הבלוג של fainy

defying gravity

חרדית, פעילה חברתית , אשה ואמא מאושרת, עדיין מתמודדת עם הכל אבל עם חיוך יותר גדול

עדכונים:

פוסטים: 53

החל מינואר 2011

27/07/2011

חברה שלי,  חרדית גרושה טריה יקרה לי מאד…שלחה לי  לפני שבוע מייל בן שתי שורות

“מגיע לי מזל טוב, קבלתי אתמול גט..”

“עדיין לא מעכלת..”

ואני שמחה בשבילך, כל כך שמחה. וקצת עצובה בשבילי, אבל זה אנושי, אז אני מקוה שתסלחי לי על זה.

במהלך חודשי ההכרות הוירטואלית שלנו, לא שוחחנו בטלפון, לא נפגשנו פנים אל פנים. היינו בקשר רק במיילים מעודדים יותר ופחות. מעדכנים לגבי המצב העגום, האקס המעצבן ,ההתמודדות עם הילדים ועם החברה שלנו.

ידעתי שאת כותבת. קראתי כל מילה מהפוסטים שלך והמילים שלך פשוט החיו אותי במקומות החשוכים האלו, שבהם חשבתי שאני הולכת לגמרי לבד.

ועכשיו, לרגל שינוי הסטטוס המרגש מפרודה לגרושה, אני מקדישה לך את הפוסט הזה.

כרגע, זהו זמן  האופוריה, ב”היי”   כל האופק נראה ורוד ומרגש, האופק התרחב בשבילך, והחיים נראים בהירים יותר.

אין יותר בית דין…אין פגישות עם טוענים לחוצים ומעצבנים…מי כמוני יודעת כמה זה מתוק וכמה חלמנו על זה במיילים הזויים בלילות.

אבל, אני מעזה לומר, שעוד יום יומיים, שבוע שבועים,  זה ירגיש קצת אחרת, האנדרנלין יספג בדם ויפסיק להשפיע, הצבע הבהיר של הרחוב יתלכלך מעט בשל אותם “נשמות טהורות”  המחפשות את הקרבן הבא לדיבורים.

ובנפילה הזו, אני רוצה להיות שם בשבילך…

רוצה לבקש ממך שתרימי את הראש, הכי גבוה שאפשר, בלי בושה, בלי ספקות. עשית את הצעד הכי נכון שיכולת לעשות בשביל עצמך ואף מילה של  אותם אנשים “נחמדים” לא אמורה לשנות את דעתך על עצמך.

רוצה שתכריחי את עצמך להיות מאושרת. זה לא פשע וגם לא עבירה…מגיע לכל אדם לחיות את חייו במלואם מתוך אושר והנאה אמיתיים ולא מדומים.

מבקשת שתהיי סבלנית עם עצמך,אל  תקפצי למסקנות מהירות ובהכרח לא מדויקות לגביך בגלל הגט.

מקוה שאני לא מחדשת לך שעצם העובדה שלא הצלחת בפעם הראשונה, לא אומרת עליך שום דבר. וגם אם תתחילי להתראות עם גברים אחרים. אל תתפשרי  רק בגלל שאת גרושה.למרות שיהיו כאלה שיגידו לך בבוטות, ששוק הגרושים והגרושות הוא לא משהו מיוחד בחברה שלנו.

תתחילי לחיות, אשה צעירה  יקרה ואמיצה שכמוך,

תתבונני רק קדימה, חיכית כבר מספיק זמן.

אוהבת מאד, למרות שרק בוירטואלית :)

חרדית אחרת, שעדיין “רק” פרודה

עוד מהבלוג של fainy

קווי המהדרין, יעל ואני...

הסיפור האישי שלי , כפרודה חרדית בעולם בתי הדין, בתי המשפט , חד הוריות ואקסים  יגמר מתישהו, אני יודעת. דברים תמיד מסתיימים בצורה זו או אחרת, אבל יש סיפור נוסף, גדול יותר ומשמעותי לא פחות שאני מהוה חלק ממנו. במוצאי שבת האחרון...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

אל תצביעי- תשפיעי

אני לא מצביעה השנה בבחירות. אני יודעת שיש עוד כמה  מאות נשים שבדומה לי  פשוט  תדרנה רגליהן מהקלפיות. המפלגה שהיתה אמורה ליצג אותי  לא  עושה את מלאכתה נאמנה,  נכון לעכשיו.  היא אבדה את הקול שלי בעובדה שלקחה אותי ואת...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

החתונה שלעולם לא תהיה לי

כשעונת החתונות מתחממת אני מתחילה לקבל הזמנות. רובן מכלות צעירות ומאושרות.  הן מותשות מהמרוץ אחרי החופה, מחכות בהתרגשות ליום הגדול. מספרות על אולם, צלם, ו"עליו". קשה להן להתרכז בלימודים, בעבודה. הן כותבות לי מגילות ארוכות...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה