הבלוג של דבי קצב - Show me the MONEY

דבי קצב | Debbie Katzav

מומחית לניהול כלכלי אישי / אמא ל- 2 בנים (מהממים כמובן)/ נשואה, סיבוב 2 (מומלץ!)/ פעילה חברתית (מחאת הארנונה, ועד בנין, כיתה, בית ספר...)/ ארגנטינה - ישראל - דר"אפ - ישראל/ עברית. אנגלית. ספרדית (איזה כיף לי!) אלופת מולטיטסקינג!

עדכונים:

פוסטים: 20

החל מיוני 2015

רוצים לדעת איפה הכסף? אז הנה אחד המקומות- במס הכנסה! וזה הרבה יותר קל – וזול – ממה שחשבתם. (530 מילים, 2 דקות קריאה)

04/12/2015

money falling from sky

אני נוהגת לומר ללקוחותיי שנוחות זה דבר נהדר אך בדרך כלל לנוחות יש תג מחיר לא נמוך, וכדאי מאד לשקול אם המחיר באמת מתאים לכיס שלנו. לדוגמא, העסקת מנקה לבית. זה אמנם נח מאד שאנו לא צריכים להתעסק עם ניקיונות, אך אם העלות הכוללת של העסקת המנקה גורמת לנו לחור בכיס, אז כדאי לחזור לנקות לבד (או לוותר על משהו אחר).  כשהכרתי לראשונה את www.finupp.com , זיהיתי שמדובר בשירות שהיתרון העצום זו הנוחות שלו והחיסכון בזמן שלנו, וכשנוכחתי לדעת מה עלות השירות, הבנתי שמדובר במקרה של נוחות שגם נעימה מאד בארנק. שילוב מנצח.

אך גם זה לא סיפק אותי. כבר מזמן רציתי לכתוב כאן על האתר הזה, אבל כשאני עושה ביקורת למוצר או שירות, אני לוקחת את זה מאוד ברצינות. רציתי לבדוק אם מלבד נוחות ומחיר אטרקטיבי, התהליך אכן עובד, ומהי רמת השירותיות שלו. הרי בסופו של דבר גם כשפועלים מול אתר, אנחנו רוצים לדעת ש”יש עם מי לדבר”, במיוחד כשיש בעיות, ושהבעיות נפתרות ומהר. במיוחד בתחום שרבים נרתעים ממנו כגון קבלת החזרי מס. אז ליוויתי בחודשים האחרונים מספר לקוחות שהגישו בקשות להחזרי מס וקיבלו החזרים נאים, ועכשיו אני יכולה לדווח ולהמליץ בלב שלם על שירות זה. להלן התרשמותם של מספר לקוחות מהתהליך המלא.

ג’ עבד פחות משנה במקום עבודה, אך שילם מס כל חודש לפי החישוב המקובל, כלומר לפי  שנת עבודה מלאה. הוא עשה סימולציה לגובה ההחזר באתר של מס הכנסה ואחר כך ב -FINUPP והופתע לטובה כשנוכח כי ההחזר הצפוי לפי FINUPP הינו כפול. על אף שבאופן טבעי חשש קצת בתחילה, הוא החליט לבצע את תהליך ההחזר המלא דרך FINUPP. מרגע שהגיעו למס הכנסה כל המסמכים הדרושים, תוך פחות משבועיים קיבל את ההחזר לחשבון הבנק שלו. ג’ התרשם מאד מנוחות השימוש באתר והשירות היעיל של העומדים מאחורי האתר, המהווים מבחינתו קלפים מנצחים. מאז הוא לא מפסיק להמליץ לחברים שלו לפעול כמוהו, והם אכן עושים זאת.

לקוח אחר, ע’, סיפר לי שמבחינתו, הגדולה של האתר היא שהוא מנגיש את כל הנושא של החזרי מס לשכירים. בגלל שעבר בין מספר מקומות עבודה בשנים האחרונות, לא היה לו ספק שמגיע לו החזר מס הכנסה. הוא שקל בתחילה לבצע את ההחזר דרך חברה חיצונית, אך התשלום הגבוה הרתיע אותו. ואז בשיטוטיו במרחבי הפייסבוק פגש ב- FINUPP. גם הוא הביע הערכה לרמת השירותיות הגבוהה, כמו למשל הטיפול המסור שקיבל מהאתר כאשר בשלב מסוים הוא קיבל דווקא בקשת חיוב ממס הכנסה (בשל מסמך שהיה חסר).

לקוחות אחרים שלי ניסו את האתר לאחרונה ונמצאים בתהליכי המתנה להחזרים. אני התרשמתי ממערכת המעקבים שנוספה לאתר לא מזמן. לדוגמא, המערכת שולחת לכל לקוח מייל עם צילום של הטפסים שהוגשו עם חומת ה”נתקבל” מפקיד השומה, שזה ממש מרגיע, תודו! בנוסף, כל 30 יום נשלח מייל ללקוח ובו קישור שבהקלקה עליו הלקוח יכול לעדכן האם ההחזר התקבל ואם כן כמה התקבל בפועל, או שעדיין לא. אם אחרי 120 יום (4 מיילים כאלו) ההחזר לא מתקבל, אזי FINUPP יוזמים בעצמם בירור מול מס הכנסה. האתר מבצע בירור מול פקיד השומה גם במקרים בהם ההחזר בפועל נמוך יותר ממה שהאתר חזה (כן, פקיד השומה אינו חף מטעויות…).

מי שלא ניסה לבצע בעצמו החזרי מס בעבר לא יכול להבין כמה זמן וטרחה הוא יכול לחסוך לעצמו באמצעות שימוש באתר FINUPP. כאחת שכן עשתה זאת בעצמה בעבר אתם חייבים להאמין לי שזה המון!!

נוחות + מחיר אטרקטיבי + שירות מעולה = נסו את FINUPP באמת שתוכלו רק להרוויח.

עוד מהבלוג של דבי קצב - Show me the MONEY

תצוגה מקדימה

הטרנד החם והחכם בקניית בגדים - להתרגש ולהתחדש בלי להתרושש

האסוציאציות למילה "תקציב" הן בדרך כלל למושגים רציונליים מאד – סדר, שליטה, רשימות. אבל בפועל תקציב הינו גם רגשי ביותר. תמהיל ההוצאות שלנו משקף את הערכים שלנו, את החינוך שקיבלנו בבית, את הדרכים שאנו מאמצים לעצמו על מנת לטפל...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

קניות, קניות... בכל מחיר?

לפני זמן מה הגיעה אלי לקוחה לליווי כלכלי, ביקשה שאעזור לה לעשות סדר בהוצאות ובהכנסות וגם בנכסים הפיננסיים שלה. תוך כדי בניית המאזן שלה זיהיתי שיש סבירות גבוהה מאד שהיא מכורה לשופינג. החשד שלי התעורר כאשר זיהיתי הוצאות...

תצוגה מקדימה

איך לעבור את החופש הגדול בכיף ובלי להתרושש

"האמת היא, שאני מפחדת מהחופש באוגוסט" היא אומרת ליעל במפגש בינן. "מפחדת להיות עם שלושתם כל כך הרבה זמן. מה אני אעשה איתם? איך אני אתמודד?" השינוי הקיצוני בין היות הילדים במסגרות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה