עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיוני 2012

אומרים שלכל עיר יש את האופי שלה ולכן מי שמעוניין לעצב את הפנים של מבנה מסוים לומד את אופיו של המקום ומנסה להתאים את האלמנטים השונים על מנת ליצור עיצוב איכותי ומרשים

03/06/2012


כשיד מקצועית עושה את ההבדל

אומרים שלכל עיר יש את האופי שלה ולכן מי שמעוניין לעצב את הפנים של מבנה מסוים לומד את אופיו של המקום ומנסה להתאים את האלמנטים השונים על מנת ליצור עיצוב איכותי ומרשים. עיצוב פנים בחדרה מציג את אופייה של עיר צנועה וקטנה ששוכנת סמוך לרצועת חוף בדיוק באמצע הדרך בין הערים הגדולות חיפה בצפון ותל אביב במרכז.

נראה כי חלק מהמקצועיות של מעצבים ברמה גבוהה היא זו שהם מתייחסים לסביבה בדרך ליצירת מראה מרשים. אלמנטים שונים שישולבו בצורה חכמה ורלוונטית ידגישו את יופיו הפנימי של מבנה מעוצב ויראו עד כמה ידו של איש מקצוע אכן יכולה לעשות את ההבדל בין ריצוף שאינו מתאים בגווניו למשל, לבין יצירת נישות וחללים שמעניקים מראה קסום והרבה יותר מושך ושובה עין.

עיצוב מדויק לכל גודל של חלל

גדלים הם עניין חשוב כשמגיעים לרגע העיצוב. בחדרה אפשר לראות כיצד יחידות הדיור הן מגוונות ולכן בין בנייני דירות יש גם שכונות שבהן ניצבים בתי קרקע יפהפיים. הדבר מדגיש עוד יותר את ההתייחסות לגודל החדרים בכל מבנה וכמובן גם את האפשרויות שיש להציע לכל מי שמזמין שירות של עיצוב פנים בחדרה על מנת שההתאמה למבנה תהיה מושלמת.

במקרים שבהם מעמיסים יותר מדי פריטים על אזור מסוים, שגם כך לא היה גדול מלכתחילה, או במקרה שבו נישה גדולה נשארה ללא ניצול, הרי שעבודתו של המעצב לא נעשה עם מחשבה קדימה. היום אפשר לראות כיצד מעצבים שיש להם רקע בתחום הסטיילינג יכולים להעניק לכל מבנה את הנגיעה המיוחדת שיוצרת עיצוב פנימי חי ותוסס הרבה יותר בכל סדר גודל של דירה או בית קרקע.

יוצאים לדרך חדשה עם מראה חדשני

הרצון שלנו לעצב את המקום שבו אנו גרים או עובדים הוא גם רצון לצאת למין דרך חדשה. אין ספק שהסביבה שבה אנו נמצאים לא מעט שעות מדי יום משפיעה עלינו לא מעט ולכן זה טבעי שכל אחד מתושבי חדרה, כמו כל אחד בכל מקום אחר בארץ, ירצה להרגיש טוב יותר במהלך כל היממה. הבנה של עניין זה מקדם את עבודתה המקצועית של מיכל קצף בכל פרויקט של עיצוב פנים בחדרה.

מאחר וכיום אפשר גם לזהות בקלות את התחרות הסמויה יחסית בין בעלי בתים ומשרדים שונים הרי שניתן גם להבין כיצד כל אחד רוצה שהמבנה שבו הוא נמצא יהיה שונה ומיוחד יותר מזה של שכנו. זהו דבר נחמד ומקובל המביא להבנה שרק איש מקצוע איכותי בתחום של עיצוב פנים אכן יכול להציג מראה שונה ומרשים כל כך בכל מבנה.

עוד מהבלוג של decor

עיצוב משרד עו"ד

עיצוב שנאמן לאופי המשרד לא לחינם עושים בעלי עסקים שונים מאמצים רבים לעצב את העסק שלהם בצורה מיוחדת. בכל הקשור לעניין חשוב כמו עיצוב משרד עו"ד אפשר לראות כיצד עיצוב מרשים הוא כזה שלא רק משדר יוקרה רבה ומציג בפני...

תגובות

פורסם לפני 8 years

עיצוב משרד ביתי

להכיר את החלל שבו אתם עובדים לא מעט אנשי מקצוע מבינים כיום שהאפשרות לפתוח משרד בבית היא דבר מקובל שרבים כבר עשו אותו. זוהי החלטה שיכולה לחסוך לא מעט כסף, אך חשוב לדעת שכדאי מאוד ליצור סביבת עבודה שמתאימה הן לטעם...

תגובות

פורסם לפני 8 years

עיצוב משרד קטן

התמודדות עם אתגר גדול מידות קטנות הן לא תמיד מכשול גדול. אין ספק שבעבודה על עיצוב משרד קטן יש אתגר עצום, אך אפשר לראות בצורה מעוררת הערכה כיצד מעצבים מקצועיים כמו מיכל קצף מכירים את הנושא בצורה מקיפה והם עושים את...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה