הבלוג של אחד על אחד

סיפור אישי

שלום לכולם :) אשמח לשתף אתכם בהרבה מידע רחב אשר יעזור לכם בעתיד או אפילו בהווה. עקבו אחרי ותהנו ממידע חשוב שאף אחד לא מספר לכם!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2016

כאשר בוחנים את הפעילות של קידום אתרים בגוגל, המטרה מאוד ברורה: להוביל את האתר אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל.

העניין הוא, שצריך להבין בדיוק מה המשמעות של כך, ועוד יותר מכך, האם זה אפשרי. ובכן, קידום אל ראש תוצאות החיפוש, משמעותו שהאתר יוצג בין תוצאות החיפוש הראשונות בדף תוצאות החיפוש שמבצע לקוח פוטנציאלי, אך רק סביב ביטוי חיפוש ספציפי. כך למשל, אם אתם מעוניינים לקדם פעילות עסקית של עיצוב פנים, ייתכן שתגיעו לראש תוצאות החיפוש סביב ביטוי החיפוש “עיצוב פנים”, אך לא סביב הביטוי “מעצב פנים”.

קידום האתר סביב ביטויי המפתח הרלוונטיים ביותר

פעילות אפקטיבית של קידום אתרים אורגני, היא פעילות שמזהה את ביטויי המפתח השכיחים ביותר, שבהם עושים שימוש לקוחות פוטנציאליים, ומתמקדת סביב כלל הביטויים האלה. מן הסתם, פעילות הקידום האורגני היא פעילות שכרוכה בעלות כספית, ולכן לא תמיד ניתן להשקיע את המשאבים הנדרשים לקידום האתר בכל אחד מן הביטויים, והדבר הנכון לעשות הוא לבחור מספר ביטויים נבחרים סביב יתמקד המאמץ.

כמו כן, צריך לזכור שעל כל ביטוי ישנו מספר גדול של עסקים דומים, המתחרים על אותם מקומות בגוגל, וגם הם משקיעים בקידום האתר שלהם אל ראש תוצאות החיפוש, כך שבסופו של דבר מדובר במאבק מתמשך, שדורש חדשנות, השקעה, עשייה ומקצועיות.

בהחלט אפשרי להגיע אל ראש תוצאות החיפוש

כעת, נשאלת השאלה האם זה בכלל אפשרי, והתשובה היא בהחלט כן. פעילות רציפה של קידום אתר האינטרנט שלכם יכולה בהחלט להוביל את האתר שלכם אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל, והדגש הוא על המילה רציפה.

קידום אתרים הוא תהליך עסקי לכל דבר ועניין, וממש כמו שפרסום ושיווק הן פעולות שצריך ליישם באופן רציף כחלק מהפעילות העסקית השוטפת, כך גם קידום האתר צריך להתבצע במסגרת תהליך עסקי קבוע ולאורך זמן. פעילות רציפה זו מיועדת קודם כל, להוביל את האתר אל ראש תוצאות החיפוש, ולאחר מכן לשמור על ההישגים שהושגו.

ביצוע מקצועי של תהליך הקידום לאורך זמן

במסגרת הניסיון לשפר את חוויית החיפוש של משתמשי גוגל, מעדכנת החברה מעת לעת את האלגוריתמים שלה, לעיתים בצורה דרמטית.

בהתאם לכך, במסגרת התהליך של קידום אתרים, יש להתעדכן בשינויים שמבצעת גוגל במדיניות דירוג האתרים שלה, ולעדכן בהתאם לכך את פעילות הקידום. אי התעדכנות בשינויים המבוצעים, לא רק שעלול לפגוע ברמת הדירוג של האתר ולהוריד אותו אל מקומות לא אפקטיביים בדף תוצאות החיפוש, אלא גם יכול להוביל לענישת האתר על ידי גוגל, ו”השלכתו” אל הדפים האחוריים של תוצאות החיפוש.

חברת קידום מקצועית תדע לבצע את הקידום בצורה יעילה ואפקטיבית, ואם מדובר גם בחברה מקצועית ואיכותית, היא תדע גם לעדכן את הפעילות על פי עדכוני גוגל.

עוד מהבלוג של אחד על אחד

Thumbnail

מסור שרשרת – כלי עבודה חשוב בארגז כלי הגינון

מסור שרשרת הוא ביטוי שעושה מעט עוול לכלי העבודה שעומד מאחוריו, בעיקר לאור הקישור שלו לאותו כלי עבודה מיושן הנקרא מסור, והשילוב שלו עם המילה שרשרת, כשאף אחת מצמד המילים הללו, אינו מצביע כהוא זה על עוצמתו של ...

תגובות

פורסם לפני 2 years
Thumbnail

אטם מכני - הרכיב הקטן שעושה חיל במגוון תעשיות

עולם האיטום הוא עולם רחב ומגוון, ובו אפשר למצוא אלפים רבים של סוגי רכיבים בגדלים, תצורות ועוביים שונים, ואשר משמשים ביישומים שונים. בתוך כל עולם האיטום, אטם מכני הוא כנראה האטם המורכב והמתקדם ביותר,...

תגובות

פורסם לפני 2 years
Thumbnail

עו"ד גיא לפבר מדבר על איך להתמודד נכון עם פירוקים ופשיטות רגל

המציאות הכלכלית בישראל איננה פשוטה עבור מרבית האוכלוסייה. אנשים רבים, שכירים ועצמאיים כאחד, אינם מצליחים להתעלות מעל ההוצאות החודשיות ומגיעים למצב של פשיטת רגל פרטית או עסקית. אנו נעסוק במאמר זה בפשיטת רגל עסקית ונדגיש...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים