הבלוג של roiwings2015

roiwings2015

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2015

מדינת ישראל מעודדת זוגות להתחתן, אך רק זוגות אשר יכולים להתחתן במוסדות הדת. זוגות אשר אינם יכולים להתחתן דרך מוסדות הדת כמו למשל זוגות שאחד מהם (או שניהם) אינם בעלי דת, זוגות של כהן וגרושה ועוד, לא יכולים להתחתן בתוך גבולות המדינה. עבור כל אותם מסורבי חיתון האפשרות להתחתן היא דרך ארגון חתונה אזרחית בחו”ל.

באלו מדינות אפשר להתחתןבפראג

ישנן מדינות שונות שבהן ניתן לקיים חתונה אזרחית כאשר החשוב ביותר הוא להגיע מוכנים לחתונה. היעדים הפופולריים והנוחים ביותר לקיים את החתונה האזרחית הם:

קפריסין – אחת המדינות הראשונות ששימשה ישראלים לצורך חתונה. קפריסין מאפשרת הליך חתונה קל מאד, מהיר וישנם זוגות אשר בוחרים שלא לשהות במדינה ולחזור מיד לאחר החתונה בשל הקרבה (אם כי כל הזוגות שמבלים בקפריסין נהנים מאד מהמדינה והנוף).

צ’כיה – צ’כיה מציעה הליך חתונה קל יחסית וכשרוב החתונות מתקיימות בפראג. המשיכה לפראג אינה מקרית והיא יעד רומנטי לערוך בו חתונה. חתונה אזרחית בצ’כיה מחייבת גם היא הכנה מוקדמת ורצוי לדאוג לכל פרטי החתונה לפחות שלושה שבועות לפני היעד.

סלובניה – יעד שהפך בשנים האחרונות לפופולרי אם כי חשוב לדעת שלא כמו בצ’כיה או בקפריסין זוגות שאינם דוברי השפה יצטרכו לעבור את הטקס עם מתורגמן.

אלו זכויות מקבלים לאחר חתונה אזרחית

זוגות שמתחתנים בחו”ל צריכים להגיע למשרד הפנים בארץ עם תעודת הנישואין כשהיא חתומה בחותמת אפוסטיל (את החותמת מקבלים בחו”ל) ולהירשם כנשואים. לאחר הירשמות כנשואים במשרד הפנים הזוגות זכאים לכל הזכויות והחובות כמו זוגות שהתחתנו בארץ. כלומר, חתונה אזרחית מתקיימת מחוץ לגבולות המדינה אך היא שוות ערך מבחינת הכרת המוסד והזכויות לחתונה המתקיימת בגבולות המדינה.

ארגון חתונה אזרחית – יחד או לבד?

כל זוג אשר רוצה להתחתן בחתונה אזרחית בחו”ל יכול לארגן לעצמו את החתונה, ליצור קשר עם הרשויות, לארגן את כל המסמכים, לתרגם, לדאוג לחותמת נוטריון ולהגיע ליעד המבוקש. עם זאת, בשל סרבול, פערי שפה ורצון להתחתן במקום לדאוג להליכים בירוקרטיים רוב הזוגות שמבקשים להתחתן בחו”ל בוחרים להיעזר בחברות מקצועיות לצורך כך שדואגות לכל הפרטים ומשאירים להם את המשימה החשובה ביותר – החתונה.

עוד מהבלוג של roiwings2015

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים הן הלוואות ייחודיות אשר מתאימות לבעלי עסקים שזקוקים לכסף מסיבות שונות. רוב העסקים הקטנים זקוקים בשלב זה או אחר להלוואות כשההלוואות מאפשרות להם להתקיים או להתפתח. הלוואה לעסק קטן אינה דומה להלוואה...

תצוגה מקדימה

טיפול בנימים ברגליים

הופעת נימים ברגליים היא תופעה לא נעימה מבחינה אסתטית והיא יכולה לגרום לנשים רבות לחוש חוסר ביטחון עצמי ולשנות את המלתחה שלהן כדי להסתיר אותם. אף על פי שרבות חושבות כי נימים ברגליים מופיעים רק בגיל מאוחר, זה לא תמיד כך....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

הכרות עם טיפולים בלייזר

הטכנולוגיה שהתפתחה בעשורים האחרונים הופכת את החיים שלנו לטובים ונוחים יותר מבחינות רבות. אחת הטכנולוגיות שנכנסה לעולמנו היא טכנולוגיית הלייזר ובאמצעותה אפשר לעבור טיפולים רבים ביעילות ובבטיחות. הטיפולים אותם אפשר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה