הבלוג של בלה דיאמנט

החיים על פי בלה

יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי...

עדכונים:

פוסטים: 266

החל מדצמבר 2013

פרופ’ ללה מיגירוב, היום רק ציירת, מתגוררת רוב הזמן בפריז, עם גיחות לישראל, והאוסף שלה כיום מורכב מציורי אבסטרקט, נופים, פורטרטים, פרחים וקפקא. היצירות שלה כיום נמצאות באוספים פרטיים בישראל, גרמניה, צרפת, רוסיה וארה”ב.

17/11/2017

ללה מיגירוב היא לא רק ציירת מדהימה. היא קודם כל היא פרופסור לאוטולרינגולוגיה – otolaryngology, ומנתחת אוזניים בעלת שם עולמי שעבדה שנים בתל השומר. בעת שהיתה בשנת שבתון בפריז ב-2011 היא התחילה ללמוד ציור ב-WERTZBERGER COLLEGE OF ARTS AND CRAFTS, PARIS COLLEGE OF ART ובמספר בתי סטודיו לציור.

ללה 4

הכישרון שהיא גילתה בתוכה, גרם לה לוותר על המקצוע שבזכותו התפרסמה בעולם, ולהתמסר בטוטאליות אך ורק לציור.

משמצאה את הקול האישי שלה, החלה להציג במספר תערוכות קבוצתיות ותערוכות יחיד בישראל, סין וצרפת. היא גם הוציאה לאור 3 ספרי אמנות שזכו להכרה נרחבת. מעטים בורכו במידה כזו של מחוייבות לתהליך היצירה, בד בבד עם עומק אינטלקטואלי, משמעת ולהט כמו ללה.

ללה תמונה 1

היא מתגוררת רוב הזמן בפריז, עם גיחות לישראל, והאוסף שלה כיום מורכב מציורי אבסטרקט, נופים, פורטרטים, פרחים וקפקא. היצירות שלה כיום נמצאות באוספים פרטיים בישראל, גרמניה, צרפת, רוסיה וארה”ב.

התערוכה שהציגה ללה בישראל החודש בגלריה בן עמי, כוללת עבודות חדשות וסידרת ציורים בהשראת פרנץ קפקא. היצירה הקפקאית מרתקת אותה, והיא נשאבת לתוכה ומוציאה מתוך עצמה יצירות קפקאיות מדהימות ומרתקות.

ללה 2

בציוריה מוטמעים תשוקה ואהבה למין האנושי, ולעבודתה היא מביאה תמימות פואטית, האוצרת בתוכה כנות לצד חמלה.

“אוהבים ומלאכים” הינם חלק נוסף מסדרת העבודות שבתערוכה, וכאן אנו פוגשים ליין עבודות יותר אישי וייחודי.

ללה מיגירוב הצליחה להעפיל אל אחד ממקצועות המדע היותר סבוכים, ובאותה טוטאליות היא מצליחה לגבש ולבטא את כישרונה האמנותי, תוך שהיא מאתגרת את מוחה ונפשה.

ללה גלריה

הציירת ללה מיגירוב

התערוכה הוצגה במהלך החודש בגלריה בן עמי, הממוקמת בלב ה”סוהו” התל אביבי השוקק ברחוב החשמל. הגלריה מהווה במה אותנטית של שיח ציבורי, אמנותי ואינטלקטואלי המחבר בין כל קצות הציבור.

הגלריה מציגה סגנונות שונים של אמנות מקורית בתחומי פיסול, ציור צילום ופרפורמנס, ומחברת בין מגוון זרמיה של החברה הישראלית העכשווית.

אתר האמנית:  http://art-lem.com

אתר הגלריה : http://bagallerycoil.wixsite.com/bagallery

עוד מהבלוג של בלה דיאמנט

תצוגה מקדימה

כיצד לעצב סביבת עבודה נכונה

רבים מאתנו מבלים במקום עבודתנו יותר מאשר אנחנו מבלים בביתנו: יוצאים השכם בבוקר וחוזרים בשעות הצהרים המאוחרות. לרבים מאתנו העבודה היא כמעט הבית הראשון, ומי מאתנו לא היה רוצה להעביר את השעות הארוכות האלה בסביבה נעימה,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הלוחמת להעצמת נשים, אילנה שושן, לוחמת גם בקמטים

אילנה שושן, אחת הנשים היפות בישראל, שאינה מסתירה את גילה (52), הינה הפרזנטורית החדשה של חברת הקוסמטיקה ג'יג'י. בחירה מוצלחת מעין כמוה. בעבר נבחרה כמלכת היופי של ישראל לשנת 1980, וכ"מלכת המלכות של כל הזמנים" ב-2010, וכיום היא...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הקיץ של קסטרו 2014 יוצא לדרך...

קולקציית הנשים והגברים כאחת, מורכבת מפריטי קז'ואל, לצד פריטים קלאסיים ומחוייטים ומערכות ג'ינס מחמיאות, ויחד הם מרכיבים את המלתחה המושלמת לקהל צעיר, וגם לקהל הצעיר ברוחו... תצוגת האופנה של קסטרו לאביב קיץ 2014, התקיימה השנה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה