הבלוג של דניאל לוצקי - יועצת כלכלית

דניאל לוצקי, יועצת ומנטורית לכלכלת המשפחה, מלווה נשים בכל שלבי החיים להתפתחות וצמיחה כלכלית. נהנית מהחיים, ממצה רגעים, לומדת, משתפת, מחייכת, מצלמת וכותבת.

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מאוקטובר 2017

הבוקר הזה התחיל דומה מאוד לשאר הבקרים הרגילים. החתולים שיחקו בחצר ונהנו להם. היה קצת גשום בחוץ, אבל יחסית בהיר

06/01/2018

הבוקר הזה התחיל דומה מאוד לשאר הבקרים הרגילים. החתולים שיחקו בחצר ונהנו להם. היה קצת גשום בחוץ, אבל יחסית בהיר.

אני התחלתי את הבוקר על המחשב, נחושה להספיק את רשימת המשימות המאתגרות שלי להיום. עברתי אחת, אחת. מתקשרת, מבררת, מאתגרת את הנציגים בצד השני. מקבלת ולא מקבלת תשובות.

הבוקר כבר נגמר לו ואני עוד הייתי חדורת מטרה לסיים את הרשימה שלי, נשארה לי רק שורה אחת שחיכתה לתשובה.

ואז, הגיע לו רעיון, מכירות את זה שהכל הלך לפי התוכנית אז החלטתן לעשות עוד משהו?

המשימה המיותרת הזו שנדחפה לה לרשימה
המשימה המיותרת הזו שנדחפה לה לרשימה

הכל הלך טוב מאוד, עד שהחלטתי להוסיף לעצמי עוד שורה ברשימה. המשימה החדשה התיישבה בנוחות וביהירות ברשימה. היא בשקט יכלה לחכות למשימות של מחר, אבל לא, נחושה להספיק, חסרת סבלנות.

אכלתי צהריים ויצאתי ממהרת. המשימה החדשה שהוספתי עיכבה אותי, האמת, שלושה ימים אחרי זה והיא עדיין מעכבת אותי. שיבשה לי את התוכניות. אני רק צריכה להזכיר לעצמי לא להכניס עוד משימות כשאני מסיימת את הרשימה. להתחיל רשימה חדשה, מסודרת.

הגעתי לסדנה של צפריר, חיכיתי לה ממש. זו הפעם השנייה שאני מגיעה לשמוע אותו. הפעם המפגש היה ארוך יותר והוא נתן לקבוצה זמן לתרגל, עם משוב. בפעם הקודמת ששמעתי אותו זו הייתה סוג של הרצאת היכרות, בלי תרגול, בלי משוב, לא היה לו מספיק זמן בלו”ז ההרצאות.

בצילום: צפריר בשן

בצילום: צפריר בשן

צפריר מלמד כתיבה, כתיבה אפקטיבית. ארבע שעות של סדנה ועוד בערך שלוש שעות מסביב, כולל אישה נחמדה שפגשתי בסוף הסדנה ונעמדנו לדבר משהו כמו חצי שעה, על החיים. כל אלו הצליחו להסיח את דעתי מהמשימה שהוספתי לעצמי.

כתיבה לפעמים היא כמו שירה. או אם לצטט את צפריר “כתיבה היא שלוחה של האישיות שלנו, היא הפנים שלנו”. כל כך נהנתי בסדנה, מה שגרם לי לתהות קצת על אהבה דרך הכתיבה. אם אני אוהבת את מה שאני עושה, זה ניכר בכתיבה שלי? או שלפעמים אני כל כך מבולבלת ומסמיקה כמו לפני דייט שני שככה גם הכתיבה שלי נראית?

האם הכתיבה משקפת את מי שאני באמת?

האם הכתיבה משקפת את מי שאני באמת?

חזרתי בלילה, שלושה חתולים חיכו לי בחנייה. צמאים לליטוף וקצת חיבה.

_________________________________

רוצות לקרוא את צפריר?

יש לו דף “כתיבה אפקטיבית

יש לו גם קבוצה “כתיבה אפקטיבית

עוד מהבלוג של דניאל לוצקי - יועצת כלכלית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

על פתיחת העסק שלי או איך יצאתי לעצמאות

האמת, בהתחלה, לא ממש תכננתי לפתוח עסק. האמת, גם לא, שלא תכננתי לפתוח. עשיתי הרבה שינויים בחיים שלי באותה תקופה. עבדתי בעבודה לא מתגמלת. המחלקה בה עבדתי הייתה שחוקה וממורמרת. לא היה לי טוב שם. קניתי כרטיס טיסה לאיטליה לחשוב....

תגובות

תגיות:

70 שנה למדינה, אוכל, אוכל איטלקי, אמינות, אני יכולה, את יכולה, דניאל לוצקי, דניאל_לוצקי, דניאלוצקי, הבטחת איכות, הגשמת חלום, הגשמת חלומות, החלטות חדשות, החלטות לחג, הנאה, התחדשות, התנהלות כלכלית, התנהלות כלכלית נכונה ופשוטה, התפתחות, חופש, חופשה, חיסכון, חירות, חלום, חסכון, חסכונות, טיסה, טיסה לחו"ל, יום העצמאות, יועץ לכלכלת המשפחה, יועצץ לכלכלת המשפחה, יועצת כלכלית, יועצת כלכלית בגובה העיניים שלך, יועצת לכלכלת המשפחה, יועצת_לכלכלת_המשפחה, יין, ייעוץ כלכלי, ייעוץ לכלכלת המשפחה, כימיה, כימיה תרופתית, כלכלת המשפחה, כסף, כתיבה, לא לעבוד, לא מתפזרת, לא_מתפזרת, לאמתפזרת, לבנות תכנית כלכלית, להנות, לחסוך, לחסוך כסף, לעזוב עבודה כדי לפתוח עסק, לפתוח עסק, לצאת לחופש, מדינת ישראל, מודעות כלכלית, מול הים, מינוס של 50 אלף, מעצבת, מעצבת גרפית, משכירה לעצמאית, ניהול טכנולוגיות, ניהול כלכלי, ניהול כלכלי מותאם אישי, ניהול כלכלי נכון ופשוט, סיציליה, עבדות, עוזבת את העבודה, עצמאות, עצמאית, פרנסה, פרסון, פתיחת עסק, רווחה, רווחה כלכלית, שחוקה, שיווק, שינוי אווירה, שנה של חופש, שפה ויזואלית, תוכנית כלכלית מותאמת אישית, תכנון כלכלי, תכנון כסף, תכנית, תקציב, תשתית
פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

עיצוב ואיבזור הבית - איך לעשות זאת בלי לקרוע את הכיס

אז אחרי שמצאתי את הדירה בה חשקה נפשי וסיפרתי לכן מה לדעתי כדי לעשות כדי להפוך את חיפוש הדירה ליותר יעיל ואפקטיבי וגם נתתי טיפים ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה