הבלוג של davidkroyzer

davidkroyzer

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מנובמבר 2017

דוד קרויזר: לדעת לשווק בצורה נכונה

הפייסבוק הפך להיות האתר הכי פופולרי ואין מי שלא מבלה בו שעות ארוכות במהלך היום פותח דוד קרויזר. אנחנו מקבלים התראה וקופצים מיד כדי לבדוק מהי, מגלגלים בפיד כדי לבדוק מה חדש וגם נכנסים לעמודים שונים במטרה לחפש אחרי בידור נגיש. יש אנשים שנכנסים לפייסבוק כדי למצוא תעסוקה ויש כאלו שמבצעים שיווק בפייסבוק שנחשב לאחת משיטות השיווק הטובות והיעילות ביותר שיש. לא כולם משווקים את עצמם בפייסבוק בצורה נכונה וחשוב להכיר את המערכת מקרוב מסביר דוד קרויזר.

דוד קרויזר

דוד קרויזר

כך תעשו שיווק בפייסבוק

  • שיווק בפייסבוק מרחיב דוד קרויזר ניתן לבצע על ידי מגוון שיטות כאשר יש שיטות בתשלום ויש שיטות עצמאיות. כשאתם רוצים לשווק את עצמכם באופן עצמאי אתם צריכים להיות כמה שיותר מושכים ולהבין למי הפייסבוק נותן עדיפות ומדוע. בכל מצב בו רוצים לפרסם את עצמכם אתם חייבים עמוד מסוים שיתאר את השירות או את המוצרים שאתם נותנים. זה יכול להיות מוצרי חשמל, גלידות, משרד חקירות או אושיית פייסבוק שמספרת בדיחות ומעלה סרטונים.
  • אחרי שיצרתם דף שהעוקבים שלכם יוכלו לראות בו את כל התוכן שלכם, חשוב מאוד להגיע למסך שלהם. הפוסטים שאתם מפרסמים צריכים להיות שקולים ומחושבים. אל תפרסמו יותר מידי תכנים במחשבה שכמה שיותר זה יותר טוב. זו מחשבה מוטעית שיכולה רק להזיק ולהשניא את עצמכם על ידי המשתמשים. חשוב לפרסם תכנים מועילים עם ערך אמיתי מדגיש דוד קרויזר, בין אם מדובר בתכנים הומוריסטיים או בתכנים עם מידע רציני.
  • מומלץ תמיד להוסיף תמונה לכל פוסט ואם יש אפשרות גם האשטג, שיכול להעלות את העדיפות של הפוסט בפיד של המשתמשים על ידי האלגוריתם של פייסבוק.

קמפיין ממומן בפייסבוק

אם תשימו לב, בפיד שלכם יהיו הרבה מודעות כאשר לא כולם קשורות אליכם באיזה שהיא צורה. לצד אלו שאתם עוקבים אחריהם, פוסטים של חברים או תמונות וסרטונים של דפים שסימנתם להם לייק יש גם פרסומות ממומנות על ידי פייסבוק. שיטת שיווק כזו היא שיטה מועילה במיוחד, בעיקר כשיודעים איך לבצע אותה נכון ונעזרים בחברות מתאימות, אך היא יכולה להיות יקרה למדי ואם אתם מחפשים שיטות זולות יותר מסכם דוד קרויזר, תישארו עם השיווק העצמאי שיכול להיות לא פחות יעיל.

דוד קרויזר בטוויטר

דוד קרויזר בלינקדין

דוד קרויזר 144

דוד קרויזר ביוטויב

דוד קרויזר בגוגל פלוס

דוד קרויזר בוויקס

דוד קרויזר בנענע 10

עוד מהבלוג של davidkroyzer

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה