלמד להפריד אוכל מרגש בשם המאד מתיימר No More Diets  - שיטה שמאפשרת חיים בלי דיאטות. חיים בלי התנזרות, הימנעות או איסורים. חיים בלי רגשות אשם, בלי לכעוס על עצמי או להרגיש רע . חיים טובים בקיצור .

תארו לכם, רק להיות כל היום בטוב ועוד לרדת מזה במשקל.

אבל אל תטעו. אין לנו את זה באוטומט שלנו .זאת בהחלט עבודה . אחרי שהפנמנו שאנחנו רוצות להיות בטוב . ( לא מובן מאליו בכללללל )  המשמעות היא אמנם שיורדים במשקל , אבל רק אחרי שמצליחים להיפרד מתחושת הקורבנות, המסכנות , הפראנויה והכייף הזה של “הפולנייה” שבכל אחת מאיתנו להאשים את כל העולם בדברים הרעים שקורים . אבל אם אנחנו שם . והחלטנו , אז רק צריך ללמוד איך עושים את זה נכון ואחר כך …לא להפסיק לתרגל וליישם את זה ביום יום כל הזמן .

במסגרת התירגול שלי איך לעשות טוב לעצמי ולכם בשבת הקרובה אני עולה להעביר את הסדנה שלי במלון מצפה הימים. הם צלצלו וביקשו ממני להעביר את השיטה שלי בסדנה של 24 שעות. ( כבוד גדול !!!) אז אני אארוז לי תיק קטן. לא אשים בו כנראה שום דבר מיוחד

( מברשת שיניים, נעלי ספורט, 2 חולצות ושמלה חמודה ) ואסע לצפון .

20 בנות יגיעו לפגוש אותי שם.  יחד נהיה 21 . ( כפולות של 7 . אמרו לי שככה צריך אז ככה זה הכי טוב ) . הן באות לשם כי הן רוצות לרזות ,או כי הפרסום של הסדנה והשיטה משך וסיקרן אותן, או כי זאת הזדמנות עבורן לצאת מהבית ל 24 שעות ולעשות לילה עם חברה במקום חלומי, או כי הן פשוט מבינות שהדרך אל האושר מתחילה ביום שאני מחליטה ומתחילה לעשות משהו טוב עבור עצמי.

אז מה יהיה לנו . אנחנו נפגש שם בשבת בצהריים. מתחילות במפגש היכרות ותיאום ציפיות. אספר להם מי אני , נראה מי הן . נשמע , נקשיב, נתיידד, נגלה שאנחנו מכירות מכאן או משם ואיזה צירוף מקרים ואיזה עולם קטן.

יהיו לנו סה”כ 7 מפגשים במשך הסדנה הזו. זאת תהיה יממה שממנה נצא עם כלים הכי פרקטיים לאיך אני ממשיכה וחיה את חיי מה 10 ביולי והלאה עד שאהיה בת 120 . איך אני נושמת פנימה אויר נקי לגוף שלי ונושפת החוצה את האוויר העכור שהיה כלוא אצלי כל כך הרבה שנים. איך אני אוכלת את מה שהגוף שלי צריך, כל אבות המזון, פחמימות, חלבונים , ירקות ולא נבהלת או מתנזרת מכוס יין צונן וטעים או קינוח משובח. איך וכמה אני שותה, איך אני לומדת להקשיב לעצמי ולשמוע את הזולת, איך אני מכוונת ומחליטה מה נכון להיות חלק מחיי ואיך אני יודעת לשחרר ממני את כל מה שלא משרת אותי יותר. איך אני פוגשת את הילדה הקטנה שבי ומתחילה לגדל אותה אחרת. איך אני מתחילה לעשות ספורט ומגלה שזה הדבר הכי טוב שקרה לי לגוף ובעיקר לנפש. איך אני לומדת להרחיב את שריר הלב עם חמלה והכלה לעצמי . איך אני יוצאת ממצפה הימים חזרה הביתה כשאני אותו הדבר אבל אחרת .

יאוו איך אני מתרגשת . 

idit

עוד מהבלוג של עידית תמיר - NOMOREDIETS

תצוגה מקדימה

לרזות מהראש

    עד לפני שנה הייתי מסתכלת על הכותרת הזאת וצוחקת בפה מלא או פולטת הערה צינית. לרזות ? זה מהבטן, או מהתחת , או מעוד אינסוף מקומות שנראו לי שהם שמנים מדי אצלי ויש מאיפה לרזות. עכשיו אני מחזיקה אצלי ביד את מפתח הקסמים. אני...

תגובות

פורסם לפני 6 years

אינטימיות באוויר

בא לי לפתוח עוד כפתור ולשתף אתכם בהצצה ( אל תתלהבו ...) אל מאחורי הקלעים של הבלוג שלי. נראה לי שאחרי למעלה משנה שאני מפרסמת פה שהגיע הזמן שאשתף בעוד כמה מילים על מי אני ומה...

תצוגה מקדימה

רזה בראש - יש דבר כזה ?

אם אתם רוצים לרזות, להעיף את הקילוגרמים העודפים שלכם ולתת ליהלום הפנימי שבכם לצאת החוצה ולנצנץ לעולם, אם ניסיתם את כל סוגי הדיאטה שקיימים, אם ביקרתם אצל כל דיאטן אופנתי , אם שילמתם למכוני כושר והתייאשתם אחרי שלושה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה