הבלוג של davidi

davidi

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוקטובר 2017

כל מפתח אפליקציה יגיד לכם כי חוויית משתמש היא אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום פיתוח אפליקציות, שהרי על פי המשתמשים יקום דבר. הם אלה שמחליטים על קיומה של אפליקציה זו או אחרת, וככל שמספר המשתמשים המורידים את האפליקציה הולך וגדל, כן גדלה גם הפופולריות שלה.

מהי חוויית משתמש טובה ואיך משיגים אותה

חוויית משתמש UX) User Experience) היא החוויה שעובר כל משתמש המחליט להוריד אפליקציה מסוימת, תוך התחשבות בהיבטים כמו מהירות ההורדה של האפליקציה, מהירות השימוש, הנגישות עבור המשתמש והמידע העדכני שהיא מספקת. אם אתם מפתחים אפליקציה ומעוניינים להעצים את חוויית המשתמשים, אלה כמה מבין הדברים החשובים ביותר שאליהם כדאי לשים לב:

  • לחקור את התהליכים – גם אם יש לכם את הרעיון המקורי ביותר לפיתוח אפליקציות, חשוב לחקור היטב את שוק האפליקציות. בשלב ראשוני זה כדאי לקבוע יעדים, לתכנן את האפליקציה לפרטי פרטים ובעת הצורך לערוך שאלונים למשתמשים שונים.
  • היו המשתמשים של האפליקציה שלכם – במהלך פיתוח האפליקציה חשוב שתתנסו בה לא רק כמפתחים, אלא גם כמשתמשים. בדרך זו תוכלו לאתר בעיות מבעוד מועד.
  • מהירות היא שם המשחק – בעולם של הכאן ועכשיו יש צורך לפעול במהירות, וכך גם צריכה להיראות האפליקציה שלכם. למשתמשים הסטנדרטיים את מנת יתר של סבלנות לאפליקציה אטית הגורמת למכשיר שלהם להתחמם או להיכבות. משום כך, חשוב לפתח אפליקציה מהירה ואפקטיבית.
  • כל אחד יכול להשתמש בה – הרעיון המרכזי העומד מאחורי כל אפליקציה כמעט הוא הנגישות למשתמש. באפליקציה שלכם צריך לדעת להשתמש לא רק מתכנת מקצועי אלא גם טכנופוב מושבע אשר אינו אוהב להשתמש באפליקציה מסורבלת.

האפליקציה היא כוח

פיתוח אפליקציה הפך לתחום מבוקש ברבות השנים. ואכן, גם אנשים המתנגדים לשכלולים הטכנולוגיים אינם יכולים שלא להודות בכך שהאפליקציות תורמות לעולם. כל חברה המכבדת את עצמה מקימה לא רק אתר תדמיתי באינטרנט, אלא גם אפליקציה המאפשרת למשתמשים לבצע רכישות ולקבל מידע בכל מקום שבו הם נמצאים – בדרך לביתם או בתור לקופה במכולת. האפליקציות מפגישות גם בין אנשים שונים בעלי דעות שונות ומאפשרות לנו לשמור על קשר עם היקרים לנו, גם אם הם רחוקים מאתנו.

עוד מהבלוג של davidi

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה