הבלוג של דניאל לוצקי - יועצת כלכלית

דניאל לוצקי, יועצת ומנטורית לכלכלת המשפחה, מלווה נשים בכל שלבי החיים להתפתחות וצמיחה כלכלית. נהנית מהחיים, ממצה רגעים, לומדת, משתפת, מחייכת, מצלמת וכותבת.

עדכונים:

פוסטים: 41

החל מאוקטובר 2017

על כתיבת הפוסט הראשון בבלוג, קפיצה למים והתחלות חדשות. איך קפצתי למים למרות פחד הגבהים שלי

21/10/2017

עמדנו על המקפצה. אני ופחד הגבהים שלי. אנחנו מכרים וותיקים, לפעמים אני שוכחת אותו, אבל הוא תמיד חוזר.

טיפסתי על הסולם, עליתי על הקרש והתחלתי לצעוד. פחד הגבהים הגיע והברכיים שלי התחילו לרעוד. רעד בלתי נשלט, הלוואי והיה נשלט.

אני עומדת שם ומביטה למטה. רואה בריכה מדהימה עם פרחי מים יפיפיים. הרבה א.נשים, בעצם המון, חלקם צוחקים ונראים מאושרים, חלקם מבולבלים ונראה כאילו לא מוצאים את עצמם. יש שם אדם שנראה כאילו הוא מחפש את היציאה, יצא כבר מהמים אבל לא בטוח לאן ללכת.

החלטתי לעשות צעד אחורה, להחזיק במעקה, עוד לא לקפוץ, להסתכל עוד קצת. צעד קדימה, צעד אחורה ועוד כמה צעדים. לקחתי נשימה עמוקה ואמרתי בקול “על החיים ועל המוות”, קפצתי.

מים עם פרחי מים

בערך לפני שבועיים קיבלתי שיחת טלפון, “שלום, מדברת נועה. רציתי להגיד לך שהתקבלת לבית ספר לשיווק דיגיטלי של סלונה ובנק לאומי”. אני שותקת לרגע ויוצאת לי שמחת צהלה או יותר נכון, צרחת צהלה “איזה כיף!”. אני בדיוק בדרך לירושלים, די המומה ושמחה מהמעמד. מתחילה לקבל את הפרטים: “יצלמו אתכן” , “תתנו רשות לעשות שימוש בכל החומרים”, “תלמדו מהטובים והטובות בתחום”, “תחתמי על טפסים”, “אבל הכי חשוב תאשרי לי את התאריכים”.

אישרתי את התאריכים, חתמתי על טפסים שונים וביום רביעי הגעתי למפגש הראשון. מצאתי חנייה אחרי סיבוב חנייה אחד, על הבניין, באפור. כבר התחלה טובה חשבתי לעצמי. הגעתי, קודם לבניין השכן, ואז למקום הנכון. שאלתי את חבורת הנשים בכניסה עם זה המקום, וכשהבינו שהגעתי למפגש, מיד הציגו את עצמן וקיבלו אותי בחיוך.

קפצתי למים. אני בונה את העסק שלי כבר תקופה. בונה אותו בעיקר עם עצמי, כותבת, מפתחת, מכינה, מעצבת, משנה, מוחקת. את השנה החדשה פתחתי עם החלטה שאני קופצת למים, יוצאת לעולם ובעיקר, מוציאה החוצה את מה ששמרתי אצלי כל כך הרבה זמן.

קפצתי למים צלמת: גלית סבג

קפצתי למים צלמת: גלית סבג

שבע פעמים לא נרשמתי לתוכנית, מהפחד להיחשף. יצלמו אותי ויפרסמו את התמונות שלי, חשבתי לעצמי, אני בקושי מפרסמת בעצמי. הסברתי לעצמי בכל פעם, שאם אני רוצה להוציא את העסק החוצה תהיה גם חשיפה שלי תוך כדי. בפעם השמינית נשמתי עמוק ואמרתי בקול “על החיים ועל המוות”, נרשמתי.

החלטתי שאם כבר לקפוץ למים, אני מעדיפה שבמים יהיו כמה פנים אוהדות, כאלו שילוו אותי, יעזרו לי לא לטבוע, לצוף ובעיקר ילמדו אותי לשחות. אני בונה עסק לנשים, סלונה הגיעה לי בדיוק בזמן, בדיוק במקום ובדיוק מה שהייתי צריכה.

אני לא מגיעה מעולם השיווק, אני גם מרגישה שאני לא צרכנית שלו כל-כך. המון דברים חדשים, גישות חדשות, פרספקטיבות חדשות, נשים חדשות, וואו המון חדש. אני מזכירה לעצמי שכדי שאצליח להרים את העסק ולהפיץ את כל הידע שאני רוצה, אני גם רוצה לקפוץ למים, אז קפצתי. קפיצת ראש לעמוקים, לפחות ככה זה מרגיש לי.

הנבחרת צלמת: גלית סבג

הנבחרת צלמת: גלית סבג

כמצופה מקורס לשיווק דיגיטלי, שיעורי הבית שלנו היו לפתוח בלוג בסלונה ולכתוב “למה באנו”. אז הנה הפוסט הראשון שלי, בבלוג הראשון שלי בסלונה.

ואחרי כל זה, בסיום הקורס גם תוכרז זוכה, לא גילו לנו במה היא תזכה אבל יש לי תחושה שזה יהיה פרס שווה במיוחד. איך זוכים שאלתי, מי שיהיו לה הכי הרבה תנועות, אז בעצם כל לייק, תגובה ושיתוף שלך נספר ונותן לי עוד נקודה. רוצה לתת לי עוד נקודה ולעזור לי לזכות בפרס שמסתתר מאחורי וילון מספר 3? תשתפי, תגיבי ותלחצי לייק.

אני מאחלת לך ולי, שיהיה שבוע מלא בא.נשים טובים שנמצאים במים, שמחים, שרוצים ויכולים לעזור לנו. תודה לנבחרת המדהימה ותודה על זה שאני חברה בנבחרת הזו.

#saloonaschool

#לאומי_עסקים

#דיגיטליות_בעסקים

עוד מהבלוג של דניאל לוצקי - יועצת כלכלית

תצוגה מקדימה

איך לייצר נס חנוכה פרטי בחשבון הבנק שלך

השנה (2019) חנוכה יוצאת בסוף חודש דצמבר ומשתלבת לה יחד עם חופשת הכריסטמס, אם את ללא ילדים, כנראה שזה לא ממש משנה לך אם מתקיים עכשיו חנוכה או לא, פרט אולי למצב הכבישים בדרך לעבודה. אם יש לך ילדים ואת רוצה לא לצאת עם חור בכיס, אני...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה