הבלוג של fainy

defying gravity

חרדית, פעילה חברתית , אשה ואמא מאושרת, עדיין מתמודדת עם הכל אבל עם חיוך יותר גדול

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מינואר 2011

בשם ”החירות” שלכם פגעתם בחירות שלי ובבריאות של בתי. איך אתם חיים עם זה בשלום? על כל דקירה שהיא קיבלה היום, על כל נשימה שבאה לה בקושי אתם אחראים

06/12/2018

זה פוסט כועס, וגם כואב. כי לפעמים צריך לומר גם את הדברים האלה והכי ברור שאפשר.

בואו נדבר רגע על חופש הבחירה שיש כאן לאלה שמאמינים שחיסונים זה השטן ומקור כל הרוע.

נזכיר שזכותם להאמין במה שהם רוצים, אבל נדבר גם על המחירים שאחרים משלמים כדי שהם יוכלו להתנהג כרצונם- לא לחסן ולהמשיך להסתובב בארץ בחופשיות.

אני, לעומת זאת, אמא מחוסנת שמחסנת את ילדיה. ככה החלטתי. אני רוצה לשמור עליהם מהסיכונים וההסתבכויות של מחלות מיותרות. זכותי, לא?

לפחות כמו זכותן של האמהות שבוחרות לא לחסן.

שירה, רגע לפני התפרצות החצבת (אלבום פרטי)

ואז הגיעה שירה – ילדה מהממת, בת 7 חודשים שמחוסנת בכל החיסונים שהיתה אמורה לקבל לפי גילה. חיסון נגד חצבת הוא לא אחד מהם (עד גיל שנה לא מחסנים).

אבל, מישהו, היכן שהוא סביבנו, כנראה לא היה מחוסן (אולי הורים של מישהו בחרו לא לחסן), חלה בחצבת ושירה נדבקה.

בת השבעה חודשים שלי בלתה היום יום שלם במיון, עם עירוי ודקירות בכל הגפיים בחדר מבודד, כשהיא סובלת ממחלה שלא היתה אמורה להגיע אליה. היא מתקשה לאכול, לשתות, לישון ולנשום. הרופאים לא מתרגשים מדי, ומעדיפים אותי ואותה כמה שיותר רחוק-כדי שלא תדביק עוד אנשים.

אני, שהייתי אמורה לעלות על מטוס לארה”ב הערב, קורקעתי הביתה (בהסגר עם תינוקת כאובה) וספגתי הפסד כספי גדול (לא, זה ממש לא העיקר ואפילו לא תפל, אבל גם זה נזק משני שאני סופגת ומעגל פגיעה של עבודה ולימודים הוא דבר שצריך להתחשב בו).

מעגלים שלמים סביבנו צריכים עכשיו לדאוג למנה שניה של חיסון לפעוטות שפגשו את שירה בימים האחרונים. גם אנשים מבוגרים מעל גיל 40 שפגשו את שירה לאחרונה צריכים להתחסן שוב.

כל זה בשם חופש הבחירה וזכויות הפרט על עצמו? ברצינות?

רוצים לא להתחסן? בבקשה, שבו לכם במקומות סגורים או סמנו עצמכם ואת הילדים שלכם עם שלטים גדולים שאומרים שזו ההחלטה שלכם. תנו לנו את הזכות לבחור אם להתקרב אליכם או להתרחק.

בשם “החירות” שלכם-פגעתם בחירות שלי ובבריאות של ילדתי ושל עוד רבים אחרים. איך אתם חיים עם זה בשלום?

על כל דקירה ודקירה שהתינוקת הזו קבלה היום, על כל נשימה שבה התקשתה ומתקשה אתם אחראים. הבחירה שלכם – פוגעת בכולנו.

הגיע הזמן שבשם החופש האמיתי שרוצים שיהיה כאן,יגבילו קצת את החופש שלכם.

שתפו עם אמהות מחסנות, ואמהות שאינן מחסנות.

אל תגידו מי זו מי, פשוט תנו להן לקרוא. כי נחמד להתווכח “באוויר” אבל את מחיר הוויכוחים התיאורטיים והחופש המוגזם בנושא הבת שלי כבר שלמה ומשלמת.

עוד מהבלוג של fainy

קווי המהדרין, יעל ואני...

הסיפור האישי שלי , כפרודה חרדית בעולם בתי הדין, בתי המשפט , חד הוריות ואקסים  יגמר מתישהו, אני יודעת. דברים תמיד מסתיימים בצורה זו או אחרת, אבל יש סיפור נוסף, גדול יותר ומשמעותי לא פחות שאני מהוה חלק ממנו. במוצאי שבת האחרון...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

אל תצביעי- תשפיעי

אני לא מצביעה השנה בבחירות. אני יודעת שיש עוד כמה  מאות נשים שבדומה לי  פשוט  תדרנה רגליהן מהקלפיות. המפלגה שהיתה אמורה ליצג אותי  לא  עושה את מלאכתה נאמנה,  נכון לעכשיו.  היא אבדה את הקול שלי בעובדה שלקחה אותי ואת...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

החתונה שלעולם לא תהיה לי

כשעונת החתונות מתחממת אני מתחילה לקבל הזמנות. רובן מכלות צעירות ומאושרות.  הן מותשות מהמרוץ אחרי החופה, מחכות בהתרגשות ליום הגדול. מספרות על אולם, צלם, ו"עליו". קשה להן להתרכז בלימודים, בעבודה. הן כותבות לי מגילות ארוכות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה