הבלוג של defibrillator

defibrillator

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מפברואר 2015

מכשירי החייאה כמו דפיברילטור הפכו נפוצים וזמינים יותר לרכישה, המצב החדש הזה שבו מכשיר דפיברילטור הפך זול יחסית, ומתוכנת בצורה כזו שכל אדם יוכל לתפעל אותו ולהציל חיים תוך שניות הוא מצב מצויין , והמכשיר הזה מעבר להצבתו במקומות הומי אדם כמתחייב בחוק הוא משמש גם עבור מצבים בהם קיים חשש מיידי לחזרת מצב של דום לב, המודעות לחשש הזה שיכול לקרות אצל תינוקות שכבר חוו חוויה של דום לב בבית חולים ושחררו הבייתה בתנאים בהם מחוייב להחזיק בסמוך למקום שהותם מכשיר דפיברילטור.

היעילות של דפיברילטור אינה מוטלת בספק, השיפורים הטכנולוגיים האחרונים איפשרו ליצור מוצר קטן, נייד, זמין ומתוכנת בצורה כזו שיידע לתת אבחנה ומיד גם מענה מיידי וקריטי של מכות חשמל זעירות ומדוייקות לעבר החזה, הלב , החסכון בזמן שבין הגעת כוח רפואי מקצועי לבין המצב שבו נעשה שימוש במכשיר דפיברילטור מורידה בצורה דרסטית את רמת הסיכון לחיים.

את מכשיר הדפיברילטור ראיתם ועוד תראו רבות בסדרות הרפואה הפופולריות ביותר, שם בחדר מיון ישנו לרוב מכשיר דפיברילטור שהוא הוא המקור של מכשיר הדפיברילטור.

איך פועל מכשיר דפיברילטור ?

מחברים מכשיר דפיברילטור ומבצעים את הפעולות הדרושות כדי להצמיד את האקטרודות לחזה האדם, אותם אלקטרודות מבצעות תוך שניות ניטור של פעולת הלב ועם גילוי הפרעות בקצב הלב שדורשות התערבות וסיוע חיצוני שבלעדיו עלול להיות מצב של דום לב הן נותנות מכות חשמל מדוייקות בעוצמתן שעושות עבודה מעולה בהצלת החיים.

עוד מהבלוג של defibrillator

דפיברילטור- מכשיר להצלת חיים

דפיברילטור זהו מכשיר לטיפול והצלת חיים במקרה של דום לב פתאומי. הדפיברילטור נבנה כך שיתאים להפעלה על ידי האדם הפרטי בביתו או במוסדות ציבוריים ולא רק על ידי רופאים בבית החולים. בעזרת הנגישות של הדפיברילטור הוא מאפשר טיפול...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

דפיברילטור לחיים שלמים

דפיברילטור הוא השם הלועזי למילה מפעם, המכשיר נותן למעשה מכת חשמל זעירה לאדם שמחובר אליו באמצעות אלקטרודות יעודיות , מכת החשמל הזעירה פועלת כאמצעי יעיל מאוד להחזרת פעימות הלב שהן המקור לפעילות הלב בכלל...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה