הבלוג של דיסקרט - חדרים לפי שעה

discreti

צימרים וחדרים דיסקרטיים לפי שעה

עדכונים:

פוסטים: 64

החל מנובמבר 2015

צימרים וחדרים לפי שעה

בשנים האחרונות הרבה מאוד בעלי צימרים הצטרפו לתחום חדרים לפי שעה. המצב הכלכלי בעיקר הוא מה שהוביל אותם להצטרפות לתחום הזה. כאשר המשכורות נמוכות ועם זאת משפחות וזוגות רוצים בכל זאת לצאת לחופשות שלהם אבל הם נתקלים במחירים שהם לא יכולים להרשות לעצמם ולכן הרבה מאוד מהם מוותרים על החופשה מה שמוריד את כמות ההזמנות וזה מותיר את בעלי הצימרים ללא עבודה. דבר זה הוביל אותם להשכיר את הצימרים גם לשימוש שעתי.

בסופו של דבר הלקוחות שמחפשים חדרים לפי שעה הרוויחו מהסיטואציה הזאת מכיוון שכעת הם מקבלים צימרים מאובזרים ונוחים ברמה גבוהה במחיר של חדר לפי שעה.

צימרים לפי שעה מצויים לרוב באזור הצפון כמובן וכן באזור הדרום וגם במושבים שבאזור השרון. חדרים לפי שעה במרכז הם לרוב דירות ולא צימרים. בצפיפות האורבנית של אזור המרכז קשה מאוד להאמין שאנשים מחזיקים צימרים אלא אם כן הם נמצאים במושבים.

חדרים לפי שעה בשרון כאמור הם חדרים הנמצאים בדירות, לפחות החדרים הנמצאים בערים הגדולות כמו נתניה והרצליה ובצורת צימרים במושבים הפסטורליים של אזור השרון.

חדרים לפי שעה בדרום תמצאו בצורת דירות וחדרים בערים הגדולות כמו אשקלון, אשדוד ובאר שבע ובצורת צימרים במושבים בערבה ובנגב.

חדרים לפי שעה בירושלים תמצאו בצורת דירות וחדרים בעיר עצמה ובצורת צימרים בכל המושבים המקיפים את ירושלים והרי יהודה.

בסופו של יום, על מנת להתפרנס חייבים בעלי הצימרים להשכיר את הנכס שלהם גם לפי שעות אחרת ההוצאות יגדלו על ההכנסות והמקומות הללו יסגרו אחד אחרי השני.

עוד מהבלוג של דיסקרט - חדרים לפי שעה

תצוגה מקדימה

חדרים לפי שעה בהרצליה ובנתניה

חדרים לפי שעה בהרצליה ובנתניה תמיד נתקלתם במודעות של חדרים לפי שעה אבל זה נראה לכם עסק מפוקפק? תחשבו שוב! אמנם חדרים כאלה מעלים קונוטציה שלילית ומחשבה על...

חדרים לפי שעה בטבריה

חדרים לפי שעה בטבריה   שמעתם עם התופעה הזאת של חדרים לפי שעה? חדרים הנותנים לכם אפשרויות רבות והכל לפי מחיר שעתי זול...

צימרים לפי שעה ברחובות ואשדוד

צימרים לפי שעה ברחובות ואשדוד מעוניינים לצאת קצת מאזור המרכז? מה דעתכם להגיע לשפלה בואכה דרום ובמרחק של כ 15 דקות נסיעה למצוא מגוון רחב של ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה