הבלוג של daniroz

daniroz

עדכונים:

פוסטים: 15

החל מיולי 2019

הכרתי פעם בחורים אחרים, שהשמש זרחה מישבנם והלכו וישבו כפופים. סיפורים רבים היו להם. לספר לי. הייתי פוגשת אותם בדרך כלל תוך כדי תנועה. ליתר דיוק בכלי תחבורה.

נחמדים מאוד, בתוך כל בליל האנשים חסרי החן, הם מצאו חן בעיניי.

ברכי אותם לשלום, הציצי אליהם בחשאי ומצאי סיבה לשיחה קצרה. פעם אחת זה קרה לי בטעות, והשאר היסטוריה. התחתנו. פעם אחרת נוספת זה היה גם בטעות והוא התחתן עם חברה שלי. לא מצאתי את הטלפון שלי וביקשתי שיחייג אליי. כל שאר הפעמים היו במכוון.

אבל חוץ מלאזור שיחה ולהתחיל אומץ לא ידעתי עוד. מאז למדתי. מוגש בחפץ לב.

איך לצאת גם גברים בגילך? לבשי חוטיני. הם נרגשים מנשים נועזות. זה בכלל לא פרוורטי, הם זה עתה התחילו את דרכם ונלהבים מנשים ומנשיות. תהיי מוכנה לכנות מוגזמת. הם לא מבינים מה נעים לשמוע ומה פחות. זה לא פרוורטי, הם פשוט לא מבינים ואלה צעדיהם הראשונים.

איך לצאת עם גברים שמבוגרים ממך ב-10 שנים? הם לרוב נראים מבטיחים, הם עושים את מה שאת עוד רק לומדת ומגששת. אבל כדאי להמתין ולתת להם זמן להגיח החוצה. הם יכולים להיות מדהימים ויכולים להיות בעייתיים. בארץ הם שרויים בלחץ ופוזה, וטוב לקחת אותם לארצות הניכר להרגיע אותם מהתחרות התמידית בה הם שרויים.

איך לצאת עם גברים שמבוגרים ממך ב-20 שנה? לחלקם התפתח סקס אפיל מעניין. רבים מהם פרוורטיים. הפוטנציאל העיקרי של הקשר הוא סקס. יחסי מין. אפשר ליהנות מזה. אבל, אסור ללכת איתם למסעדות, כי הם מזמינים מנות לא סקסיות בכלל, ובשום פנים ואופן לא לתת להם לבחור את המסעדה. מוטב לא להגיע לביתם, תמצאי צעצועים ומוצצים.

איך לצאת עם גברים שמבוגרים ממך ב-30 שנה? סימן שיש לך עניינים שאת צריכה לפתור עם עצמך. לא משנה מה תחשבי, יכולה להיות להם הוויה מגעילה ועור slimy. אם את נמצאת במצב כזה, אפשר לקחת כסף, בדרך כלל יש להם, והמקום הוא רק בית מלון, שום בית אחר לא יתאים.

 

 

עוד מהבלוג של daniroz

תצוגה מקדימה

איך מצאנו דירה בארצות הברית

היום בחרתי לנוח. יש לי יום חופש. התחלתי את היום בשיחה עם הפסיכולוג. היכולות הורבליות שלי לא פעלו אחרי קפה אחד. ישבתי מול שולחן האוכל, מולי המחשב והפסיכולוג בשיחת סקייפ. המצלמה רואה מאחוריי סכמה כללית של תכולת ביתי, כל מה...

תגובות

פורסם לפני 3 months

אירוע בחירות

כל הרגשות והציפיות שלנו התנקזו ליום הבחירות. לא בחרנו להיות מחוץ לארץ ביום המיוחד והחגיגי הזה. כל עם ישראל חגג בקלפיות את הויכוחים וההאשמות, הוא הכוח של ביחד של עם ישראל המתנצח. אנחנו בעיר הזאתי שלנו גם כן התנצחנו על...

תגובות

פורסם לפני 3 months

בלוג סתווי

חיש עבר לו הקיץ והנה רוחות המנשבות עתיד. קצת עתיד לנחמה. הביאו לי עתיד בבקשה. על מעקה המרפסת שלי מנשבות שלוש חולצות לבנות, מתייבשות על מגבת לבנה. כי היום יום כיפור. הקיץ היה תקופה קשה, ישבתי בבית. יצאתי מהבית כדי ללמד...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה