הבלוג של roiwings2015

roiwings2015

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2015

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות טכנולוגית בכל הנוגע לטיפולי הגוף. אחד התחומים אשר הולך ומתפתח הוא תחום הטיפול בהצרת היקפים כשהשיטות השונות באות לתת מענה לאנשים שסובלים מעודף שומן סביר (כלומר רוב שיטות הצרת ההיקפים אינן מתאימות לאנשים בעלי עודף משקל גבוה שמוגדר לפעמים גם כמחלה מסוכנת). אחת מהשיטות הבטוחות להצרת היקפים ללא ניתוח היא הצרת היקפים בקור ועל מנת להחליט האם לפנות לטיפול זה או לא כדאי קודם כל להכיר אותה.

שני שלבים בדרך להצרת היקפים

הצרת היקפים באמצעות קור מתבצעת בשני שלבים:

שלב ראשון – הקפאת התאים השומניים. בשלב הראשון של שצרת היקפים מבצעים סימון מאיזה אזור נרצה להפחית את השומן (שלא כמו בדיאטה כאן ניתן לקבוע בדיוק מאיזה אזור נפחית את השומן). באזור המסומן מניחים פד ג’לי ועליו מניחים מכשיר שמבצע לחיצה ושאיבה, מה שמוביל להקפאה של התאים השומניים באזור (ואך ורק של התאים השומניים בלי לפגוע בתאים אחרים).

שלב שני – אפופטוזיס. תהליך זה קורה כמעט “מעצמו” ומשמעותו שהתאים שהוקפאו עוברים תהליך של המתה עצמית ומתחילים להיעלם בהדרגה. התאים המתים עוברים למערכת הפסולת של הגוף יוצאים בדרך טבעית החוצה.

הצרת היקפים באמצעות קור היא הליך של הגוף עצמו כשהוא מקבל עזרה ממכשור טכנולוגי. לכן, הפחתת ההיקפים עצמם נעשית בהדרגה ולא רואים את השינוי מיד בסיום הטיפול (מתאים גם לכל מי שלא מעוניין שידעו שהוא עבר טיפול).

מי יכול לבצע הצרת היקפים בעזרת קור?המסת-שומן-בודי-טייט

כל מי שסובל מעודף שומן סביר יכול לעבור הליך של הצרת היקפים בקור. גם מי שעבר דיאטות רבות ללא הצלחה, אימוני כושר אינטנסיביים ולא הצליח להוריד את ההיקפים המטרידים, יכול לעבור הצרת היקפים בקור. למעשה, כדי לעבור את הטיפול אין צורך להוכיח ניסיונות קודמים ויותר מכך, אפשר לחסוך את עוגמת הנפש הקשורה בניסיונות אלו ולפנות ישר לביצוע הצרת ההיקפים. כמובן, על מנת לשמור על גזרה חטובה מומלץ מאד להתייעץ עם הצוות המבצע את הטיפול על התזונה ולקבל תרגילים אימונים במידת הצורך שיסייעו לשמור על התוצאות המחמיאות.

עוד מהבלוג של roiwings2015

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הן הלוואות ייחודיות אשר מתאימות לבעלי עסקים שזקוקים לכסף מסיבות שונות. רוב העסקים הקטנים זקוקים בשלב זה או אחר להלוואות כשההלוואות מאפשרות להם להתקיים או להתפתח. הלוואה לעסק קטן אינה דומה להלוואה...

תצוגה מקדימה

טיפול בנימים ברגליים

הופעת נימים ברגליים היא תופעה לא נעימה מבחינה אסתטית והיא יכולה לגרום לנשים רבות לחוש חוסר ביטחון עצמי ולשנות את המלתחה שלהן כדי להסתיר אותם. אף על פי שרבות חושבות כי נימים ברגליים מופיעים רק בגיל מאוחר, זה לא תמיד כך....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הכרות עם טיפולים בלייזר

הטכנולוגיה שהתפתחה בעשורים האחרונים הופכת את החיים שלנו לטובים ונוחים יותר מבחינות רבות. אחת הטכנולוגיות שנכנסה לעולמנו היא טכנולוגיית הלייזר ובאמצעותה אפשר לעבור טיפולים רבים ביעילות ובבטיחות. הטיפולים אותם אפשר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה