הבלוג של roiwings2015

roiwings2015

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2015

הפסקת עישון היא חלומם של מעשנים רבים. רבים אשר התמכרו להרגל המזיק לא יודעים כיצד להימנע ממנו ויותר מכך, כשהם עושים ניסיונות להפסיק לעשן הם מוצאים עצמם לאחר תקופה חוזרים להרגל ומתוסכלים מכך. התסכול הנובע מאי הצלחה להפסיק בעישון יוצר לעתים החמרה של המצב בשל התסכול, מה שיכול להוביל גם לעישון של יותר סיגריות מבעבר.

מה גורם לאנשים להיגמל מעישון?סדנאות-להפסקת-עישון2

ישנם טריגרים אשר גורמים לאנשים לבחור לעבור גמילה מעישון. בין הטריגרים אנו יכולים למצוא:

שינוי בריאותי – אנשים רבים מחליטים להפסיק לעשן בשל החמרה במצב בריאותי. חלק ממש חולים במחלה ומבינים שהם חייבים להפסיק עם העישון וחלק מרגישים פשוט שינוי וכי העישון מפריע להם לבצע פעולות פשוטות כמו למשל לעלות במדרגות.

הפסקת עישון למען הסביבה – הרבה אנשים מפסיקים לעשן בשל הדאגה לסביבה. חלק נהיו הורים ולכן הם מבינים שהנזק הוא כבר לא רק להם, חלק מפסיקות בשל רצון או כניסה להריון וחלק מפסיקים לעשן כי הם מבינים שהם מזיקים למי שסביבם.

עלייה במודעות – אנו יכולים לראות שיותר מבוגרים פונים לגמילה מעישון בעיקר בשל העלייה במודעות והמידע שמקבלים עם השנים על נזקי העישון.

גם בגמילה אפשר לקבל עזרה

גמילה מעישון לא חייבת להיות בבדידות. אחת הבעיות של אנשים רבים שרוצים להיגמל מההרגל המזיק של העישון היא שהם מרגישים שהסביבה לא מבינה אותם ואת הקושי האמיתי שהם חווים. היום ישנם מכונים שמומחים לגמילה ושיטות שמאפשרות לנגמלים לעבור את התהליך בהצלחה כאשר לא חייבים לעבור את הכל לבד. הגמילה יכולה להיות במכונים, בעזרה של אדם מקצועי ומנוסה והיא יכולה להיות בקבוצה או אחד על אחד, תלוי באדם שעובר את הגמילה ובדרך שנכונה לו.

איזו דרך לגמילה מתאימה לך?

המקור להצלחה בתהליך גמילה מעישון הוא הבחירה בשיטה הנכונה. חשוב מאד שכל מי שרוצה לעבור גמילה ופרידה מהעישון יבצעו זאת לאחר הכרות עם שיטות הגמילה השונות ובבחירה מודעת לאיזו שיטה נכונה להם. יכול להיות ששיטה אחת יותר מתאימה לאדם אחד ואילו שיטה אחרת תתאים לאחר. ההחלטה כיצד לעבור את הגמילה חשובה מאד ומי שלא מכיר את השיטות השונות יעשה טוב אם יברר עליהן יותר ויתייעץ איזו שיטה נכונה לו.

עוד מהבלוג של roiwings2015

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הן הלוואות ייחודיות אשר מתאימות לבעלי עסקים שזקוקים לכסף מסיבות שונות. רוב העסקים הקטנים זקוקים בשלב זה או אחר להלוואות כשההלוואות מאפשרות להם להתקיים או להתפתח. הלוואה לעסק קטן אינה דומה להלוואה...

תצוגה מקדימה

הצרת היקפים בקור

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית בכל הנוגע לטיפולי הגוף. אחד התחומים אשר הולך ומתפתח הוא תחום הטיפול בהצרת היקפים כשהשיטות השונות באות לתת מענה לאנשים שסובלים מעודף שומן סביר (כלומר רוב שיטות הצרת ההיקפים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הכרות עם טיפולים בלייזר

הטכנולוגיה שהתפתחה בעשורים האחרונים הופכת את החיים שלנו לטובים ונוחים יותר מבחינות רבות. אחת הטכנולוגיות שנכנסה לעולמנו היא טכנולוגיית הלייזר ובאמצעותה אפשר לעבור טיפולים רבים ביעילות ובבטיחות. הטיפולים אותם אפשר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה