הבלוג של דיאטת דר' סימאונס עם ענת שטרן

דיאטת דר' סימאונס המקורית עם חבילת תמיכה וליווי אינטראקטיבית של ענת שטרן

בואי להוריד עד 15 קג תוך 40 יום בעזרת דיאטת דר' סימאונס המקורית עם חבילת תמיכה וליווי אינטראקטיבית של ענת שטרן

עדכונים:

פוסטים: 241

החל מפברואר 2012

האם גם לך יש הצטברות שומן שאת שונאת ולא רוצה להעיף מהגוף שלך כדי שבאמת תאהבי אותו, תקבלי מחמאות ותוכלי ללבוש את הבגדים שתמיד רצית? האם הנושא של שאיבת שומן ללא ניתוח מעניין אותך?

21/09/2013

שאיבת שומן ללא ניתוחהאם גם לך יש הצטברות שומן שאת שונאת ולא רוצה להעיף מהגוף שלך כדי שבאמת תאהבי אותו, תקבלי מחמאות ותוכלי ללבוש את הבגדים שתמיד רצית? האם הנושא של שאיבת שומן ללא ניתוח מעניין אותך?

אני מניחה שאם את שוקלת לעשות שאיבת שומן, את כבר התייאשת מלפתור את הבעיה הזאת באמצעות דיאטות אלה ואחרות, ספורט ושיטות אחרות, נכון? כי אם לא, אז בטח תקבלי ותצטרכי לענות על הרבה הערות ועצות מחברים ומשפחה שימליצו לך קודם לנסות את השיטות הפחות דרסטיות מניתוח זה או אחר. קשה להאשים אותם – הם דואגים ופוחדים ובטח שרובם המוחלט לא יודעים ולא מבינים בדיוק מה עובר עליך ומה את באמת מרגישה.

שאיבת שומן – למי זה מיועד?

אם עשית מחקר קצר באינטרנט בפורומים של מומחי שאיבת שומן, כמו זה של פורום שאיבת שומן באתר BeOk.co.il, את בטח ראית משהו כמו:

“ניתוח שאיבת שומן מיועד לעיצוב איזורי גוף בהם יש הצטברות שומן לא פרופורציונית וחריגה, המעוותת את מראה הגוף, אצל מטופלים בעלי משקל גוף תקין.”

ראיתי שם הרבה שאלות של נשים וגברים שיש להם הצטברות שומן בירכיים, בבטן, זרועות, צוואר שלמרות משקלם סביר, ההצטברויות הלאה יוצרות מבנה גוף לא יפה במיוחד וגורמות לעוגמת נפש והרגשת נחיתות אפילו אצל האנשים האלה. האם את מתחברת לזה באופן אישי?

החלמה קשה עם כאבים – האם ידעת?

אבל, האם יצא לך לראות את האנשים שכותבים על תקופת ההחלמה מהניתוח הזה? או המלצות מומחים, כמו זו שנמצא באתר Infomed.co.il:

“במידה וישנם כאבים אחרי ניתוח שאיבת שומן ניתן להשתמש במשככי כאבים לפי הצורך. במידה וקיימים כאבים שלא חולפים עם השימוש במשככי כאבים, עליית חום, קוצר נשימה, דימומים או הפרשה מוגלתית מהחתך יש לחזור לבדיקה רפואית מיידית.

האם ישנו פתרון של שאיבת שומן ללא ניתוח?

למה אני מספרת לך כל זה? כי אני עברתי את התלבטויות דומות וחיפשתי אחרי שיטה להעיף שומן, אבל באמת ובתקופת חיים אחת, לא שנים על גבי שנים. ניסיתי הרבה דיאטות, עשית ספורט מאומץ. ולמרות שהורדתי יפה פה ושם, אך האיזורים הבאמת בעייתיים נשארו ללא שינוי משמעותי וזה כאב.

בואי לקרוא עוד על שאיבת שומן ללא ניתוח כאן…

עוד מהבלוג של דיאטת דר' סימאונס עם ענת שטרן

מחפשת דיאטה מהירה מאוד ובריאה כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?

האם יש לך לעתים קרובות תחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החיים המודרניים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי...

דיאטת הספריי - פירוט השלבים בדיאטת HCG

דיאטת HCG המקורית זאת דיאטה מדהימה ביעילות שבה היא ממיסה את כל השומן המיותר בגוף של אישה או גבר כאחד. אחד הדברים המרתקים בה היא החוק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה