הבלוג של דיאטת דר' סימאונס עם ענת שטרן

דיאטת דר' סימאונס המקורית עם חבילת תמיכה וליווי אינטראקטיבית של ענת שטרן

http://www.DietatSimeons.co.il בואי להוריד 8 עד 15 קג תוך 40 יום בעזרת דיאטת דר' סימאונס המקורית עם חבילת תמיכה וליווי אינטראקטיבית של ענת שטרן

עדכונים:

פוסטים: 241

החל מפברואר 2012

אם יש היום מילים שמעוררות כזה חשק סוף-סוף לרזות ובמהירות בזק זהו השם של דיאטת hCG – דיאטת הורמון ההיריון. יחד עם זאת, אם תתחילי לחפש מידע נוסף ברשת, תגלי גל של שמועות, הפחדות ובלבול בנושא. למה?

27/05/2012

דיאטת hcg - האם יש בה הורמוןאם יש היום מילים שמעוררות כזה חשק סוף-סוף לרזות ובמהירות בזק זהו השם של דיאטת hCG – דיאטת הורמון ההיריון. יחד עם זאת, אם תתחילי לחפש מידע נוסף ברשת, תגלי גל של שמועות, הפחדות ובלבול בנושא. למה?

האמת היא פשוטה – כאשר משהו עובד ורואים תוצאות בשטח, מתעוררות שתי תגובות עיקריות:

  • מתחילים להעתיק את המוצר כדי לרכב על הגל ולא תמיד בצורה הכי אחראית
  • גורמים רשמיים שלא היו אחראים מספיק לבדוק את כל העובדות, ממהרים להתנער מהאחריות שלהם ומזהירים את הציבור לגבי כל דבר שהם לא לגמרי מבינים או שלא נכנס לקטגוריה ידועה ומוכרת.

מה שכן, כולם מסכימים שזאת דיאטת בזק הכי מהירה להוריד משקל שקיימת היום – עד 15 קג תוך 40 יום. הבטחה גדולה, נכון? האם ישנה אמת מאחוריה?

המאמר הזה שופך עור על אחת הסוגיות הגדולות ביותר לגבי הדיאטה והיא:

האם היא כוללת לקיחת הורמון אנושי?

במקור דר׳ סימונס, רופא בריטי שעבד בקליניקה פרטית ברומא, פיתח את הדיאטה שלו תוך שימוש בזריקות של hCG – הורמון אנושי שהתקבל מאישה בהריון. גם היום, אם רוצים לדעת שאישה אכן נושאת תינוק, בודקים נוכחות של hCG בגוף, אשר מופרש באופן טבעי בזמן ההיריון על ידי השילייה.

התגלית של דר׳ סימונס הייתה שכאשר hCG נוכח בגוף המוח מקבל הוראה לספק את כל המשאבים שנדרשים להיריון מוצלח. זה כולל לשחרר ולהפוך להיות זמינים מאגרי שומן שהיו נעולים עד כה, ולהתחיל להשתמש בהם בתור מזון. מדהים, נכון?

מחקר פרטי של דר’ סימונס שנערך במהלך כ- 40 שנה, הראה שההשארה הזאת אכן נכונה. אם הגוף מזהה נוכחות hCG, הוא פותח מאגרים של שומן, שלא היה זמין לשריפה בשום צורה שהיא, ומתחיל לאכול אותו. משם גם מגיעים כל הויטמינים והמינרלים שדרושים לגוף במהלך ההיריון ולכן גם במהלך הדיאטה.

וכאשר משלבים את פעולת hCG עם תפריט מדויק של 500 קלוריות ביום, בדיוק כפי שמצא דר’ סימונס וחידד במשך 16 שנה, הגוף שורף את השומן בקצב של 500 גרם בממוצע. בנוסף ההיקפים מצטמצמים בקצב אחיד של סנטימטר אחד לקילוגרם אחד.

דר’ סימונס השתמש בשנות החמישים עד שנות השבעים בהורמון אנושי אמיתי בצורה של זריקות. החל משנות השבעים התפתח תחליף בצורה של טיפות הומיאופתיות – שזאת שיטה שבה מדללים את החומר המקורי עד הנקודה שכמעט ולא נשאר ממנו כלום, אך הפעילות רק מתגברת. הטיפות האלה כבר כמעט ולא כללו הורמון אנושי אך עדיין הפיקו תוצאות אחידות מעולות.

כיום בארץ מייצר מפעל טבעון ביוטק בעל רישיון משרד הבריאות למוצרי מזון תרסיס צמחי על בסיס אצות ים בלבד. התרסיס מהווה תחליף צמחי לפעולת hCG. זאת תגלית ייחודית של המפעל והיא לא מכילה הורמון בכלל – רק אצות ים.

מסקנה – דיאטת hCG בארץ לא מכילה הורמון אנושי

כמסקנה, אם את קונה ערכה של דיאטת hCG בארץ, פשוט תוודאי שהתרסיס שבא עם הערכה הינו תוסף תזונה צמחי תוצרת טבעון ביוטק ואת יכולה להיות בטוחה ורגועה שהוא לא מכיל הורמון אנושי ושהוא נוצר באישור של משרד הבריאות הישראלי. נקודה!

לרכישת ערכה כזאת – כנסי לאתר שלנו הדיאטה של אודטה. בנוסף תוכלי לראות סרטון שהכנו דיאטת hCG – בואי נעשה סדר בדברים.

עוד מהבלוג של דיאטת דר' סימאונס עם ענת שטרן

מחפשת דיאטה מהירה מאוד ובריאה כדי להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?

האם יש לך לעתים קרובות תחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החיים המודרניים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי...

דיאטת הספריי - פירוט השלבים בדיאטת HCG

דיאטת HCG המקורית זאת דיאטה מדהימה ביעילות שבה היא ממיסה את כל השומן המיותר בגוף של אישה או גבר כאחד. אחד הדברים המרתקים בה היא החוק...

שאיבת שומן ללא ניתוח – חייבים לדעת זאת

האם גם לך יש הצטברות שומן שאת שונאת ולא רוצה להעיף מהגוף שלך כדי שבאמת תאהבי אותו, תקבלי מחמאות ותוכלי ללבוש את הבגדים שתמיד רצית? האם הנושא של שאיבת שומן ללא ניתוח...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה