הבלוג של roiwings2015

roiwings2015

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2015

הופעת נימים ברגליים היא תופעה לא נעימה מבחינה אסתטית והיא יכולה לגרום לנשים רבות לחוש חוסר ביטחון עצמי ולשנות את המלתחה שלהן כדי להסתיר אותם. אף על פי שרבות חושבות כי נימים ברגליים מופיעים רק בגיל מאוחר, זה לא תמיד כך. ישנן נערות אשר יכולות לראות כי הנימים מתחילים להופיע אצלן (לרוב קשור בנטייה גנטית) ונשים צעירות אשר בין היתר בשל השפעת הורמונים ואורח חיים חוות הופעה מוקדמת שלהן. אף על פי שלרוב הנימים אינם פוגעים בגוף מבחינה בריאותית, הם עדיין יכולים לגרום לאי נעימות שאין כל סיבה לחוות אותה.

מה מוביל להופעת נימים ברגליים

כפי שנכתב, תופעת הנימים ברגליים יכולה להגיע ממקורות שונים. המקור יכול להיות גיל מבוגר כשככל שהגיל עולה כך עולה גם שכיחות הופעת הנימים. המקור לנימים יכול להיות הורמונלי ואז הם יוצאים בתקופת ההריון או לאחר הלידה והמקור יכול להיות גם אורח חיים שאינו עושה טוב לגוף כשהוא קשור בעמידה ממושכת לאורך היום או סחיבת משאות (אפילו לא כבדים מדי).

שיטות להפחתת והעלמת נימים

מחטים קטנטנות – השימוש במחטים נעשה על ידי מטפל מוסמך שמעביר גליל עם מחטים דקיקות על אזור הנימים. המחטים גורמות להרס של הנימים ובכך גורמות להם להיספג חזרה אל תוך הגוף עצמו בלי לפגוע במערכת הדם.

גלי רדיו – גלי רדיו משמשים לטיפולים אסתטיים שונים וגם לצורך העלמת נימים. את המכשיר המפיק גלי רדיו מניחים על האזור המיועד ומפעילים אותו ליצירת גלים. הגלים יוצרים חום באזור הנימים, פוגעים בהם ומובילים להמסה אך ורק של נימי הדם (כלומר הגלים לא מזהים ולא פוגעים בתאים פשט לנימי הדם).

לייזר – טיפול לייזר להעלמת נימים ברגליים הוא טיפול יעיל מאד אשר תוך שלושה עד ארבעה טיפולים יכול להביא להפחתה של 80% לפחות של הנימים. הפעלת הלייזר יוצרת חימום של הנימים והמסה שלהם לתוך הגוף בלי לפגוע בתאים חיוניים אחרים.

בחירת טיפול מתאים

כל אחת אשר מרגישה אי נוחות בשל נימים שהופיעו ברגליים יכולה לפנות לטיפול מתאים לה. כיוון שישנם טיפולים שונים מומלץ לפנות לייעוץ אובייקטיבי, לשתף במגבלות שונות (אם קיימות) ולהחליט בהתאם ליתרונות והחסרונות של כל שיטה כיצד לפעול.

עוד מהבלוג של roiwings2015

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הן הלוואות ייחודיות אשר מתאימות לבעלי עסקים שזקוקים לכסף מסיבות שונות. רוב העסקים הקטנים זקוקים בשלב זה או אחר להלוואות כשההלוואות מאפשרות להם להתקיים או להתפתח. הלוואה לעסק קטן אינה דומה להלוואה...

תצוגה מקדימה

הצרת היקפים בקור

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית בכל הנוגע לטיפולי הגוף. אחד התחומים אשר הולך ומתפתח הוא תחום הטיפול בהצרת היקפים כשהשיטות השונות באות לתת מענה לאנשים שסובלים מעודף שומן סביר (כלומר רוב שיטות הצרת ההיקפים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הכרות עם טיפולים בלייזר

הטכנולוגיה שהתפתחה בעשורים האחרונים הופכת את החיים שלנו לטובים ונוחים יותר מבחינות רבות. אחת הטכנולוגיות שנכנסה לעולמנו היא טכנולוגיית הלייזר ובאמצעותה אפשר לעבור טיפולים רבים ביעילות ובבטיחות. הטיפולים אותם אפשר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה