הבלוג של roiwings2015

roiwings2015

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2015

כאבים באזור הצוואר הם נחלתם של רבים. יותר ממחצית מהאנשים חוו או יחוו במהלך חייהם כאב בצוואר. הכאב עצמו מוביל לקושי יום יומי, הוא מוריד את התפוקה בעבודה וגורם לתפקוד ירוד גם בבית. לעתים כאבי צוואר יכולים גם להקרין לראש, לשכמות או לידיים ולפגוע בצורה משמעותית באדם שסובל מהם. למרות השכיחות של כאבי הצוואר אין כל צורך להשלים עם קיומם ולשם כך ריכזנו טיפולים מומלצים לכאבי צוואר שיכול להיות שלא הכרת:

כירופרקטיקה – טיפול לאורך עמוד השדרה אשר מיועד לפתור בעיות שונות במבנה הבסיסי (שלד ושרירים) של האדם. הכירופרקטיקה מתבצעת בהפעלת מניפולציות תנועתיות שונות של המטפל על המטופל והיא יכולה להיות יעילה מאד במקרים רבים של כאבים בצוואר (עם או בלי הקרנה) כשהכירופרקטיקה לא מתייחסת רק לכאב הצוואר אלא לכל המבנה השלדי.

דיקור – דיקור באמצעות מחטים דקיקות הוא ברובו לא כואב (יש שמרגישים כאב בהנחת המחט עצמה). הדיקור יתבצע לאחר אבחון מה גורם לכאב (כלומר מהו המקור) ולא תמיד המחטים יונחו דווקא באזור הצוואר.

עיסוי – עיסוי כמו עיסוי שוודי או עיסוי רקמות עמוק יכול להיות יעיל מאד במקרה של כאב בצוואר. העיסוי יכול להעלים את הכאב מיד ובמיוחד כשמדובר על כאב שמקורו אורתופדי. בנוסף לעיסוי מומלץ מאד לבצע שינוי באורח החיים, לתרגל את אזור הצוואר (אפילו תוך כדי עבודה) כדי למנוע את חזרת הכאב.

מזותרפיה – מזותרפיה היא זריקה של חומרים אנטי דלקתיים עם ויטמינים ומינרלים לאזור הכואב. כאבי צוואר יוצרים פעמים רבות אזורים תפוסים שמובילים לחוסר תנועה ומכאן גם לדלקת. המזותרפיה משחררת את הדלקת ומאפשרת למי שסובל מכאבים בצוואר לחזור לשגרה במהרה.

המקור לכאבי צווארכאבים-בצוואר-וכתף

לפני כל טיפול יש לבחון מהו המקור לכאבי הצוואר. הבדיקה מה גורם לכאב וכיצד ניתן למנוע אותו לאחר הטיפול חשובה מאד ויכולה לגרום לכך שהטיפול בכאב יהיה חד פעמי. לא כולם יודעים ששינויים קטנים בחיים (כמו למשל התאמת הכיסא לעמדת העבודה) יכולים להשפיע על הכאב ולמנוע אותו בעתיד, אך לשם כך יש לבדוק מה גורם לכאב עצמו.

עוד מהבלוג של roiwings2015

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הן הלוואות ייחודיות אשר מתאימות לבעלי עסקים שזקוקים לכסף מסיבות שונות. רוב העסקים הקטנים זקוקים בשלב זה או אחר להלוואות כשההלוואות מאפשרות להם להתקיים או להתפתח. הלוואה לעסק קטן אינה דומה להלוואה...

תצוגה מקדימה

טיפול בנימים ברגליים

הופעת נימים ברגליים היא תופעה לא נעימה מבחינה אסתטית והיא יכולה לגרום לנשים רבות לחוש חוסר ביטחון עצמי ולשנות את המלתחה שלהן כדי להסתיר אותם. אף על פי שרבות חושבות כי נימים ברגליים מופיעים רק בגיל מאוחר, זה לא תמיד כך....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הכרות עם טיפולים בלייזר

הטכנולוגיה שהתפתחה בעשורים האחרונים הופכת את החיים שלנו לטובים ונוחים יותר מבחינות רבות. אחת הטכנולוגיות שנכנסה לעולמנו היא טכנולוגיית הלייזר ובאמצעותה אפשר לעבור טיפולים רבים ביעילות ובבטיחות. הטיפולים אותם אפשר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה