הבלוג של בלה דיאמנט

החיים על פי בלה

יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי...

עדכונים:

פוסטים: 92

עוקבים: 2

החל מדצמבר 2013

הספר “כפיות” ממלא אותנו בתובנות הבסיסיות, על המהות הנכונה של מערכות יחסים בינו ובינה בעידן החדש, על זוגיות בלתי רגילה, ועל ההתמודדות עם רבדים של רגשות.

19/06/2017

יש ספרים שאתה מחליט להניח אותם בצד, ואומר לעצמך שבהחלט תמשיך מאוחר יותר. במקרה של “כפיות”, אתה פשוט לא מניח אותו עד שאתה גומא את כל דפיו.

כך זה קרה לי עם “כפיות”, ספרה הרביעי במספר של לילך סיגן, עיתונאית מוערכת וסופרת מצליחה. ספריה הקודמים, “האלים החדשים”, “געגועים למקס” ו”רומן למתחילים” (ידיעות ספרים), היו לרבי-מכר.

כפיות 10

גיבורת הספר היא שירה לייטנר, אשת קריירה בעולם התקשורת ואם חד-הורית לילד בן 8, שיש לה כל מה שרצתה, אבל אינה מצליחה להשיג אהבה וחיי זוגיות, שישלימו את הואקום שבחייה.

והנה מפגיש אותה הגורל באמצע חייה עם מיכאל, שאיתו היא מפתחת לא רק סיפור אהבה בלתי ממומש, אלא גם מגיעה לתובנות בנוגע למי שהיא באמת. מיכאל מציע לשירה לעבור בעזרתו תהליך, שדרכו תגלה על עצמה פרטים שלא היתה מודעת אליהם, וגם תלמד מהו הכח שלה, ואיך להשתמש בו.

היא מסכימה להצעה, וכדי לתעד את התהליך, היא פותחת תיבת דואר אלקטרונית, ובכל ערב הם נכנסים במקביל לתיבה, שהופכת למעין יומן זוגי על קורות חייה מילדותה ועד היום.

והנה, שירה אשר בגיל ארבעים האמינה שהיא כבר יודעת הכול על עצמה, מגלה שלמעשה עד היום לא היה לה מושג מי היא, ומהו הכוח האמיתי שלה. היא פתאום מבינה שלמעשה נסחפה אחרי העדר, והתהליך שהיא עוברת, עוזר לה לא לא להיכנע לפחדים שלה, לא לפחד לאהוב, ולממש את זכותה להיות מאושרת.

כפיות 1

הספר נכתב בכישרון רב, ובעיקר ממלא אותנו בתובנות הבסיסיות על המהות הנכונה של מערכות יחסים בינו ובינה בעידן החדש, על זוגיות בלתי רגילה, ועל ההתמודדות עם רבדים של רגשות, המתגלים במהלך התהליך שעוברת הגיבורה.

אם כל אחת תוכל למצוא בתוך עצמה את שירה, או אפילו חלקים ממנה, ולגלות שגם היא כמוה יכולה לפרוץ מתוך גבולות עצמה, ולהגשים חלומות שחשבה כי לעולם לא יתגשמו, אזי לילך סיגל “כפיות” עשתה עבודת קודש.

עוד מהבלוג של בלה דיאמנט

תצוגה מקדימה

כיצד לעצב סביבת עבודה נכונה

רבים מאתנו מבלים במקום עבודתנו יותר מאשר אנחנו מבלים בביתנו: יוצאים השכם בבוקר וחוזרים בשעות הצהרים המאוחרות. לרבים מאתנו העבודה היא כמעט הבית הראשון, ומי מאתנו לא היה רוצה להעביר את השעות הארוכות האלה בסביבה נעימה,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הלוחמת להעצמת נשים, אילנה שושן, לוחמת גם בקמטים

אילנה שושן, אחת הנשים היפות בישראל, שאינה מסתירה את גילה (52), הינה הפרזנטורית החדשה של חברת הקוסמטיקה ג'יג'י. בחירה מוצלחת מעין כמוה. בעבר נבחרה כמלכת היופי של ישראל לשנת 1980, וכ"מלכת המלכות של כל הזמנים" ב-2010, וכיום היא...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הקיץ של קסטרו 2014 יוצא לדרך...

קולקציית הנשים והגברים כאחת, מורכבת מפריטי קז'ואל, לצד פריטים קלאסיים ומחוייטים ומערכות ג'ינס מחמיאות, ויחד הם מרכיבים את המלתחה המושלמת לקהל צעיר, וגם לקהל הצעיר ברוחו... תצוגת האופנה של קסטרו לאביב קיץ 2014, התקיימה השנה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה