הבלוג של dentalclinic

dentalclinic

מרפאות שיניים מהטובות בארץ..הפציינטים זוכים לטיפול מקצועי ויחס אישי בכל טיפול .

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מפברואר 2015

לשיניים יש מקום מרכזי בהופעה החיצונית של הילד. השיניים הראשונות נראות בבירור בזמן הדיבור, כשהילד מחייך וגם כאשר הוא אוכל. כמו -כן השיניים האלה נותנות תמיכה לרקמות רכות כגון: לחיים ושפתיים ומונעות את שקיעתן פנימה.

שמירת מקום- חשוב לציין שכבר בשנה הראשונה לחייהם של התינוקות מתחת לשיניים הראשונות, “מתחבאות” השיניים הקבועות. השיניים הראשונות שומרות על המקום הנכון המיועד לשיניים הקבועות. במקביל להתפתחות הילדים צומחות גם הלסתות. בעיתוי המתאים לאחר התפתחות בוקעות השיניים הראשונות.

מדהים לראות אייך השיניים הראשונות מסייעות לבקיעת השיניים הקבועות המתאימות  בצורתן , בגודל  ובמספרן (32 שיניים) ללסת בוגרת

שיניים לא מטופלות או שיניים לא ישרות  עלולת לפגוע מאוד אין בילדים ואין במבוגרים. הטיפול האורתודונטי מטפל בתיקון עמדות לקויות של השיניים הקבועות , מומלץ להגיע לבדיקה אורתודונטית ראשונה עוד לפניי החלפת כל שיני החלב יישנם מצבים שניתן לטפל ביישור השיניים images (3)עוד לפניי שבקעו כל השיניים הקבועות.

 

עוד מהבלוג של dentalclinic

ביקור אצל רופא שיניים : הבדיקה

תכיפות הביקורים  רצוי להיבדק אצל רופא שיניים אחת לחצי שנה בקירוב. בדיקות סדירות לא זו בלבד שהן מפחיתות את התופעה של עששת השיניים;בהזדמנות זו גם יכול הרופא לבדוק את הפה כולו. פה שלא טופל, מלבד היותו פגיע להפרעות שתוארו...