הבלוג של בלה דיאמנט

החיים על פי בלה

יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי...

עדכונים:

פוסטים: 257

החל מדצמבר 2013

שבוע האופנה תל-אביב 2020, הפעם בשיתוף DOVE, יתקיים זו השנה השמינית ביוזמת והפקת מוטי רייפ, בין 15.3-19.3 בהאנגר 11 בנמל תל-אביב-יפו, ויכלול ערב גאלה, 4 ימי תצוגות אופנה, 29 תצוגות ואירועי אופנה, בהשתתפות למעלה מ-100 מעצבי אופנה ישראליים, כשעל מסלול התצוגות יצעדו למעלה מ-300 דוגמניות ודוגמנים.

11/02/2020

לזכותי ייאמר שנוכחתי בכל 7 שבועות האופנה שמוטי רייף הפיק עד היום, וגם על הנוכחית, השמינית במספר, איני מתכוננת לוותר. בכל שנה גיליתי עוד ועוד מעצבים חדשים ומדהימים, לצד תצוגות של המעצבים הותיקים.  מחכה לי שבוע אינטינסיבי של תצוגות מהבוקר עד הערב (29 תצוגות ב-4 ימים !!!), ובטוחה שתהיה זו חוויה אופנתית כמו תמיד.

מוטי 3

שבוע האופנה 2019

שבוע האופנה תל-אביב 2020, הפעם בשיתוף DOVE, נערך זו השנה השמינית ביוזמת והפקת מוטי רייפ, בין 15.3-19.3 בהאנגר 11 בנמל תל-אביב-יפו, במטרה לתת במה ברמה בינלאומית למעצבים הישראליים, יד ביד עם אג’נדה חברתית לקידום שינוי אידאל היופי, ויכלול ערב גאלה, 4 ימי תצוגות אופנה, 29 תצוגות ואירועי אופנה, בהשתתפות למעלה מ-100 מעצבי אופנה ישראליים, כשעל מסלול התצוגות יצעדו למעלה מ-300 דוגמניות ודוגמנים.

השנה, לראשונה בעולם, כל אחת מתצוגות האופנה תיפתח עם אישה המציגה מודל יופי חדש ומגוון. על מסלולי התצוגות יצעדו נשים וגברים בכל הגילאים, בכל הזהויות המגדריות, המידות, הגבהים, גווני העור והמוגבלויות הפיזיות.

מוטי 7

שבוע האופנה 2019

מעצבי האופנה והמותגים המשתתפים בשבוע האופנה: “טבע נאות”, שני צימרמן, חנה בן סימון CB Fashion, רתמה RETEMA, דרור קונטנטו, שי שלום, אפרת קליג ורונית רפאל, ריקי דלאל, שחר אבנט, חממת מפעל הפיס, פלמינגו, ענבל דרור בשיתוף איטה פישר פאות, משכית, תכשיטי YVEL בערב התרמה ל”מרכז טל”/חלאסרטן, רינה צין בשיתוף קולגן+, קוקה קולה בסימן קיימות בהשתתפות יצירות של סטודנטים מבית הספר לעיצוב, שנקר וconverse, מאי משיח, sprayground, עידן לרוס, אביתר מיור, הילי ארי, בננהוט, שלומית אזרד, אדידס ואלון לבנה.

מוטי - אופנה 2

מוטי רייפ והילה רהב, בעלת משרד היח”צ של שבוע האופנה

מוטי רייפ, יזם ומפיק שבוע האופנה תל-אביב 2020 בשיתוף DOVE“הצורך בשינוי “אידאל היופי” והגדרתו מחדש, הינו תהליך ארוך בו התחלנו בשבוע האופנה 2018 בשיתוף עם רשות לקידום מעמד האישה, תהליך הנרקם ומתחדש בכל יום. בשבוע האופנה הקרוב אנו מעצימים ומרחיבים תהליך זה. זהו מאבק חברתי, ציבורי, כלכלי, תקשורתי, של כל הנשים והגברים כאחד, אשר נושק לכל תחומי החיים. אין ספק שתחילתו בדימוי האישי של כל אחד מאתנו, ובמערך הדימויים אותו אנו היוצרים מייצרים. הפעם בחרנו לחבור ל-Dove, מותג המקדם שנים את שינוי אידיאל היופי, ויחד נגדיר מחדש, הלכה למעשה, את משמעות המושג והמקצוע ‘דוגמנית’.”

מוטי נטע

שבוע האופנה 2019

ערב הגאלה לשבוע האופנה תל-אביב 2020:

הערב ייערך ביום ראשון ה-15.3.2020 בערב Isra-elit – ערב מחווה והצדעה לאופנת הקוטור העילית הישראלית. בערב הגאלה Israelite – תחת הכותרת “פנטזיה”, כ- 30 מעצבי אופנה ישראלים, מציגים את הפנטזיה העיצובית שלהם, ומציגים כל אחד על האישה שהיא אידאל היופי עבורו.

מוטי 6

שבוע האופנה 2019

בין המשתתפים בערב הגאלה:

ויוי בלאיש עם דוגמנית העל יעל רייך, אלון לבנה עם היוצרת והזמרת נטע ברזילי , גליה להב עם מנחת הטלויזיה והעיתונאית לוסי איוב, ליאורה טרגן עם דפנה בראל, אביעד מעצב שמלות הכלה Aviad Arik Herman עם מפיקת סרטים ופעילה למען נשים, אילנה שושן, שחר אבנט עם אודה-יה יוסף, שי שלום עם רעיית ראש עיריית תל-אביב-יפו ויו”ר עמותת “הופכות את היוצרות” יעל חולדאי, אלמביקה עם רייצ’ל דורון, נעמה בצלאל עם טהוניה רובל, אליאן סטולרו עם רונית יודקביץ, דרור קונטנטו עם נטלי דדון, חנה שניאור עם אסנת חדד, מאי משיח עם השחקנית אורנה דץ, שלומית אזרד עם שלי גפני, ריקי דלאל עם נועה ירון דיין, ששון קדם עם השחקנית  ראידה אדון, ענבל דרור עם הדוגמנית הבינ”ל ארבל קינן, לי גרבנאו עם דוגמנית העל הבינלאומית אסתי גינזבורג, דנה הראל עם בל אגם, יואב ריש עם דפנה שילון, ירון מינקובסקי עם נורית גורדון, רזיאלה גרשון עם ציפי רפאלי, KK קוטור עם סטלה עמר, חזן צוקרמן עם סנדרה רינגלר, גדי אלימלך, אפרת קליג, אביתר מיור ועוד.

מוטי - אופנה

לוח התצוגות 2020

אירועים מיוחדים במסגרת שבוע האופנה תל-אביב 2020:

  • מסיבת pre-fashion week – הרמת כוסית ומסיבה גדולה להרמת האנרגיות תערך מספר ימים לפני שבוע האופנה, בחסות חברת האופנה רנואר מנותני החסויות לשבוע האופנה,
  • גילי אלגבי, אחרי שזכה ב״מאפר השנה״, ואחרי שנבחר להיות המאפר הרשמי של האורויזיון, גילי הוא גם והמאפר של שבוע האופנה ת״א  והוא יעביר  כיתת אמן בה יחשוף את כל סודות האיפור של שבוע  בשיתוף עם רשת סופר-פארם, האחראית על מוצרי האיפור של תצוגות שבוע האופנה.

מוטי 5

חלק גדול מאירועי ותצוגות האופנה בשבוע האופנה תל-אביב 2020, יפתחו לקהל הרחב. כרטיסים ניתן לרכוש באתר האנגר 11 www.hangar11.co.il/events/

עלות כרטיס לתצוגות: החל מ-129  ועד 402 ₪. עלות כרטיס למסטארקלס: החל מ-250 ועד 1000 ₪

עוד מהבלוג של בלה דיאמנט

תצוגה מקדימה

כיצד לעצב סביבת עבודה נכונה

רבים מאתנו מבלים במקום עבודתנו יותר מאשר אנחנו מבלים בביתנו: יוצאים השכם בבוקר וחוזרים בשעות הצהרים המאוחרות. לרבים מאתנו העבודה היא כמעט הבית הראשון, ומי מאתנו לא היה רוצה להעביר את השעות הארוכות האלה בסביבה נעימה,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הלוחמת להעצמת נשים, אילנה שושן, לוחמת גם בקמטים

אילנה שושן, אחת הנשים היפות בישראל, שאינה מסתירה את גילה (52), הינה הפרזנטורית החדשה של חברת הקוסמטיקה ג'יג'י. בחירה מוצלחת מעין כמוה. בעבר נבחרה כמלכת היופי של ישראל לשנת 1980, וכ"מלכת המלכות של כל הזמנים" ב-2010, וכיום היא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הקיץ של קסטרו 2014 יוצא לדרך...

קולקציית הנשים והגברים כאחת, מורכבת מפריטי קז'ואל, לצד פריטים קלאסיים ומחוייטים ומערכות ג'ינס מחמיאות, ויחד הם מרכיבים את המלתחה המושלמת לקהל צעיר, וגם לקהל הצעיר ברוחו... תצוגת האופנה של קסטרו לאביב קיץ 2014, התקיימה השנה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה