הבלוג של defclean

defclean

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממאי 2018

החלטתם שהגיע הרגע להכניס מקצוענים ולהתרווח מתוצאות ניקיון מצוינות.

על מנת להשיג זאת יש צורך בחברת ניקיון מקצועית, אמינה ואיכותית, ותתפלאו יש חיה כזאת.

אנו עמלים לילות וימים על מנת להציב רף סטנדרטים לענף הניקיון ולהיות מחלוצי השינוי בתחום פרוץ, שאינו נאכף כראוי ובו כל אדם האוחז בסמרטוט עונה לתואר חברת ניקיון. מהניסיון הרב שצברנו אנו שמחים לשתף ולסייע לכם לבחור חברת ניקיון שתעמוד מאחורי ההתחייבויות שלה ותיתן לכם את התוצאות להן אתם מצפים ואף יותר מכך.

המלצות על חברת ניקיון

מתחילים בהתחלה ובפרסום:

אתם מחפשים בגוגל חברת ניקיון מומלצת או לצורך הדוגמה חברת ניקיון אשר נותנת שירות בחדרה. אם נתקלתם במודעה כמו כל הבית נקי במחיר מצחיק של 299 ש”ח אז זוהי נורת האזהרה הראשונה בה נתקלתם, כדאי להמשיך הלאה, מדוע? מכיוון ששירות איכותי עולה כסף ושום חברה לא נותנת שירותייה בחינם או מתוך פילנטרופיה. מצאתם פרסום שאתם מזדהים איתו, מצוין. זוהי הפגישה הראשונה שלכם עם אותה חברה. מעולה, כנסו לאתר החברה, קראו את עמוד האודות, האם הדגש הוא רק על המחיר? אם כן אז זה זהה למסר שהתקבל מנורת האזהרה.

האם החברה מדברת על איכות השירות שלה, האם היא מזכירה את העובדים, מה בדבר ביטוחים? אם יש אזכור לכל הדברים הללו אז ייתכן ואתם בכיוון הנכון.

משם ממשיכים לעבר חיפוש אחר המלצות על חברת ניקיון. דרך טובה היא כניסה לעמוד הפייסבוק של חברת הניקיון וקריאת המלצות וביקורות מלקוחות. אם אין אפשרות להגיע לאזור ההמלצות אז זוהי נורת האזהרה השנייה, מה יש להם להסתיר? מדוע אינם מאפשרים לאנשים לחוות דעתם על איכות השירות?

כמובן כי אם אתם קוראים מאות של המלצות חיוביות על חברת ניקיון וביקורת שלילית אחת אז קחו זאת בערבון מוגבל, ייתכן ומדובר גם במתחרים.

מחיר של חברת ניקיון

מצאתם חברת ניקיון מומלצת ואתם רוצים להתקדם איתה, אך ישנו מכשול חדש – מחיר של חברת הניקיון. אתם לא יודעים בוודאות מה מציעה החברה, מה נכלל תחת השירות ומה לא וכל השאלות שלכם נענות בתשובה יהיה בסדר, אז זהו שלא, זה כל מה שלא בסדר וזה יישתקף במתן השירות.

יש לבקש הצעת מחיר כתובה באותיות ברורות, יש להבין את כל האותיות הקטנות, יש לדעת מי הם העובדים שמגיעים לביתכם וכמה הם, אילו אזורים כלולים בשירות ואילו אינם נכללים, איזה ציוד יקח חלק בעבודות ואף את סוג הפוליש המתקבל. שימו לב כי ברב המקרים הקירות והחצר אינם כלולים במחיר (ואם אתם רוצים אותם בשירות אז תצטרכו לבקש במפורש וכמובן לשלם יותר, וזה בהחלט הוגן לשני הצדדים).

חשבו על המחיר שמבקשת חברת הניקיון ותאמרו לעצמכם האם זה משקף את היקף העבודה הדרוש? אם בעיניכם המחיר הוא נמוך מדי אז כיאה לחברת הניקיון ולזמן אותו ישקיעו בפרויקט שלכם. ההמלצה החמה ביותר שלנו היא לשאוף למחיר הוגן, מאחר והוא יאפשר לחברת הניקיון להשקיע את הזמן והמאמצים הדרושים ולכם לקבל את התוצאות הנדרשות מבלי הצורך לשכור שוב חברת ניקיון וכך יצא שכרכם בהפסדכם.

האנשים הנכנסים אליכם הביתה

עובדי חברת הניקיון הם אלה אשר אמונים על התוצאות. כמו שנאמר בפתיחה אין קורס הכשרה לעובדי ניקיון וכל אחד יכול לזכות בתואר הנכסף. לכן, חשוב לדעת מי הם האנשים שמגיעים אליכם הביתה. עוד לפני זה חשוב להתרשם מקבלת השירות הטלפוני? האם מי שקיבל את שיחתכם היה אדיב? ניסה להבין את הצרכים שלכם? זה יכול לשפוך אור על אופן ההתנהלות ולרמוז על העומד לבוא.

בהצעת המחיר תבקשו לדעת כמה עובדים יגיעו ומהי רמת הניסיון שלהם? תזכרו שעובדים ישראלים, אשר מקבלים את שכרם המלא על פי החוק ומבוטחים כיאה עולים יותר כסף ורק חברות ניקיון שמכבדות את עצמן מעסיקות נכסים שכאלה.

זכרו כי לניסיון של אנשי הניקיון אין תחליף והם אלה אשר יבצעו את העבודה בפועל. לפיכך, חשוב שיהיו אלה אנשים טובים, מקצועיים, הוגנים ואמינים ועל כך אל תתפשרו. יתרה מכך, בקשו את שמות העובדים שיגיעו אל ביתכם, תרשמו על פתק ותשמרו זאת.

לסיום, בקשו את כל מסמכי הביטוח של החברה: צד ג’, מקיף ואף חבות מעבידים. כך תהיו בטוחים שהחברה פועלת על פי חוק (ויש לכך משמעות רבה) ותהיו בטוחים שאתם מוגנים בפני כל נזק, אובדן או פגיעה.

עוד מהבלוג של defclean

מי אנחנו ניקיון אחר?

"ניקיון אחר" איך זה נולד? מאיפה זה הגיח לאוויר העולם? האם דברים נעשים אחרת? מה השאיפות? מה החזון? שאלות רבות שעל כולן נענה בצורה נקייה וחד משמעית!  אז נעים מאוד, אנחנו חברת ניקיון אחר, שהחלה דרכה כחברת ניקיון בחדרה והיום...

תגובות

פורסם לפני 9 months

ניקיון אחר - שירותי פוליש וניקיון ברמה אחרת

בעקבות הביקוש הרב והידע הנצבר בכל הפרויקטים הרבים בהם לקחנו חלק אנו גאים לומר כי בידינו סל שירותים רחב למדי ויכולים להתאים כל פתרון, מודולורי ככל שיהיה, לכל סוגי הלקוחות והדרישות.עיקר פעילותינו מתמקדת בשירותי ניקיון...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה